₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil

iPhone 6s Plus Kılıf

iPhone 6s Plus Kılıf Modelleri

Apple markasının üretmiş olduğu cep telefonu modellerinden biri de iPhone 6s Plus’dır. Bu telefonlar kişilerin günlük hayatta oldukça sık kullandığı eşyaların başında gelmektedir. Bu yüzden cihazları birçok soruna karşı korumak için ise cep telefonu kılıfları üretilmiştir. iPhone 6 Plus tam koruma kılıf, iPhone 6 ve 6s cep telefonu modeline uygun olacak şekilde üretilmiştir. Cep telefonu kılıfı sayesinde cihaz, çeşitli darbelere, kire ve toza karşı korunmuş olacaktır. Bu sayede temiz kalacak cihaz kullanıcısına uzun süreli hizmet edecektir. Bu yüzden cep telefonları için kılıf kullanımı son derece gereklidir.

 

iPhone 6s Plus lansman kılıf, apple markasının üretmiş olduğu iPhone telefonlarına özel tasarlanmış kılıflardır. Telefon kullanımının daha güvenli hale getirilmesi için üretilen lansman kılıflar farklı renklerde ve tasarımlarda kullanıcılara sunulmaktadır. iPhone 6s Plus mıknatıslı kılıf bu tasarımlardan biridir. Bazı kılıflar sadece cihazın arka yüzünü korurken bazıları ön yüzünü korumak içinde kapaklı tasarlanmaktadır. Mıknatıslı kılıflarda bu kapaklı modeller arasında yer almaktadır. Telefonun açık olmadığı zamanlarda mıknatıslı kapak ekrana sabit bir şekilde oturarak ekranın güvenli kalmasını sağlamaktadır.

 

iPhone 6s Plus su geçirmez kılıf modelleri de en çok tercih edilen tasarımların başında gelmektedir. Telefonun sıvı ile teması durumların etkilenmemesini sağlayan bu kılıflar oldukça fonksiyoneldir. Telefonu birçok soruna karşı koruyan su geçirmez kılıflar son teknoloji ile üretilmiş kılıf tasarımları arasında yer almaktadır. iPhone 6s Plus şarjlı kılıf, pratik kullanımı olan bir başka kılıf çeşidi de şarjlı kılıflardır. Telefonun hızlı ve kolay bir şekilde şarj olmasına olanak sunan bu modeller de oldukça kullanışlıdır. Bundan dolayı farklı malzemelerden üretilmiş kılıf çeşitleri sadece koruma değil kullanıcılarına pratik bir kullanım da sağlamaktadır.

 

Telefon kılıfları eğlenceli tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Orijinal iPhone 6 Plus popsocket kılıf tasarımları bu anlamda oldukça başarılı baskılara sahiptir. Yeni nesil kılıf teknolojisin ürünleri olan popsocket kılıflar, telefonların arka yüzeyine takılan ve telefonu daha rahat tutma imkanı sunan bir aksesuar olarak bilinmektedir. Baskılı bu soket binlerce çeşitte üretildiği her tarza hitap eden modelleri bulunmaktadır. Fotoğraf çekimini, telefonda video izlemeyi kolaylaştırmaktadır. iPhone 6s Plus kişiye özel kılıf tasarımları da oldukça popülerdir. Bu kılıflara genellikle kullanıcının baş harfi, adı ya da fotoğraf baskısı yaptırılmaktadır. Kişiye özel hediye seçeneklerinde oldukça beğenilen bir aksesuar olarak tercihlerde ilk sıralarda yer almaktadır.

iPhone 6s Plus 360° Kılıf

iPhone 6s Plus tam koruma kılıf modelleri arasında olan 360 derece kılıflar, telefonun her köşesini özenle korumaktadır. Bu kılıflar cihazın arka ve yan taraflarını çiziklerden etkili bir şekilde koruyabilmektir. Telefon modeline uygun kesilen kalıbı telefonun her özelliğini daha iyi bir şekilde kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı şekilde iPhone 6s Plus mor kılıf, kırmızı kılıf, yeşil kılıf gibi birçok renk seçeneğinde üretildiği için kadın erkek her cinsiyetin beğenebileceği modelleri mevcuttur. Oldukça hafif bir kılıf olan iPhone 6s 360 derece kılıflar cihazı ağırlaştırmadığı kolay bir şekilde taşınma imkânı da sunmaktadır. Telefonu tam koruma altına alan bu ürünler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen iPhone kılıflarından biridir.

iPhone 6s Plus Silikon Telefon Kılıfı

Silikon malzeme elastikiyetinden dolayı telefon kılıflarında sıkça kullanılmaktadır. Yumuşak dokusu sayesinde düşme gibi sorunlarda cihazı daha etkili koruyacaktır. Bu yüzden malzemelerin yumuşak olması son derece önemlidir. iPhone 6s Plus silikon kılıf yüzlerce desende ve renkte üretilmiş çeşitleri ile piyasalarda yer almaktadır. Silikon malzeme üstüne baskılanan çeşitli desenler kılıfların havasını değiştirerek daha çok beğenilmektedir. iPhone 6 Plus Atatürk kılıf gibi modellerde Atatürk resmi ya da imzası kılıfın arka yüzeyine baskılanmıştır. Aynı şekilde çeşitli taraftarların tuttuğu takımlara ait iPhone 6s kılıf Fenerbahçeli, Galatasaraylı ya da Beşiktaşlı kılıfların kullanıcı sayısı da bir hayli fazladır.

iPhone 6s Plus Deri Telefon Kılıfı

Deri malzeme türü bakımından oldukça sağlam ve kaliteli bir üründür. Bu yüzden telefonlarda etkili bir koruma sağlaması amacıyla kılıf üretiminde de ham madde olarak kullanılmaktadır. iPhone 6s Plus deri cüzdan kılıf şeklinde tasarlanan modeller ekstra özelliklere sahiptir. Fonksiyonlu kılıflar arasına giren bu modellerde çeşitli kartlar ve kimlik belgeleri taşıyabilmektedir. Bu sayede ekstra bir cüzdan taşımaya gerek olmayacaktır. Deri malzeme ile yapılan iPhone 6s Plus yüzüklü kılıf çeşitleri telefon tutuşunu konforlu hale getirmektedir.

Apple iPhone 6s Plus Kapaklı Kılıf
iPhone 6s Plus kapaklı kılıf telefonu bir bütün halinde tam koruma sağlamaktadır. Bu modellerde telefon ekranı içinde ayrı bir kapak bulunmaktadır. Kapak, telefonun kullanılmadığı zamanlarda ekranın çizilmelere ve darbelere karşı etkili bir şekilde korumasını sağlamaktadır. iPhone 6s Plus kemer kılıfı da aynı şekilde telefonun ekranını koruyan bir modeldir. Ancak bu modelin kemere takılabiliyor olması pratik kullanım imkânı sunmaktadır. Piyasalarda binlerce ürün çeşidi olan kılıfların ortak amacı telefonu korumaktır. Bu yüzden tercih edilecek ürünün telefon markası ile birebir uyumlu olmasına dikkat edilmesi son derece önemsenmektedir.
iPhone 6s Plus Kılıfların Renk ve Desenleri

Telefon kılıfları telefon cihazını çeşitli darbelere, kir ve toza karşı etkili bir şekilde korumaktadır. Farklı malzeme türünden üretilmiş pek çok çeşit kılıf kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. iPhone 6s Plus mermer desen kılıf en çok tercih edilen kılıflarda ilk sıralarda yer almaktadır. Aynı şekilde renkli ve hareketli bir tarza sahip kullanıcılar için iPhone 6 Plus Mickey Mouse kılıf, iPhone 6s Plus simli kılıf gibi tasarımlar uygun olacaktır. Bütün bu seçeneklerin dışında etkili koruyuculuğu ile bilinen iPhone 6 Plus zırh kılıf modelleri de hem görüntü hem desen bakımından tercih edilmektedir.

iPhone 6s Plus Şeffaf Kılıf

iPhone 6s şeffaf kılıf modelleri renksiz, sade bir tasarıma sahip ürünlerdir. Bu modeller genellikle telefonun orjinal rengine sadık kalmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Telefon kılıfları aksesuar olarak da kullanıldığı için kişisel tarza uygun olarak seçilmektedir. Bu yüzden sade tasarımlı şeffaf kılıflar abartıyı sevmeyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Şeffaf kılıflara hareket katmak isteyen kılıf üreticileri iPhone 6s Plus sulu kılıf tasarımını üreterek kullanıcı beğenisine sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR