₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil

iPhone 7 Kılıf

Apple iPhone 7 Kılıflar

 

Cep telefonları gerek iş hayatında gerek özel hayatta vazgeçilmez konuma gelmiştir. Cep telefonu, insanlarla iletişim kurmayı sağladığı gibi daha pek çok işi yapmayı kolaylaştırmaktadır. Cep telefonu, resmi işlerin telefon aracılığıyla yapılması veya sosyal medyada özel hayata dair içeriklerin üretilmesine kadar yaşamın her alanına dahil olmuş durumda. Telefon denilince tek bir markadan bahsetmek mümkün değil. Farklı özelliklere ve tasarıma sahip pek çok telefon alternatifi bulunmaktadır. Bu durum kullanıcıların karar vermesini zorlaştırsa da herkesin kendine uygun telefonu bulmasını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca her bütçeye uygun telefon bulmayı da mümkün kılmaktadır.

 

Telefon ve bilgisayar denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri Apple’dır. Kullanan kişilerin vazgeçmekte zorlandığı Apple firmasının iPhone modeli en popüler cep telefonudur. Her geçen yıl yeni sürümlerinin üretildiği iPhone modeli, piyasanın ciddi aktörlerindendir. Bu modellerden en çok kullanılanlardan biri de iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelidir. iPhone 7 ve iphone 7 Plus arasında ciddi anlamda farklılıklar bulunmamaktadır. En önemli farklardan biri iphone 7 plus’ın boyutunun daha geniş hacimli olmasıdır. iPhone 7 telefon kılıfı da telefonun kendisi kadar önem taşımaktadır. Kullanılan telefonun aksesuarları da kullanıcı için ön plana çıkan unsurlardandır. iPhone 7 aksesuarlarından olan kılıflar, telefonun kullanımını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca iphone 7 kılıflar, telefonu dış etkenlere karşı koruduğundan telefonun kullanım ömrünü uzatmaktadır. Diğer modellerde olduğu gibi iphone 7 kılıf ve iPhone 7 Plus kılıf çeşitleri de çok fazladır.

 

Apple iPhone 7 Kılıf Çeşitleri

 

Kılıf dünyasının çeşitli olmasının nedenlerinin başında kullanıcıların istekleri gelmektedir. Temelde telefonu darbelere ve dış etkenlere karşı korumak amacıyla kullanılsa da farklı amaçlar için de kılıf kullanılmaktadır. Standart ve belli renklerde üretilen telefonları, farklı renkte görmek isteyen kullanıcılar iphone 7 plus renkli kılıfları tercih etmektedir. iPhone 7 orjinal kılıflar Apple firmasının tasarlayıp ürettiği Apple 7 kılıflardır. iPhone 7 şarjlı kılıf, telefon kılıfının içerisinde telefon bataryası kadar bataryanın olduğu kılıflardır. Bu kılıf ile telefon gerektiğinde şarj edilebilmektedir. iPhone 7 360 kılıf, üç parçadan oluşmaktadır ve telefona tam koruma sağlamaktadır. 

 

iPhone 7 cüzdan kılıf tasarımı ise kapaklı kılıf olarak tasarlanmıştır. Böylece telefonu hem arka hem de önden gelebilecek darbelere karşı koruma sağlar. Ayrıca açılan kapak kısmında olan bölmeye kart veya para konulabilmektedir. Hem kılıf hem de cüzdan görevi görmektedir. iPhone 7 kartlıklı kılıflarda vardır. Bu kılıflara da kredi kartı, ehliyet veya kimlik kartı konulabilmektedir. iPhone 7 cam kılıf, sertleştirilmiş camdan üretilmekte ve şeffaf bir görünüme sahiptir. iPhone 7 kamera korumalı kılıf, kamera sistemini korumak amaçlanırken çift katmanlı iphone 7 tank kılıf ise telefona tam anlamıyla güçlü bir koruma sağlamaktadır. Iphone 7 yüzüklü ve mıknatıslı kılıf ile de telefon, arabada veya başka bir yerdeki metal üzerine yapıştırılarak kullanılmaktadır. Rubber denilen kauçuk malzemeden üretilen iphone 7 rubber kılıflarda hafif bir yapıya sahiptir.

 

iPhone 7 ince kılıf, iphone 7 tam koruma kılıf, iphone 7 zırhlı kılıf, ıphone 7 su geçirmez kılıf, ıphone 7 armor kılıf ve üç boyutlu iphone 7 3d kılıf diğer ıphone 7 kılıf modelleridir. iPhone 7 full body kılıf ise telefona hem önden hem arkadan tam koruma sağlamaktadır. iPhone 7 nano kılıflar da nano teknolojisi ile üretilen kılıflardır.

 

iPhone 7 Lansman Kılıf

 

iPhone 7 lansman kılıf olarak adlandırılan iphone kılıfları, Apple markasının kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği kılıf modelleridir. iPhone kullanıcıları için tasarlanan bu kılıflar Apple garantisinde üretilmektedir. Ayrıca bu iphone 7 lansman kılıf logolu olarak üretilmektedir. Tıpkı telefondaki gibi Apple logosu kılıf üzerinde de bulunmaktadır.

 

iPhone 7 Şeffaf Kılıf

 

Telefonlarını kendi renginde kullanmak isteyen kullanıcıların tercihi iphone 7 şeffaf kılıflardan yana olmaktadır. Şeffaf renge sahip olan bu kılıfların temel özelliği telefon rengi ve amblemini rahatlıkla göstermesidir. Telefonun rengini beğenerek alan kullanıcılar telefonlarını farklı renklerdeki kılıflarla kullanmak istemezler. Bu nedenle telefonu en güzel yansıtan şeffaf kılıfları tercih ederler. iPhone 7 şeffaf kılıf seçerken kılıf materyalinin kaliteli ve sararmayan bir yapıda olmasına dikkat edilmelidir.

 

iPhone 7 Silikon Kılıf

 

iPhone 7 telefon kılıfları çeşitli materyallerden üretilmektedir. Bu materyaller iphone 7 deri kılıf veya iphone 7 silikon kılıf olabilmektedir. Silikon kılıflar daha yumuşak yapıda olan kılıflardır. Farklı renk ve desenlerden oluşan bu kılıflar en çok tercih edilen iphone 7 kılıf modellerindendir. Bu kılıflar herhangi bir koku yapmaz. Dayanıklı olmasından dolayı uzun süre kullanım sağlar. Sık sık telefon kılıfı değiştirmek istemeyen kullanıcılar için idealdir.

 

iPhone 7 Kılıf Renkleri

 

iPhone 7 kılıfları, farklı tasarımda ve materyalde olduğu gibi en çok çeşitlendiği başka bir alan ise farklı renklere sahip olmasıdır. Silikon veya deri gibi farklı materyallerde ve çeşitli renklerde kılıflar üretilmektedir. Telefonlarını hem korumak hem de kendi orijinal rengi dışında kullanmak isteyenler ıphone 7 renkli kılıflları tercih etmektedirler. En çok kullanılan renkler arasında ise iphone 7 siyah kılıf, iphone 7 beyaz kılıf, iphone 7 kırmızı kılıf, iphone 7 haki yeşil kılıf, iphone 7 sarı silikon kılıf, iphone 7 mavi kılıf ve ya daha dikkat çekici olan iphone 7 plus neon kılıflar yer almaktadır.

 

Renkli kılıflar dışında tercih edilen bir başka kılıf tasarımı da iphone 7 desenli kılıflardır. Bu desenler, farklı renklerde ve tasarımlarda olabilmektedir. iPhone 7 kılıf mermer desenli de üretilmektedir. Ya da popüler kültürde moda olan filmlere özgü kılıflar da tasarlanabilmektedir. Dünyanın birçok yerinde izlenen Harry Potter filmi hayranları için Harry Potter iphone 7 kılıf tasarımına da rastlamak mümkün olmaktadır. Kılıf tercihlerinde bayanlar ve erkeklerin tercihleri de farklı yönlerde olmaktadır. Bayanlar daha renkli ve desenli kılıf tercih ederken erkek kullanıcılar daha düz ve sade modelleri tercih etmektedir. iPhone 7 bayan kılıfları ve iphone 7 erkek kılıfları olarak da tasarımlar yapılmaktadır. iPhone 7 plus süslü kılıfları bayanlar düşünülerek tasarlanmış kılıflardır. Erkeklerin zevklerine uygun olacak şekilde ise galatasaray iphone 7 kılıf gibi modeller tasarlanmıştır.

 

iPhone 7 Kılıf Fiyatları

 

Piyasada telefon çeşidinden çok telefon kılıfı bulunmaktadır. Yüzlerce belki de binlerce çeşitte telefon kılıfına rastlamak mümkündür. Farklı materyaller ile çeşitli renklerde ve desenlerde üretilmiş, farklı amaçlar ile kullanılan kılıf çeşitleri vardır. Bu kadar kılıf çeşidi arasında kullanıcı için seçim yapmak hayli zordur. Kullanıcılar için en kaliteli iphone 7 kılıfları hangisi, sorusuna cevap bulmak zorlaşmaktadır. iPhone 7 için en iyi kılıfla ilgili bir sonuca ulaşmak için satıcının güvenilir olması gerekmektedir. Ayrıca kullanan kişilerin tecrübeleri de dikkate alınmalıdır. Farklı çeşitlerde bulunan bu kılıfların fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ucuz iphone 7 kılıfları olduğu gibi pahalı olanlar da mevcuttur. Bu fiyat farkları kılıfın üretildiği materyalin kalitesine ve tasarımına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kişisel zevkler ve kullanım amacı aksesuarların seçiminde belirleyici olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR