₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil

iPhone 8 Plus Telefon Kılıfı 

iPhone 8 Plus Telefon Kılıfları

 

Akıllı cep telefonu kullananlar günümüzde hem iş hem de özel hayatlarında cep telefonunu ve interneti çok daha fonksiyonel kullanmaktalar. Dolayısıyla öneminden dolayı güvenli bir şekilde kullanmak ve saklamak istedikleri telefonların korunmasını sağlamak da önemli bir detaydır. Birçok insan, taleplerine uygun telefon kılıfını almak ve hemen kullanmaya başlamak amacıyla birçok platform üzerinden ve özellikle çevrimiçi mağazaları tercih eder. Hem pratik hem de güvenlik açısından iyi bir seçenek oluşturan çevrimiçi mağazalar kullanıcının saatler harcamadan çok farklı kılıf seçenekleri görebilmesine imkân sağlar. Yüksek kalite sunan bir telefon kılıfına makul bir fiyata sahip olmak günümüzde mümkündür. Telefon kılıfları her marka ve model için geniş tasarım seçenekleri sunabilir. Aynı zamanda da telefonun estetik görünümüne katkıda bulunabilir. Telefon kılıflarında düşük ısı iletkenliği bulunabilir ve bu da hem sıcak hem de soğuk havalarda cihazın donanımının korunması sağlar. Ayrıca kılıf kullanmak cihazdan optimum düzeyde yararlanma imkânı tanır. Telefon kılıfı kullanmanın sağladığı bir diğer fayda ise atmosferde toz hâlinde bulunan ve cihazla temas hâlinde ve ayrıca çiziğe sebebiyet verebilecek maddelere karşı da cihazın korunmasını sağlamasıdır.

 

Günümüzde çok çeşitli telefon markaları bulunur. Bu markalardan birisi de Apple markasıdır. Bu markanın çok çeşitli modellerde akıllı telefonları bulunmaktadır. Bu modellerden birisi ise iPhone 8 Plus’tır. Bu telefon modeli 2017 yılında satışa çıkmıştır. iPhone 8 Plus kılıf kullanmak, telefonun güvenli bir şekilde kullanılmasına katkı sağlar. iPhone 8 Plus telefon kılıfı, onarımı dahi çok yüksek miktarda maliyet gerektiren dokunmatik ekranları korumak için tasarlanmıştır. iPhone 8 Plus kılıf ve kırılmaz cam güvenlik sağlayan aksesuarlardandır. iPhone 8 Plus kap olarak da bilinen Apple 8 Plus kılıf, genel olarak bir telefon kılıfından beklenen özellikle tek elle kullanımda kavranabilirlik sunar. iPhone 8 kapları tek elle kullanımı zor olan durumlarda bile cihazı avuçta sabitleyebilme imkânı veren konfor sağlayan özelliğe sahiptir.

 

Apple iPhone 8 Plus Silikon Kılıf

 

Telefonun markası fark etmeksizin cihazın fiziksel darbelerden korunması için önlem alınması gereklidir. Telefon kılıfı çeşitlerinden olan iPhone 8 Plus silikon kılıf diğer kılıflara göre çok daha fazla dayanıklılık sağlayabilir. Ayrıca, beyaz, pembe, sarı, turuncu, siyah mor, yeşil, gri, kırmızı ve benzeri renklerde iPhone 8 Plus Apple kılıf üretebilir. iPhone 8 Plus orjinal kılıf silikon malzemeden üretilebilir ve cihazın markasının görünmesini sağlayabilir. iPhone 8 Plus kapaklı kılıf, iPhone 8 Plus kamera korumalı kılıf, iPhone 8 Plus su geçirmez kılıf, Apple iPhone 8 Plus silikon kılıf, iPhone 8 Plus zırhlı kılıf, ipli telefon kılıfı iPhone 8 Plus, iPhone 8 Plus sağlam kılıf, iPhone 8 Plus karbon kılıf gibi modeller telefonun güvenliğine önem verenler için en çok tercih edilen modellerdendir.

 

iPhone 8 Plus en iyi kılıf, kişinin tarzını temsil ederken aynı zamanda da cihazın tam korumasını sağlayan kılıftır.

 

iPhone 8 Plus Kap Renkleri

 

Akıllı cep telefonları, hassas elektronik cihazlardır. Bu sebeple dikkatle kullanılması ve korunması gerekir. Bu eşyalar şiddetli darbeler, kullanıma bağlı aşınmalar, yüksek ısı ve normalin altındaki soğukluklar ve ayrıca su ve benzeri dış etmene maruz kaldıklarında bozulabilir.

 

iPhone 8 Plus darbe emici kılıf sayesinde, cihaz oluşabilecek sorunlardan korunabilir. cep Telefonu kılıfları, telefonların ölçülerine birebir uyacak şekilde tasarlanır. Ayrıca bu kılıflar kendi aralarında çok farklı modellere ayrılır. Dolayısıyla iPhone 8 Plus modelleri, çok çeşitlidir. iPhone 8 Plus modeli için kılıf üreten firmalar plastik, silikon, kauçuk, hakiki deri veya suni deri gibi materyaller kullanırlar. Ayrıca bu kılıflar çok farklı renklerde üretilebilir. iPhone 8 Plus siyah kılıf, iPhone 8 Plus toz pembe, iPhone 8 Plus beyaz kılıf, iPhone 8 Plus gri kılıf, iPhone 8 Plus kılıf sarı, iPhone 8 Plus pembe kılıf, turuncu iPhone 8 Plus kılıf gibi modeller en çok tercih edilen renkli modelleridir.

 
iPhone 8 Plus Şeffaf Kılıf
 

iPhone 8 Plus şeffaf kılıf, her yaştan ve her cinsiyetten insanın kullanabileceği bir kılıf modelidir. Bu kılıf çeşidi telefonun güvenli bir şekilde kullanılmasına imkân verirken aynı zamanda da telefonun renginin ve modelinin görünmesini sağlar. Bu modeller iPhone 8 Plus ultra ince kılıf olarak da satışa sürülebilirler. 

Bu kılıf modelleri ultra ince yapıları sayesinde kılıf kullanmayı sevmeyen fakat telefonun zarar görmesinden çekinen kişiler için yok hissiyatında kullanım sunar. Bu modeller çok farklı renklerde üretilebilir. Sarı, turuncu, siyah, beyaz, pembe, mor, yeşil, gri, kırmızı ve benzeri gibi birçok renkte üretilebilir. 360 kılıf iPhone 8 Plus en iyi koruyuculardan biri olarak bilinir. Bu kılıf adından da anlaşıldığı gibi 360 derece koruma sağlayabilen özellikte bir kılıf modelidir. iPhone 8 Plus kılıf orijinal modelleri de sıklıkla tercih edilir.

 

iPhone 8 Plus Kılıf Desenleri

 

iPhone 8 Plus kılıf modelleri desenli olarak da üretilebilmektedir. Bu desenler çok çeşitlidir. iPhone 8 Plus kılıf erkek modelleri yani erkeklerin daha çok tercih ettiği modeller; siyah iPhone 8 Plus kılıf, iPhone 8 Plus Galatasaray kılıf, iPhone 8 Plus Joker kılıf, iPhone 8 Plus kamuflaj kılıf, iPhone 8 Plus çift taraflı kılıf, Fenerbahçe kılıf iPhone 8 Plus, iPhone 8 Plus BMW kılıf, iPhone 8 Plus deri kılıf olabilir. iPhone 8 Plus kılıf bayan modelleri yani daha çok kadınların tercih ettiği kılıf modelleri iPhone 8 Plus lansman kılıf beyaz, iPhone 8 Plus leopar kılıf, iPhone 8 Plus peluş kılıf, Mickey mouse iPhone 8 Plus kılıf, iPhone 8 Plus mermer desenli kılıf olabilir. Ayrıca iPhone 8 Plus kılıf taşlı, iPhone 8 Plus kılıf süslü, iPhone 8 Plus kadife kılıf, iPhone 8 Plus kılıf desenli, olabilir. Bu modelleri hem erkekler hem de kadınlar tercih edebilir.

 

iPhone 8 Plus kartlık kılıf desenli olabilir ve telefonu taşırken aynı zamanda kartların da bir arada taşınmasına olanak sağlar. iPhone 8 Plus cam kılıf, yansımalı bir görüntü sağlayarak dikkatleri üzerine çeker. Cam kılıf iPhone 8 Plus farklı renklerde olabilir. iPhone 8 Plus isimli kılıf, iPhone 8 Plus kılıf kişiye özel modellerdendir. Mıknatıslı iPhone 8 Plus kılıf ise arka kısmındaki desteği ile hem parmağa geçirilebilir hem de telefonun bir zemin üzerinde destekli bir şekilde ayakta durmasını sağlar. Bu model iPhone 8 Plus standlı kılıf olarak da bilinir. iPhone 8 Plus tıpalı kılıf sıklıkla tercih edilen ve koruma sağlayan bir diğer modeldir. iPhone 7 Plus 8 Plus kılıfları aynı mı ve iPhone 7 Plus kılıfı 8 Plusa olur mu soruları merak edilen sorular arasındadır. Bu soruya Apple markasının verdiği cevap ise iki model için aynı kılıf kullanılabileceğidir. En güzel iPhone 8 Plus kılıfları, cihazın güvenliğinden ödün vermeden tarz bir görüntü vermeyi başarabilen kılıflardır. Dolayısıyla iPhone 8 Plus kılıf tavsiyeleri bu yönde yapılır. iPhone 8 Plus kaplama kılıf bunu başarabilen modellerdendir. iPhone 8 Plus kılıf isimli ve iPhone 8 Plus özel kılıf kişinin kendini özel hissetmesini sağlar. Popüler modeller arasında iPhone 8 Plus aynalı kılıf, iPhone 8 Plus kumaş kılıf, iPhone 8 Plus arka kılıf, iPhone 8 Plus süet kılıf bulunur.


iPhone 8 Plus powerbank kılıf, iPhone 8 Plus şarjlı kılıf gibi modeller cihaza şarj konusunda avantaj sağlayan Apple iPhone 8 Plus kılıf modelleridir. iPhone 8 Plus kılıf fiyatları markadan modele kadar birçok kritere göre değişiklik gösterebilir. En güzel iPhone 8 Plus kılıfları, cihazın güvenliğinden ödün vermeden tarz bir görüntü vermeyi başarabilen kılıflardır. Dolayısıyla iPhone 8 Plus kılıf tavsiyeleri bu yönde yapılır. iPhone 8 Plus kaplama kılıf bunu başarabilen modellerdendir. iPhone 8 Plus kılıf isimli ve iPhone 8 Plus özel kılıf kişinin kendini özel hissetmesini sağlar. Popüler modeller arasında iPhone 8 Plus aynalı kılıf, iPhone 8 Plus kumaş kılıf, iPhone 8 Plus arka kılıf, iPhone 8 Plus süet kılıf bulunur. iPhone 8 Plus powerbank kılıf, iPhone 8 Plus şarjlı kılıf gibi modeller cihaza şarj konusunda avantaj sağlayan Apple iPhone 8 Plus kılıf modelleridir. iPhone 8 Plus kılıf fiyatları markadan modele kadar birçok kritere göre değişiklik gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR