₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
Tükendi
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil

Kablo Toplayıcı

Kablo Toplayıcılar

Hızlı gelişen teknoloji ile hem çantalar hem de özel yaşam alanları kablolar ile dolmuştur. Zaman içerisinde yaşanan yenilikler ile birlikte evlere giren yeni cihazlar, kablo yığınlarına dönüşmeye başlamıştır. Her bireyi rahatsız eden, kalabalık duran ve kötü görünüm oluşturan kablolar için kablo toplayıcı ürünler bulunmaktadır. Düzenli ve organize bir alan yaratmak için hiçbir mobilya ya da duvara zarar vermeden, birbirinden farklı materyallerden imal edilen kablo toplayıcıları kullanılabilir.

 

Dağınık görüntülere son vermek ferah ve kullanılabilir bir alan yaratılmasına yardımcı olur. Özel yaşam alanlarında, işyerlerinde, ofislerde, cafe - restoranlarda, spor salonlarında, otellerde ve daha akla gelebilecek pek çok birimde kablo düzenleyici ürünler kullanılmaktadır. Kablo kılıfı olarak adlandırılan kablo koruyucu, ürünlerin kırılmasını, hasar görmesini ve ezilmesini de engeller. Bu tip hasarlar almaya başlayan ürünlerin ömürleri oldukça kısa olur. Hem maddi hem de manevi olarak azaltıcı etki gösterir.

 

Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen kablo toplama aparatı, geniş renk ve tasarım skalasına sahip ürünlerden oluşmaktadır. Tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılayan kablo düzenleme ürünleri, temiz ve sade bir görünüme ulaşmak isteyenler için kablo koruyucu plastik ve metal gibi materyaller; üstün koruma kapasitesine sahip ürünler olmaktadır. Farklı formlarda dizayn edilen düzenleyiciler, tüm çeşitlere uyum sağlamaktadır.

Masa Altı Kablo Toplayıcı

Masa yapısına uyumu ile pek çok evde bulunan masa altı kablo toplayıcı, ofislerin vazgeçilmez ürünlerinden birisidir. Bilgisayar ve telefon gibi ürünlerin kablolarını toparlamak ve hasar görmelerini engellemek amacıyla kullanılan toplayıcılar, aynı zamanda televizyon ünitesi alanında da ferah bir görünüm sağlar. Karışıklık yaşanmadan, düzenli ve ihtiyaç halinde kolay ulaşmayı sağlayan aparatlar, risksiz bir ortam hazırlayarak hayat kurtarıcı görev görmektedir.

 

Masa altı kablo toplayıcıları aynı zamanda dolap arkalarında da kullanılabilir. Dikey ve yatay olarak tasarlanan kablo düzenleme aparatı, kullanılacak zemine uygun olarak tercih edilebilir. Çalışma alanında yaşanan karmaşa, çalışan bireylerde zaman içinde dikkat dağıtıcı unsurlara sahip olmaktadır. Bundan dolayı hem masaüstü hem de masa altını ferah ve düzenli tutmak için satın alınacak ihtiyaç ürünüdür. Her modele ve masaya uyum sağlayan kablo koruma kılıfı, pek çok markada rahatlıkla bulunan ürünlerdir.

Spiralli Kablo Toplayıcı

Farklı uzunluklara ve genişliğe sahip olan spiral kablo koruyucu, kabloları düzenlemek, ezilmelerini önlemek, karışıklığa müdahale ederek ortamı güvenli bir hale dönüştürür. Kabloların olduğu her alan risk barındırır. Her ne kadar elektriği iletmeyen plastik yapı ile kaplanmış olsa da oluşabilecek herhangi bir risk anında ne gibi sıkıntılarla karşı karşıya geleceğini kimse bilemez. Bundan dolayı elektrik kablo koruyucu ürünleri yaşam alanlarında yer alması gereken ürünlerdir.

 

Hem toplayıcı hem de kablo kırılma önleyici olarak bilinen spiralli toplayıcılar kullanım noktasında da oldukça basittir. Spiral içine bilgisayarın ya da herhangi bir teknolojik aletin kabloları yerleştirilir. Spiral genişleyebilen hacmi sayesinde geniş kabloları dahi içine almaktadır. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise alev geciktirici yapılarıdır. Herhangi bir yangın durumunda önceden kendini korumaya alır ve bu durum fark edilir zamana kadar devam eder. Oluşabilecek krizlerin önüne geçmek için akıllı çözümler hayata dahil olmalıdır.

Cırtlı Kablo Toplayıcısı

Ürün modelleri, kullanım alanları ve fonksiyonlarına göre seçim yapılan kablo toplayıcı çeşitleri arasından ihtiyaç olarak sabitleme yapılması isteniyorsa cırtlı kablo toparlayıcı tercih edilmelidir. İhtiyaç duyulan uzunlukta tercih edilen toplayıcılar aynı zamanda makasla kesmek için de uygunluk sağlar. Özellikle mutfak kablo tutucu ve oto kablo düzenleyici olarak tercih edilen, sallanmaya ve kaymalara karşı olan cırt cırtlı toplayıcılar, dış etkenlere karşı oldukça dirençli bir üründür.

 

Genel olarak silikonlu yapıya sahip olan kauçuk kablo koruyucu, yapısı gereği ortamdaki alanı ferahlatmaktadır. Eğlenceli ve neşeli figürler ile bezenen, renkli ve dinamik tasarımlara sahip kablo koruyucular, her yaştan bireyin beğenisine ve zevkine sunulmuştur. Genel olarak type c kablo koruyucu ürünleri, ihtiyaca ve tasarım bütünlüğüne uygun olarak daha çok tercih edilmektedir. Bu tip ürünlere ilgisi olan bireyler yüksek korumaya önem verirken aynı zamanda, uzun soluklu ve hasarsız kullanım sergilemek isterler.

Şarj Kablosu Toparlayıcıları

Portatif yapıları sayesinde elektronik kabloları, USB kablo ve şarj kabloları gibi önemli ürünleri bir araya toplamak ve organize etmek için şarj kablosu toparlayıcı ihtiyacı bulunmaktadır. Toplayıcı kullanmayan bireylerin şarj kablosu incelendiğinde her zaman bir yerden kırılma, kopma, yapıştırma vb. hasarlar görünmektedir. Bunlar yerine sabit bir yer belirlenmeli ve data kablosu her daim koruyucu kılıfın içinde kalmalıdır. Gündelik hayatta çantadan ayrılmayacak kablolar için ekstra koruma gerektiren ürünler tercih edilebilir.

 

Yüksek kaliteli materyallerden üretilen silikon kablo koruyucu, silikon yapısı ile elektrik kaçaklarının önüne geçmektedir. Sadece ev ve ofis ortamında değil aynı zamanda araç içinde, seyahat esnasında, çantada ya da spor yaparken de tercih edilebilir. Kulaklık ve şarj aletlerini sürekli çantasında gezdiren iphone kullanıcı bireyler için de birbirinden güzel modeller bulunmaktadır. Son zamanların popüler ürünlerinden olan iple kablo sarma, kulaklık için sıkça tercih edilen renkli, bohem ve stil sahibi bir modeldir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR