₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil

iPhone X Kılıf

iPhone X Kılıf Modelleri

 

İnsanların en çok kullandığı elektronik alet nedir diye sorulduğunda hiç şüphesiz çoğu insanın vereceği yanıt cep telefonu olacaktır. Cep telefonu artık telefondan çok daha ötesini ifade etmektedir. Kullanıcıların çoğu için vazgeçilmez hale gelen cep telefonları ile iletişim kurmanın ötesine geçilmiş durumda. Artık birçok işlem, avuç içerisine sığan bu küçük aletler aracılığıyla yapılmaktadır. Bu kadar kullanışlı özelliği ile insanların adeta bir uzvu haline gelmiş cep telefonlarına sahip olmak da çok kolay. Piyasada çeşitli markalarda çok sayıda cep telefonu modeli bulunmaktadır. Her bütçeye uygun ve kişilerin tercihleri doğrultusunda sürekli geliştirilen cep telefon modelleri mevcuttur. Kimi telefon ile çok iyi fotoğraf çekebilirken kimisi ile de çok iyi oyunlar oynanmaktadır. Piyasada çok fazla alternatif olmasına karşın birçok nedenden dolayı kişilerin tercihi Apple markasının ürettiği iphone modellerinden yana olmaktadır. En çok satan telefon markalarında en üstlerde yer alan iphone modeli, telefon piyasasının en önemli aktörlerindendir. İşletim sistemi, dayanıklılığı ve tasarımı gibi nedenlerden dolayı ıphone telefon modelleri ön plana çıkmaktadır. Birçok işlemin yapıldığı, kullanıcıların gün içinde elinden düşürmedikleri telefonlar için önemli olan diğer bir konu ise koruma kılıflarıdır. Koruma kılıflarının önemli olmasının en büyük nedeni telefonu dış etkenlere karşı koruma sağlamasıdır. Ayrıca avuç içine alınarak kullanılan telefonlarda güçlü tutuş sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Yapı itibariyle kaygan yüzeye sahip olan telefonlar için kılıf ile kullanım ciddi anlamda kolaylık sağlamaktadır.

 

Apple telefon kılıfları da yeni çıkan her modele göre değişiklik gösterir. Çünkü yeni çıkan her model önceki modelden ebat ve şekil olarak farlılıklar göstermektedir. Sayılarla ve rakamlarla adlandırılan bu modellerin kılıfları da model adlarıyla üretilmektedir. iPhone x kılıf, iphone 6 kılıf, iphone 6s kılıf, iphone 7 kılıf, iphone 8 kılıf, iphone 10 kılıf, iphone 11 kılıf, iphone 12, iPhone XR kılıf gibi. Cep telefonu piyasasının gelişimine paralel olarak cep telefon kılıf alternatifleri de artmaktadır. Piyasada cep telefonundan daha fazla kılıf modelleri bulunmaktadır. Aynı modelde telefon için farklı materyalde, renkte ve tasarımda yüzlerce kılıf çeşidi üretilmektedir. iPhone telefon kılıfları da her yeni model çıktığında güncellenmektedir. iPhone X model cep telefonları için de çok fazla kılıf, telefon kabı modelleri vardır. 2017 yılında piyasaya sürülen iphone X del telefonun ekranı yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Telefonun kıvrımlı zarif tasarımını takip eden bu köşelermo, standart bir dikdörtgenin sınırları içinde yer alır. iPhone x telefon kılıfı da bu yuvarlatılmış köşelere uygun olarak tasarlanmaktadır. Telefon koruyucu kılıf, ıphone x aksesuarlarından en önemlisidir. İsteğe ve ihtiyaca göre üretilen kılıflar marka olarak sadece Apple kılıf olmamaktadır. Apple markasının ürettiği kılıf çeşitlerinden daha çok kılıfı, bu işi yapan diğer firmalar üretmektedir. En güzel kılıfların üretilmeye çalışıldığı piyasada kullanıcılara her renkte ve tasarımda kılıf alternatifleri sunulmaktadır. Apple’ın kendi modelleri için ürettiği kılıflar iphone orijinal kılıflarıdır. 
 

 iPhone X Kılıf Çeşitleri


iPhone kılıfları temelde telefonu korumak amacı ile tasarlanmaktadır. Fakat her geçen gün kullanıcıların farklı talepleri doğrultusunda kullanıcılara yeni alternatifler sunulmaktadır. iPhone cam kılıf kamera koruma özelliği ile telefonun bütününü sarmakta ve koruyuculuk sağlamaktadır. iPhone x deri kılıf, plastik malzemeden üretilen kılıflara göre daha şık ve sağlam bir tasarım sunmaktadır. Şarjlı kılıf veya ıPhone X bataryalı kılıflar ise görünüm olarak diğer kılıflara benzemektedir. Fakat kılıf içerisinde telefonun bataryasının kapasitesinde bir batarya daha vardır. Bu batarya sayesinde gerektiğinde telefon şarj edilebilir. Böylece iki batarya ile telefon şarjı daha uzun kullanılabilmektedir.
 


iPhone X kamera korumalı kılıf telefonun arka ve ön tarafında bulunan kamera camlarını korumak için tasarlanmıştır. iPhone x kartlık kılıf ise kullanıcıya başka bir kolaylık sağlamaktadır. Günümüzde sıklıkla kullanılan kredi kartlarını taşımada sağlayacağı kolaylık nedeniyle telefon kılıfları kart koyacak şekilde tasarlanmıştır. Cüzdan kılıf iPhone X modelleri de vardır. iPhone X kılıfları kullanılan materyale göre de değişiklik göstermektedir. iPhone x kumaş kılıf, iphone x metal kılıf, iphone x ince ve ultra ince kılıflarda bulunmaktadır. Bunların dışında pek çok Apple x kılıfı bulunmaktadır. Üç parçadan oluşan iphone x tam koruma kılıf olan 360 derece kılıflar, üç boyutta koruyuculuk sağlamaktadır. Kişiye özel iphone x kılıfları da tasarlanmaktadır. Iphone x isimli kılıf veya iphone x resimli kılıf kişiye özel tasarlanabilmektedir. iPhone X folio kılıf ise açılıp kapanabilen tasarımda olabilmektedir. Iphone x çift taraflı kılıflar, iphone 3d kılıf, iphone bumper kılıf ve boyundan asılarak kullanılan askılı telefon kılıfları da mevcuttur. Iphone x zırhlı kılıf, iphone x darbe emici kılıf, iphone x ışıklı kılıf, iphone x bumper kılıf ve otterbox iphone x kılıfları da farklı ıphone x telefon kılıflarıdır. 

 

 

iPhone X Lansman Kılıf

 

Lansman kılıf olarak adlandırılan iphone kılıfları, Apple markasının kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği kılıf modelleridir. Telefonunu en iyi şekilde korumak ve şık bir görüntü yakalamak isteyenler bu kılıfları tercih edebilirler. iPhone x kılıflara mıknatıs ve yüzük özellikleri de eklenmiştir. Mıknatıslı iphone x kılıfa yüzük özelliği de eklenince, telefonun ani bir hareket ile elden kaymasını engellenmiştir. Arka kısmında yer alan telefon yüzüğü tasarımı ile rahat bir kullanım sağlar.

 

iPhone X Şeffaf Kılıf

 

Telefonu kendi rengi ile kullanmak isteyenlerin tercihi de şeffaf kılıf modellerinden yana olmaktadır. İyi bir materyalden üretilmiş şeffaf kılıf oldukça kullanışlı alternatiflerden biridir. Kullanıcıların da son derece memnun kaldığı şeffaf tasarımlar, uzun ömürlü materyaller kullanılarak üretilir.

 

iPhone X Silikon Kılıf

 

Silikon kılıflar herkesin sıklıkla tercih ettiği alternatifler arasında yer alır. Her renk ve tasarımda üretilen iphone x silikon kılıf modelleri oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanır. Uzun yıllar kullanabilecek silikon kılıf tasarımları aynı zamanda soyulma ya da solma da yapmaz. Böylelikle telefon kılıfı sık aralıklar ile değiştirmek zorunda kalınmaz. Bu kılıflar ıphone yumuşak kılıflar arasındadır.

 

Apple iPhone X Kılıf Renkleri

 

iPhone x renkli kılıfları da kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Aksesuar seçiminde önemli bir yere sahip olan renkli kılıflar kullanıcılar için farklı bir alternatif sunmaktadır. Kıyafet renlerine göre telefon kılıfı seçmek isteyen kullanıcıların bu konuda seçenekleri hayli fazladır. Ayrıca standart renklerde üretilen telefonları daha renkli kullanmak isteyenler için iPhone X renkli kılıf kullanmak avantajlı olmaktadır. iPhone X beyaz kılıf, yeşil kılıf, siyah kılıf, iphone x mat siyah kılıf, iPhone X kırmızı deri kılıf, turuncu iphone kılıf, iphone x mor kılıf veya iphone x gold kılıf sıklıkla tercih edilen renkler arasındadır. Bunların dışında birçok rengin bir arada bulunduğu ıphone x desenli kılıflarda bulunmaktadır. Kılıf fiyatları da kullanılan materyalin rengine, tasarımına ve kalitesine göre belirlenmektedir. Orijinal ve kaliteli malzemeden üretilen kılıfların fiyatı biraz daha pahalı olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR