₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil

iPhone XR Kılıf

iPhone XR Kılıfı Fiyatları

 

Apple iPhone XR telefonu diğer serilerinden farklı bir isimle çıkarmıştır. Büyüklüğü diğer serideki telefonlara göre daha ufak olan iphone xr büyük telefon sevmeyenler için ideal bir telefondur. Arkası tamamen cam şeklindedir ve şıktır. iPhone XR telefonu arkası cam ve ergonomik bir tasarıma sahip olması nedeniyle iyi korunması gerekmektedir. iPhone XR kılıfları telefonun özelliklerine göre tasarlanmaktadır. İphone xr kılıf fiyatları ise özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı kılıflar orijinal Apple markasına ait olduğu için fiyatları pahalı olmaktadır. Fakat normal bir kılıf alımıyla da telefonu korumak mümkündür. Fiyat olarak en uygun kılıflar genellikle şeffaf kılıflardır. 

 

Bu kılıflar sayesinde telefonun kendi görüntüsü gözükmektedir ve sanki kılıf yokmuş gibi durmaktadır. Bu durum bazı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Belirli dönemlerde popüler olan telefon kılıfları da mevcuttur. Bu popüler olan dönemde kılıfın fiyatı diğer kılıfların fiyatlarından pahalıdır. Ayrıca iPhone X kılıflarında farklı materyal kullanımı da kılıfın fiyatını arttırmaktadır. Kılıflara boncuk veya peluş tüylerle farklı tasarımlar verilmektedir. Bu tarz tasarımlar da kılıf fiyatının yükselmesine sebep olabilmektedir. Kılıflarda kullanılan malzemeler değişiklik gösterebilmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve maliyeti de kılıf fiyatlarını etkilemektedir.

 

iPhone XR Kılıfı Modelleri Nelerdir?

 

iPhone XR kılıfları tasarım ve tarz olarak farklı modellere sahiptir. Yapımında kullanılan malzeme, renk ve özellik iPhone XR kılıf çeşitleri seçeneklerini oluşturmaktadır. Kişi kendi tarzına en uygun ve kaliteli bir model seçimi yapmalıdır. iPhone XR kılıfı modelleri şöyledir:

 

iPhone XR lansman kılıf: Iphone telefonlar için tasarlanan lansman kılıflar diğer kılıflara göre daha uygundur. Ayrıca iç kısmında bulunan süet kısım sayesinde telefona daha iyi koruma sağlamaktadır.

 

iPhone XR şeffaf kılıf: Iphone xr telefonunun kendi rengini ve tasarımını bozmak istemeyenlerin tercih ettiği kılıf türüdür. Telefonda kılıf yokmuş gibi durur ama koruma sağlamaktadır. iPhone X şeffaf kılıf gibi aksesuarlar, minimalliği sayesinde tercih edilmektedir.

 

iPhone XR kamera korumalı kılıf: Kamera korumalı kılıfların kamera bölümünde kızaklı bir sistem bulunur ve açılıp kapanmasını sağlar. Bu sayede Kamera kullanılmadığı zamanlarda kir, toz ve darbelere karşı korunmuş olur.

 

iPhone XR deri kılıf: Bu tarz kılıfların yapımında genellikle orijinal deri kullanılmaktadır. Bu sayede kılıf hem şık bir görünüme sahip olur hem de koruma sağlar. Orijinal deri kullanıldığı için yıpranması zordur ve uzun yıllar kullanılabilir.

 

iPhone XR orijinal kılıf: Apple markasının kendi üretimi olan orijinal kılıflar Apple amblemiyle satılmaktadır.

 

iPhone XR kapaklı kılıf: Kapaklı kılıflar tıpkı bir defter gibidir ve telefonu içine alır. Bu sayede telefonun ekranı dahil yer tarafı darbelere karşı korunmuş olur.

 

iPhone XR şarjlı kılıf: Şarjlı kılıflar normal kılıflar gibi görünmektedir. Fakat içerisinde batarya bulundurmaktadırlar. Bu batarya genellikle telefonun bataryasıyla aynı kapasitede olmaktadır. Şarjlı kılıf kullanımı sanki telefonda iki batarya varmış durumu vermektedir. Şarjlı kılıflar böylelikle uzun kullanım sağlamaktadır.

 

iPhone XR cüzdan kılıf: Cüzdan kılıfları içerisinde artık bölümleri bulundurmaktadır. Bu sayede kişi yanına ek bir cüzdan almadan sadece telefonla dışarı çıkabilmektedir. Cüzdan kılıflar kılıfın çok fonksiyonlu olmasını sağlamaktadır.

 

iPhone XR siyah kılıf: Adından da anlaşılacağı üzere siyah renkten oluşan kılıf modelidir. Renginin siyah olmasından kaynaklı hemen kirlenmemektedir ve lekeleri belli etmemektedir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir.

 

iPhone XR cam kılıf: Cam kılıflar görüntü olarak çok güzeldir fakat kullanımı oldukça zordur. Bu kılıfı kullanabilmek için oldukça dikkatli olmak gerekmektedir.

 

iPhone XR ince kılıf: İnce kılıflar telefona ağırlık vermemektedir ve telefonu olduğundan büyük göstermemektedir. Kullanım açısından kolaylık sağladığı için tercih edilenler arasındadır.

 

iPhone XR ultra ince kılıf: Ultra ince kılıflar telefonda neredeyse yok gibilerdir ve telefonun büyüklüğünü arttırmamaktadırlar. Fakat koruma açısından diğer kılıflara göre ince oldukları için yetersizlerdir.

 

iPhone XR Kılıflarının Özellikleri Nelerdir?

 

iPhone XR kılıfları genellikle yüksek korumaya sahip olmaktadır. Telefonun arka kısmı cam olduğu için yüksek koruyuculuk önemli bir konudur. Aynı zamanda Iphone xr kılıfları çok farklı tasarımlara sahiptir. Kişinin isteğine göre kılıfın arka kısmına istenilen fotoğrafı koymak mümkün olmaktadır.

 

Renk seçeneği de oldukça fazladır. Yapımında kullanılan malzeme sıklıkla silikondur. Silikonun farklı yapıları kılıfın ana malzemesidir. Kılıfların kalın ve dayanıklı olması gelecek olan darbelere karşı iyi bir önlemdir ve telefonu korumaktadır. Ayrıca kapaklı kılıflarda özellik olarak telefonun her tarafını korumaktadır ve telefon düşse bile çok fazla zarar gelmemektedir.

 

iPhone XR Kılıfı Su Geçir mi?

 

Su geçirmez kılıflar normal kılıflardan ayrı olarak üretilir ve üzerinde su geçirmez ibaresi bulunur. Iphone xr telefonlar için de su geçirmez kılıf bulunmaktadır. Su geçirmez kılıf sayesinde havuza ya da denize girerken telefon yanında taşınabilir ve aynı zamanda su altında fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Su geçirmez kılıflar genellikle şeffaf olmaktadır.

 

Bu sayede gelen bildirimleri görmek ve fotoğraf çekmek mümkün olur. Su geçirmez kılıflar bu özelliklerinden kaynaklı diğer kılıflara göre daha yüksek fiyatlıdır. Su geçirmez iphone xr kılıfları da farklı kalitelerden oluşmaktadır. Su geçirmezlik korumasının iyi olması için kaliteli bir kılıf tercih etmek gerekir. Su geçirmez kılıflar telefonu tamamıyla içine almaktadır. Iphone xr su geçirmez kılıfların genelinde ip askı bulunmaktadır. Bu sayede yüzerken telefonu boyna takmak mümkün olmaktadır.

 

iPhone XR Kılıfı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Dikkat edilmesi gereken en önemli konu kılıfın koruculuğunun iyi olmasıdır. Çünkü kılıf kullanımının asıl amacı telefonu darbelere karşı korumaktır. Koruyuculuğu iyi olmayan kılıf telefonu yeterince koruyamaz ve maddi zarara yol açabilir. Bu nedenle kılıf alımı yaparken koruyuculuk faktörü göz önünde bulundurulmalıdır. iPhone XR kılıfı kullanırken kişi rahatsız etmemelidir ya da kullanımınız zorlaştırmamalıdır. Çok büyük ve ağır kılıf tercihleri kişiyi zorlamaktadır. Bu nedenle en iyi korumaya sahip fakat hafif kılıflar tercih edilmelidir.

 

Alınan kılıfta kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Kişi kılıfla sürekli temas halinde olduğu için kullanılan malzemenin insan sağlığına zararlı olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda kılıf dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Kılıf tercih ederken kişi kendi isteklerine uygun kılıf seçmelidir. Aksi durumda daha sonra aldığı kılıfı beğenmeyebilir ve bu da ek maliyetlere sebep olabilir. Fakat beğenilen ve sevilen bir kılıf tercihi kılıfın uzun süre kullanılmasını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR