₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil

Telefon Aksesuarları

Cep Telefonu Aksesuarları

Cep telefonu aksesuarları darbe ve kazalara karşı telefonu korumaya yardımcı olan ve işlevsel özellikleri ile farklı ihtiyaçlara uyum gösteren kullanışlı ürünleri içermektedir. Telefon aksesuarları arasında ihtiyaca yönelik çeşitli telefon aparatları bulunmaktadır. Telefon kılıfı, ekran koruyucular, kulaklıklar, bluetooth kulaklıklar, taşınabilir şarj aleti, telefon tutucu, telefon tutucu kılıf, telefon tutma ipi gibi aksesuarlar telefonu korumak amaçlı ve ihtiyaca yönelik kullanılan aparatlardandır. Telefon tutucu modelleri, cep telefonunu belirli bir alanda sabitlemek için kullanılmaktadır. Ofiste, otomobilde telefonu sabit bir şekilde tutarak kullanım kolaylığı sunmaktadır. Vakumlu ve birçok farklı tutma özelliğine sahip telefon tutucu modelleri mevcuttur.

 

Telefon kılıf modelleri de kendi içinde birçok çeşide sahip ürünlerdir. Telefon kılıfı telefonu her türlü düşme ve darbelere karşı korumaktadır. Kılıfların bazı modellerinde kapaklar da mevcuttur. Bu kapak sayesinde ekran kısmı daha korunaklı hâle gelmektedir. Silikon ve plastik gibi malzemelerden üretilen kılıflar, kamera bölümü ve tuşlara herhangi bir engel koymadan rahatlıkla kullanıma uygun ürünlerdir. Mıknatıslı telefon kılıfları özellikle araba içi kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Bu modeller mıknatısın gücüyle istenilen bölgeye tutunma sağlamaktadır.

 

Ayrıca şık görünümlü parçalardan hoşlanan kullanıcılar için taşlı telefon kılıfları son derece ideal olmaktadır. Birbirinden farklı desen ve renkte taşlarla süslenmiş kılıfların yanı sıra kişiye özel isim yazılan telefon kılıfları da son derece şık telefon aksesuarları arasında yer almaktadır. Telefon aksesuarlarından ip modeli ise ip sayesinde telefonu kullanıcının boynuna yada herhangi bir askıya takabilmesine olanak sağlamaktadır. Sağlam ve dayanıklı iplerle tasarlanan askılar birçok farklı renk ve modelde üretilmektedir. Boncuklu, taşlı ve harf boncuklarla isim yazılabilen ip askılar bir aksesuardan çok daha fazlasını kullanıcıya sunmaktadır.

 

Cep telefonu aksesuarları arasında bulunan şarj cihazları, şarj kabloları, powerbank gibi parçalar ise telefonun kesintisiz kullanımını sağlamaktadır. Akıllı saatler ve akıllı bileklikler kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve kullanım alanı geniş olan cep telefonu aksesuar kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca taşınabilir hoparlör, telefon oyun aksesuarları, selfie çubuğu gibi aparatlarda Android telefon aksesuarları arasında yer almaktadır. Cep telefonu aksesuar paketleri, birçok ihtiyaç duyulan aksesuarı bir arada satın alabilme olanağı sağlamaktadır. Telefonun markasına ve büyüklüğüne göre özel olarak tasarlanmış telefon malzemeleri farklı markalar tarafından birçok farklı model ile tüketiciye sunulmaktadır.

Telefon Süsü

Telefonları daha eğlenceli bir hâle getirmek ve kişiselleştirmek için kullanılan telefon süsleri birçok farklı modelde tasarlanmaktadır. Telefon kılıfı süsleri, telefon tutacağı, telefon askısı, telefon sticker modelleri ve ışıklı telefon süsleri birbirinden eğlenceli modelleri ile tüketiciye sunulmaktadır. Boncuklu, pırıltılı, renkli telefon süsleri her model telefona uyumlu olarak üretilmektedir. Ayrıca kişiye özel isimli telefon süsleri de yapılabilmektedir. Telefon süsleri telefon kılıflarına takılarak yada yapıştırılarak telefon kılıfının hareketlenmesini ve daha eğlenceli bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Birçok farklı markanın üretmiş olduğu telefon aksesuar süslerinden her zevke ve ihtiyaca yönelik ürün bulmak mümkündür.

Telefon İpi Aksesuarları

Telefon aksesuarları arasında yer alan telefon ipleri telefonu daha rahat taşıyabilme olanağı sağlayan ürünlerdir. Toplu taşımada yada yürüyüş esnasında telefonu boyun kısmına asarak rahat hareket etme imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı tasarımdaki şık ip aksesuarları ile telefonu daha eğlenceli bir hâle getirmeye olanak sağlamaktadır. Boncuklu, incili, taşlı, ışıklı ve renkli modelleri ile göz dolduran telefon ip aksesuarları arasından her zevke hitap edecek, eğlenceli modeller bulmak mümkündür. Kıyafete uygun renklerde seçilen ip askılar ile dikkat çekici bir şıklık yakalamakta mümkün olmaktadır. Ayrıca sabit şekilde olan ip askıların yanı sıra ayarlanabilir telefon askısı modelleri de farklı tasarımları ile tüketiciye sunulmaktadır.

İlginç Telefon Aksesuarları

Günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelen cep telefonları için tasarlanan ilginç telefon aksesuarları günümüzde yaygınlaşmıştır. Eğlenceli aksesuarların yanı sıra son derece işlevsel özelliklere sahip telefon aksesuarları da bulunmaktadır. Bunlardan biri olan “Bluesmart akıllı bavul” bir bavul görünümünde ve içerisinde telefon için harici güç kaynağı görevi gören bir pil bulunmaktadır. Mobil uygulama aracılığı ile akıllı telefon ile iletişim kurarak telefon üzerinden kilitlenip açılabilmektedir. Bir başka ilginç telefon aksesuarı ise ”SleepPhones” saç bandı görünümündedir. İçerisinde son derece ince iki adet hoparlör bulunmaktadır. Bu sayede SleepPhones isimli ürünü baş bölgesine takarak konforlu bir şekilde müzik dinlemek mümkün olmaktadır.

Telefon Aparatları

Günlük hayatta cep telefonu ile birlikte kullanarak telefon kullanımını son derece kolaylaştıran ve konforlu hale getiren telefon aparatları bulunmaktadır. Telefon aparatları arasında birçok farklı işlevi olan ürün bulunmaktadır. Telefon tutucular, kılıflar, kulaklıklar, şarj aletleri, telefon askıları, telefon sabitleme aparatları gibi ürünler telefon aparatları arasında en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Telefon tutucular arasında en çok ilgi gören aparat araç tipi tutucular olmaktadır. Araç tipi telefon tutucu modelleri yolculuk esnasında telefonu kullanıcının tam karşısına konumlandırarak rahat bir şekilde yolculuk yapmasına olanak sağlamaktadır. Telefonu güvenli bir şekilde kavrayarak düşme gibi olası durumların önüne geçmektedir.

 

Araç için özel olarak tasarlanmış telefon tutucular vakumlu, mıknatıslı, klipsli, vidalı gibi şekillerde tasarlanmaktadır. Kolay bir şekilde montaj yapılabilen tutucular konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca bu modeller arasında çok fonksiyonel olanları da bulunmaktadır. Örneğin, dâhilî batarya bulunduran tutucu modelleri bunlardan biridir. Bir başka model olan tripod modeli de sıklıkla kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Esnek ayakları sayesinde çok rahat kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı şekilde telefon tutucular masa üstünde rahat bir şekilde telefonu konumlandırmak içinde kullanılmaktadır. Dikey ya da yatay bir şekilde konumlandırma imkanı sunan birçok farklı özellik ve modelde ürün çeşidi bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR