₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil

iPhone 8 Kılıf

iPhone 8 Telefon Kılıfları

 

Iphone 8 telefon kılıfı, gerek Apple markası gerek diğer firmalar üretirken hepsi aynı kullanım uygunluğuna göre üretilmiş olsa da tarz ve desen olarak birbirinden farklı olmaktadır. Her yaştan bireye ve her zevke hitap eden iphone 8 kılıf apple, pek çok çeşide sahiptir. Kullanım amacı ve tasarım olarak çeşitlenen iphone 8 kap; iphone 8 batarya kılıf,  iPhone 8 akıllı kılıf, iphone 8 kapaklı deri kılıf, iphone 8 cam kılıf kamera koruma, 360 koruma, desenli kılıf üretimleri ile yepyeni modeller her geçen gün piyasaya çıkmaktadır. 

 

Kullanıcı bireylerin, kullanım alanında yaptıkları değişikliklere göre üretilen  iphone 8 kılıflar, bu nedenle çeşitlilik yaratmaktadır. iphone 8 kılıf ürünleri için aynı zamanda malzeme çeşitliliği de bulunmaktadır. Silikon, deri, plastik, kapaklı, şarjlı vb. ürünler en çok tercih edilen modeller arasındadır. iphone 8 kılıf bayan ve erkek olarak da farklı tasarım çizgilerine sahiptir. iphone 8 kılıf kadın ürünleri daha gösterişli ve elegan bir tasarıma sahip olurken, erkek ürünler daha düz, agresif ve kaba olmaktadır. 

 

Genel olarak en çok sorulan iphone 8 kılıfı 7 ye olur mu, iphone 8 kılıfı iphone 6 ya olur mu, iphone 7 8 kılıf tasarımları aynı olabilir mi,  iphone 7 8 plus kılıf aynı ürün kullanılır mı  sorularına ortak cevap olarak iphone 8 kapları sadece o modele özgü üretilmektedir. Her ürünün boyutu ve açısı birbirinden farklıdır. Bu nedenle iphone 8 en iyi kılıf,  iphone 8 kaplama kılıf modellerinden tam koruma sağlayan, estetik tasarıma hakim ve tam uyumlu çalışan ürünler tercih edilmelidir. 

 

iPhone 8 Kılıf Renkleri

 

Iphone 8 kılıf modelleri renk, tasarım ve malzeme yapısı konusunda çeşitlilik göstermektedir. Farklı amaç ve kullanıma uygunluk için üretilen telefon kılıfları arasında en çok satılan iphone 8 orjinal kılıf olmaktadır. Orijinal Apple ürünlerinden vazgeçmeyenler bireylerin tercihi iphone 8 lansman kılıf olmaktadır. Şık, yenilikçi ve işlevsel olmasıyla ön plana çıkan lansman kılıfları genel olarak silikon yapılıdır. Telefon ile ilgili tüm fonksiyonların gerçekleşmesine olanak sağlaması ile birlikte tasarım yönünden de minimal ve sadedir. 

 

Telefon kılıfları daha gösterişli ve havalı durmasını isteyen bireyler için renk ve tasarım noktasında deniz derya denilecek bir pazar bulunmaktadır. Akla gelebilecek her renge sahip kılıf bulunurken bunlar arasında en çok tercih edilen ürünler  iphone 8 kırmızı kılıf, iphone 8 gold kılıf ve  iphone 8 siyah kılıf olmaktadır. Estetik bir imaja sahip olmasıyla bulunduğu ortamda lüks bir dizayn havası vermesi sayesinde herkes tarafından ilgi çekici bir görsellik oluşturmaktadır. 

 

Iphone 8 aksesuar olarak tercih edilecek ise daha canlı ve dinamik renkler tercih edilebilir. Iphone 8 renkli kılıf seçeneklerinden iphone 8 mavi kılıf, iphone 8 red kılıf, iphone 8 pembe kılıf ve iphone 8 turuncu kılıf en popüler ürünlerdendir. Iphone 8 tasarım kılıf tercih edecek bireyler ise daha çarpıcı, fark edilir bir tercih yapmaları gerekmektedir. Bunun için en iyi seçenekler gold kılıf  ya da iphone 8 neon kılıf olmaktadır. Iphone 8 yeşil kılıf tek başına çok tercih edilmese de farklı tasarımlar ile birleştiğinde oldukça heyecan verici bir ürün haline gelmektedir. 

 

iPhone 8 Şeffaf Kılıf

 

Iphone 8 şeffaf kılıf genel olarak en temel seviyede satılan ürünlerden biri gibi görünse de, kendi içinde pek çok çeşitliliğe sahiptir. Sade görünüm isteyen bireyler için şeffaf iphone 8 kılıf yeterli olacakken tasarım ve desen noktasında coşkulu ve dinamik olan ürünler de mevcuttur. Yapı itibariyle tam koruma sağlaması açısından kalın yapılı ürünler ile birlikte iphone 8 ultra ince şeffaf kılıf da çok tercih edilenler arasındadır. İçi hareketli dolgulu modeller en sevilen ürünlerdendir. Özellikle iphone 8 simli kılıf, neredeyse her kadının severek kullanacağı kılıf olarak bayrağı elinde taşımaktadır. 

 

iPhone 8 Silikon Kılıf

 

Iphone 8 koruyucu kılıf modelleri arasından en çok tercih edilen malzeme silikon olmaktadır. Iphone 8 silikon kılıf, yumuşak olması ile birlikte yapı itibariyle oldukça sağlamdır. Darbe esnasında telefonun hızını kesmesi ve elastikiyeti ile tam koruma sağlaması açısından oldukça güvenilirdir. En çok satılan ürünlerden olması sebebiyle silikon iphone 8 kılıf, sınırsız renk ve tasarım çeşitliliğine sahiptir. Bunun yanında iphone 8 orjinal silikon kılıf, genel olarak şeffaf, minimal yapılı ve tasarımsızdır. 

 

iPhone 8 Kılıf Desenleri

 

Iphone 8 desenli kılıf denildiğinde akla tek bir ürünün gelmesi mümkün olmamaktadır. Hem orjinal markada hem de diğer kurulan telefon firmalarında sayısız renk ve tasarım çeşitliliğine sahip kaplar bulunmaktadır. Telefon kılıfları genel olarak kullanım amacına göre şekillenmiş olsa da aynı zamanda lüks ve estetik duruş için de sıklıkla tercih edilmektedir. Yapı itibariyle en sağlam malzeme olan deri, iphone 8 deri kılıf için üretilmektedir. Apple iphone 8 deri kılıf günümüzde en kaliteli ve dayanıklı yapıya sahip olan üründür. 

 

Kullanım açısına göre çeşitlenen kaplarda en çok tercih edilen iphone 8 plus kapaklı kılıf, iphone 8 cüzdan kılıf ve iphone 8 sert kılıf olmaktadır. Tam koruma sağlanması açısından 360 derece kılıf iphone 8 için ideal olmaktadır. Bunların haricinde ihtiyaç açısından üretilen ve oldukça kullanışlı olan iphone 8 bataryalı kılıf ve iphone 8 şarjlı kılıf apple, şarj konusunda sıkıntı yaşayan bireyler için mükemmel bir çözüm ürünüdür. Apple kendi anlaşmalı olduğu firmalar ile kılıf üretimi yapsa da iphone 8 özel kılıf seçenekleri bireyler tarafından daha cazip gelmektedir. 

 

Daha kişisel ve özel dokunuşlardan hoşlanan ve biraz sosyetik tasarımları seven bireyler iphone 8 taşlı kılıf, iphone 8 aynalı kılıf, iphone 8 kadife kılıf, iphone 8 süet kılıf ve iphone 8 yüzüklü kılıf modellerini seveceklerdir. Bu kılıfların tam aksine tam koruma ve agresif görünüm isteyen bireyler de iphone 8 su geçirmez kılıf, iphone 8 tam koruma kılıf, iphone 8 tank kılıf, iphone 8 tıpalı kılıf, iphone 8 zırhlı kılıf, iphone 8 standlı kılıf ya da iphone 8 armor kılıf tercihinde bulunabilirler. 

 

Seçeneklerin geniş olduğu kılıf dünyasında her bireyin ihtiyacına ve zevkine uygun tasarım bulmak mümkündür. Koyu taraftarlar için iphone 8 beşiktaş kılıf, sade estetiğe önem verenler için iphone 8 mermer kılıf, eleganlığa ve seçkinliğe değer verenler için iphone 8 plus deri cüzdan kılıf, tam korumaya önem verenler için iphone 8 360 kılıf ve iphone 8 kapaklı kılıf, işlevsellik ihtiyacı olan bireylerin iphone 8 kartlık kılıf ve iphone 8 şarjlı kılıf seçeneklerini değerlendirebilir, kişisel zevke en yakın ürün tercihinde bulunabilir.

 

Apple iPhone 8 Kılıf Fiyatları

 

Iphone 8 kılıf fiyatları tercih edilecek ürünün özelliklerine göre değişmektedir. Iphone 8 kılıf,  şarjlı kılıf iphone 8 ve iphone 8 orjinal deri kılıf ürünleri iphone 8 için en iyi kılıf olmaktadır. En iyi kılıflar da genel olarak kaliteli olduğu için pahalı olmaktadır. Iphone 8 plus kılıflar arasından en uygun fiyatlı olan ürünler  iphone 8 plus apple logolu kılıf olmaktadır. Şeffaf ya da renkli seçenekleri mevcut olsa da çok fazla tasarım ve desen olarak çeşit bulunmamaktadır. 

 

En çok tercih edilen ürünlerden biri olan  iphone 8 mat siyah fiyat her firmada farklı bantlarda olmaktadır. Iphone 8 telefon kapları, çok çeşitli fiyat skalasına sahiptir. Günümüzde en çok sevilen ve sıkça kullanılan askılı telefon kılıfı iphone 8, iphone 8 kılıf tavsiye ürünüdür. Iphone 8 ince kılıf, diğer iphone 8 kılıf ürünlerine göre malzeme farkı olduğu için daha uygun fiyatlıdır. Iphone 8 çerçeve kılıf tam koruma sağlamadığı için pek tercih edilmese de uygun fiyatlı ürünler listesinde yer almaktadır. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR