₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil

İphone SE Kılıfı

 

iPhone SE Telefon Kılıfları

 

Telefon kılıfları genel anlamıyla cep telefonları için tasarlanmış ürünlerdir. Cep telefonu kılıfları, daha çok telefona bir zarar gelmemesi amacıyla kullanılır. Fakat zamanla cep telefonu kılıflarının kullanım amaçları çeşitlendi. Günümüzde cep telefon kılıfları kendi içinde bir moda akımı başlatmış durumdadır. Cep telefonu kılıfları, her telefonun boyutuna uygun ve telefonun modeline göre değişik şekillerde üretilir. Cep telefonu kılıflarının desenleri de birbirlerinden farklıdır. Geçmiş zamanlarda belden takılan ve cep telefonu için bir taşıma unsuru olarak kullanılan kılıflar artık değişik modellerde üretilmekte ve kendini geliştirmektedir. 

Renkli, desenli ve sevilen bir kişinin ya da karakterin baskısı şeklinde kılıf bulmak da oldukça mümkündür. Cep telefonu kılıfları genellikle görsellik açısından beğenilip alınır. Fakat cep telefonu kılıfının çok çeşitli faydaları bulunur. Telefon ekranının ya da telefonun herhangi bir yerinin çizilmesini önleyebilme potansiyeline sahip bir ürün olarak değerlendirilebilir. Bazı durumlarda telefon kılıfının kullanılması oluşabilecek kazaların zararını hafifletebilir. Çok fazla cep telefonu kılıfının olması, hangisinin seçilmesi gerektiği konusunda kullanıcıların merak ettiği sorulardandır. Buradaki önemli konu cep telefonu kılıfının cep telefonu modeline uygun olması ve aynı zamanda telefonu koruyucu özelliklerinin olmasıdır.

Cep telefonunda sıklıkla kullanılan markalardan birisi de Apple markasıdır. Apple markasının çok çeşitli modellerde cep telefonu bulunur. Bu modellerden birisi de iPhone SE’dir. Bu model 31 Mart 2016 tarihinde satışa sunulmuştur. Cep telefonlarının hayatımıza fazlasıyla dahil olmaları ile birlikte onlarla yaşadığımız problemler de bir o kadar arttı. Çeşitli nedenlerle çatlaklar, darbelerin neden olduğu hasarlar ve telefon yüzeyinde oluşan çizikler gibi durumlardan korunmak için de yardımımıza cep telefonu kılıfları yetişmiştir. iPhone SE modellerine uygun iPhone SE uyumlu kılıf bulmak mümkündür. iPhone SE telefon kabı modelleri çeşitlidir; iPhone 7 8 SE kılıf, SE 2 kılıf, iPhone SE 64 gb kılıf, iPhone 5SE aksesuar, iPhone SE 1 kılıf, iPhone 6 SE kılıf gibi telefon çeşidine göre kılıf çeşidi bulunur. 

Apple iPhone SE 2020 kılıf

 

iPhone SE kılıf, farklı tasarımlarla müşterilerle buluşmaktadır. iPhone SE kılıfları modellerinde farklı zevklere uygun desenler bulunmaktadır. Cep telefonlarının görünümlerini değiştirmek, arka kapaklarının da daha estetik görünmesini sağlamak amacıyla çeşitli tasarımlardaki iPhone SE telefon kılıfı kullanılabilir. Günlük kullanımda mobil cihazları yaygın olarak kullanıcının beraberinde taşıdığı bilinmektedir. Bu nedenden dolayı SE kılıfları olası bir darbeye karşı koruma sağlamaktadır. Özellikle çarpma ve düşme gibi durumlara karşı telefonu korumak önemlidir. Bu nedenle iPhone SE modeline uygun iPhone SE telefon kılıfları satın alınabilir. 

iPhone SE 2020 kılıf seçenekleri çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Modeller, desenler ile birlikte de estetik değerini artırabilir. iPhone SE kapak dayanıklılığı ile cihazınızı güvende tutar. iPhone SE için kılıf modelleri kapaklı ve kapaksız iki tipte bulunabilir. Apple iPhone SE kılıf ürünlerinin dokuları da birbirinden farklıdır. Yumuşak ve sert dokulara sahip olabilen iPhone SE 2020 kaplar, telefonu korurken tutuşunu da konforlu hale getirebilecek şekilde tasarlanmıştır. iPhone SE kılıf apple kaplama kılıf modellerine de sahiptir. Bu modellerin iç kısmında kart koyma bölümü yer alır. Bu bölüm, kredi kartı ve kağıt para gibi küçük eşyaları taşımaya imkan verir. 

Bu işlevsel kart bölmeleri iPhone 2020 SE kılıfların görünümünü farklılaştırmaktadır.  Telefon kılıfı iPhone SE orijinal telefon markasının mobil cihazlarında kullanılabilir ve çeşitli yıllara göre de modelleri çeşitlenebilir örneğin;  iPhone SE 2016 kılıf, iPhone SE 2021 kılıf, iPhone SE 2020 kartlıklı kılıf gibi. iPhone SE 2020 orjinal kılıf farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan ve işlevsel özelliklere sahip ürünlerdir. iPhone SE 2 kılıf seçeneklerinden olan iPhone SE sürgülü kılıf kaydırılabilir lens korumalı arka kapak sistemi olan modellerdendir ve kameranın dış etkenlerden korunmasını sağlar. Bu dış etkenler rüzgar, toz, yağmur, çizilme ve çarpma gibi olabilir. Diğer pek çok olumsuz durumda da kamerayı ve lensleri koruyabilir. 

iPhone SE Silikon Kılıf

 

iPhone SE silikon kılıf, en çok tercih edilen kılıf modellerinden birisidir. iPhone SE silikon kılıf telefona uyumlu renkli kenar detaylarına sahip olarak üretilebilir. Silikon kılıf çeşitleri ayrıca renkli olarak da üretilebilir ve bunlar telefonun arka kapağını sararak olası risklere karşı korur. iPhone SE silikon kılıfı çeşitleri iPhone telefonun modeline göre iPhone SE 2 telefon kılıfı, iPhone 5 SE kılıf gibi çeşitlenebilir. iPhone SE silikon kılıf çeşitleri telefon modeline uygun olacak şekilde tercih yapabilir, avantajlı ürünler satın alınabilir. 

iPhone SE Telefon Kılıfı Renkleri

 

iPhone SE kılıfları genel olarak iPhone SE şeffaf kılıf veya mat olmak üzere iki tipten oluşmaktadır. Arkası görülebilir ya da kapalı olabilir. Herhangi bir ürün incelenerek kişinin tarzına uygun olan modeller kullanılabilir. Dayanıklı yapıya sahip iPhone SE kılıf modelleri ayrıca çok farklı renklerde üretilebilir. iPhone SE 2020 beyaz kılıf, iPhone SE 2020 kırmızı kılıf, iPhone SE mor kılıf, iPhone SE kılıf siyah, iPhone SE gold kılıf en çok tercih edilen renk çeşitlerindendir. 

Bu kılıflar genel olarak cihazı düşme veya çarpma durumlarına karşı korur. iPhone SE kılıf seçenekleri kılıfın yapısına göre de çeşitlenmektedir. Bu kılıflar iPhone SE orjinal deri kılıf, iPhone SE 2020 lansman kılıf logolu, iPhone SE deri kılıf gibi çeşitlere sahiptir. Ayrıca iPhone SE deri kılıf çeşitlerinin en çok tercih edilenlerinden birisi de iPhone SE için deri kılıf gece mavisidir. iPhone SE bataryalı kılıf modelleri ise cihazın kolaylıkla şarja takıp çıkarma imkanı tanır. iPhone SE askılı kılıf ise seyahat veya gezi sırasında taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Şık ve estetik duruşa sahip olan iPhone SE ultra ince kılıf cihazın kaba görünmesini engeller. iPhone SE 2020 logolu kılıf ise telefon markasının görünmesini sağlayarak telefonu koruma görevi üstlenir.

iPhone SE Kılıf Desenleri

 

iPhone SE desenli kılıf çok çeşitli olmakla birlikte kullanıcının ihtiyaçlarına öncelik verilerek tasarlanmıştır. Örneğin iPhone SE şeffaf kılıf ve iPhone SE 2020 cam kılıf herhangi bir desen içermez. iPhone SE Fenerbahçe kılıf tuttuğunuz takımı telefonunuzda sergileme imkanı tanırken iPhone SE kadife kılıf telefonunuzu şık gösterir. iPhone SE lansman kılıf ise Apple logosunu içerir.  iPhone SE yüzüklü kılıf sayesinde telefonunuzu daha rahat bir şekilde tutabilir kayıp düşmesini önleyebilirsiniz. iPhone SE 2020 ultra ince kılıf, iPhone SE 2020 şeffaf kaplama ve iPhone SE 2020 ince kılıf gibi modeller hem koruma sağlar hem de estetik görünüm kazandırır. 

Güvenlikten yana olanlar için tasarlanan seçenekler ise; iPhone SE 360 derece kılıf, iPhone SE magsafe kılıf, iPhone SE 2020 kamera korumalı kılıf, iPhone SE su geçirmez kılıf, iPhone SE zırhlı kılıf, iPhone SE 2020 tank kılıf, iPhone SE kaplama kılıf, iPhone SE 2020 tam koruma kılıf, iPhone SE ipli kılıf gibi modeller bulunur. iPhone SE tank kılıf daha çok kapak kısmını korumaya odaklanmıştır. iPhone SE 2020 su geçirmez kılıf telefonu su temasından korumaya yardımcı olabilir. 

Şarj etmeyi kolaylaştıran kılıf seçenekleri de mevcuttur. Bu modellere örnek olarak; iPhone SE 2020 bataryalı kılıf, iPhone SE powerbank kılıf, iPhone SE mıknatıslı kılıf verilebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR