₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
₺29,99 KDV Dahil

Kablo Koruyucu

Şarj Kablosu Koruyucuları

Şarj kablosu koruyucu, günümüzde en yaygın olarak kullanılan dekoratif ürünlerden biridir. Koruma amacıyla kullanılan şarj kablo ucu koruyucu modeller, kabloların cihazlara takılan bölümlerinde aşınma gibi problemlerin ortaya çıkmaması için kullanılır. Önemli bir rolü üstlenen bu koruyucular da çeşit seçeneği de çok fazladır. Aynı zamanda kablo koruma spiral ya da boru olabilmektedir. En önemlisi de şarj aleti koruyucu modelleri dayanıklı ve sağlam yapılara sahiptir. Şarj kablo koruyucuları genellikle silikon, plastik veya kauçuk gibi pek çok maddeden yapılmaktadır.

 

Kaliteli olan tüm bu maddeler sayesinde silikon kablo koruyucu türleri ve diğer tüm koruyucu modelleri uzun ömürlü olmaktadır. Aynı şekilde sağlamlıkları bir yana renkli seçenekleri ve nitelikli özellikleriyle de kablolara estetik bir görünüm kazandıran kablo türleridir. Sürekli olarak kullanılan bu tür kablo kılıfı modelleri sayesinde kablo kırılmaları da önlenmektedir. Şarj kablosu gibi diğer tür eşyalar için de tasarımı yapılmış koruyucular mevcuttur. Bunlardan bazıları oto elektrik kablo koruyucu, elektrik kablo koruyucu, bilgisayar kablo koruyucu, mouse kablo koruyucu, eriyen kablo koruyucu ve samsung kablo koruyucu türleridir.

Spiralli Telefon Kablosu Koruyucu

Spiral kablo koruyucu, kabloların daha uzun süre dayanması için kullanılabilecek en kaliteli ürünlerden biridir. Spiral boru sayesinde elektrik akımı sağlanır ve kabloların zarar görmesi engellenir. Bu koruyucu hortum ayrıca esnek bir yapıya sahiptir. Elektrik kablolarının hareketli olduğu yerlerde bu kablolar, kolay bir şekilde aşınabilir ve hasar görebilir. İşte bu nedenle de kabloların zararsız bir şekilde dayanıklı kalması için spiralli koruyucular kullanılmaktadır. Şarj kablo koruyucularının yanı sıra birçok ürün için tasarlanmış olan kablo koruyucu ve toparlayıcı modelleri vardır. Bu modeller ise şu şekildedir:

 

Type c kablo koruyucu: Apple yeni nesil kablo koruyucu türüdür. Type-c kablolar ile uyumlu bir başlık girişi bölümünü barındıran ve telefon giriş bölümleri için ideal olan bir koruyucu türüdür.

 

iPhone kablo koruyucu: iPhone telefona ait kablolar ile uyumlu olan koruyucu çeşididir.

 

Kulaklık kablo koruyucu: Bu tür koruyucular kablo spirali, kabloları ve hortumları organize edip korumak amacıyla kullanılan aksesuarlardır.

 

Şarj soketi koruyucu: Şarj soketlerinin dışarıdan gelebilecek olumsuz darbelere vb. gibi durumlara karşı korunmasını sağlayan bir koruyucudur.

 

Isıya dayanıklı kablo koruyucu: Isılara karşı dayanıklılığın korunması amacıyla üretilmiş olan yanmaz kablo kılıfı ve koruyucusudur.

 

iPhone 11 kablo koruyucu: iPhone 11 marka telefonların kabloları ile uyumlu olan, dayanıklı ve sağlam koruyucu türüdür.

 

Silikon şarj kablosu koruyucu: Güçlü ve esnek yapısı sayesinde kabloları en iyi şekilde koruyan koruyucu modeldir.

 

Kauçuk kablo koruyucu: Kauçuk malzemeden üretilmiş olan bir koruyucu türüdür.

 

Şarj kablosu koruma aparatı: Kabloları dışarıdan kaplayan ve koruyan koruma aparatları sayesinde ürünlerin sağlam bir şekilde uzun süre dayanması mümkün olmaktadır. Bu nedenle farklı ve seçeneği bol olan kablo koruyucuların mutlaka kullanılması önerilmektedir.

 

Oto kablo koruma: Sürücülerin ihtiyaç duyduğu kullanışlı ve bir o kadar da gerekli olan ürünlerden biridir. Birçok koruma türü çeşidi de bulunan bir kablodur.

 

MacBook şarj kablosu koruyucu: Apple tarafından üretilmiş olan laptop türlerine ait koruyuculardır. Macbook uyumlu renkli, sevimli ve figürlü bir sürü kablo koruyucu türleri de mevcuttur.

 

En sık kullanılan bu koruyucular gibi popüler olan bir sürü koruyucu modeli daha vardır. Bunlar ise dış mekan kablo koruyucu, anten kablo koruyucu, çıtçıtlı kablo koruyucu, plastik kablo koruyucu, kablo dibi koruyucu ve lightning kablo koruyucu türleridir.

Figürlü Kablo Koruyucu

Figürlü kablo koruyucu modelleri en çok sevilen ve beğenilen koruyucu türlerindendir. Bunlar arasında ise sıkça kullanılan figürlü kablolar; çilekli kablo koruyucu, şarj kablosu koruyucu plastik, avakado kablo koruyucu, pikachu kablo koruyucu ve sevimli kablo koruyucu türleridir. Hem telefon kabloların daha şık görünmesine olanak tanımakta hem de birinci sınıf kaliteli malzemeyle üretilmiş olan koruyucu çeşitlerindendir. Bu nedenle şarj kablo koruyucu figürlü modellere bakıldığında bu tür seçenekler öncelik olmaktadır.

Hayvan Figürlü Kablo Koruyucu

Sevimli figürlere sahip olan koruyucuların yanı sıra bir de hayvan figürleriyle tasarlanmış koruyucular bulunmaktadır. Özellikle de hayvan figürlü kablo koruyucu, daha çok kablo uçlarına takılan şirin ve estetik figürlerdir. Ayrıca renkli çeşitleriyle de dikkatleri üzerine çeken bu figürlü koruyucular da sınır yoktur. Sevimli olmalarına ek olarak ayrıca kabloların deformasyona uğramasını önleyen koruyucu türleridir. Ve bu koruyucular genellikle de silikon malzemelerden üretilmektedir.

Kablo Ucu Koruyucu Fiyatları

Şarj aletlerinin, kulaklıkların, şarj kablolarının ve buna benzer daha birçok kabloların uzun süre korunması için üretilen koruyucu türleri vardır. Gerek kablo gerekse de kablo ucu olmak üzere her anlamda uyumlu olan koruyuculardır. Ancak bunlar kadar kablo koruyucu fiyatları da fazlasıyla merak edilmektedir. Bu fiyatlar, kabloların özelliklerine ve içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. Tabii ki fark oluşsa dahi tüm fiyat seçenekleri genellikle uygun olmaktadır.

 

Kablo ucu koruyucuları gibi çok fazla tercih edilen aparat ve kablo kırılma önleyici türleri de vardır. Sonuç olarak kulaklık kablosunun kırılmaması için üretilen sağlam yapıdaki ürünlerdir. Samsung telefonlar, Apple yani iphone telefonlar için de şarj aleti kablo koruyucusu türleri vardır. iPhone şarj aleti kırılmaması için tercih edilen koruyucular sayesinde şarj aletinin ömrü uzamaktadır. Şarj aleti gibi kablolar için de koruyucular mevcuttur. iPhone kablosu kopmaması için özellikle üretilen koruyucuların seçilmesi ürünlerin dayanıklı kalmaları için ideal olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR