₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil

iPhone 6 Plus kılıf

Apple iPhone 6 Plus Kılıf Modelleri

iPhone 6 Plus kılıf modelleri, farklı tasarımlarda ve malzemelerde kullanıcılara sunulmuştur. Telefon kılıflarının ana amacı telefonu çeşitli darbelere ve sorunlara karşı muhafaza etmektir. Bu kapsamda Apple markasının telefonlarından biri olan 6 Plus cihazı için de pek çok kılıf üretimi yapılmıştır. iPhone 6 Plus kılıf, 6 Plus cihazına uyumlu olacak şekilde tasarlanmış telefon aksesuarlarıdır. Telefon ile tam uyumlu olan kılıfların koruyuculuk düzeyleri maksimum seviyededir. Bu durumda telefonun ömrünü uzatarak uzun yıllar kullanılma imkânı sunmaktadır.

 

iPhone 6 Plus telefon kılıfı, kir ve toza karşı da cihazı etkili bir şekilde korumaktadır. Yeni nesil kılıf teknolojisi ile üretilen modeller sayesinde ise her türlü zevke hitap eden binlerce çeşidi bulunmaktadır. iPhone 6 Plus koruyucu kılıf olarak tercih edilen bu aksesuarlar, kullanıcı kişinin tarzına uygun bir şekilde de seçilmektedir. Spor modeller, şık ve gösterişli modellerin yanı sıra erkek için üretilen taraftar kılıfları da popüler çeşitler arasında yer almaktadır.

 

iPhone 6 Plus kişiye özel kılıf modelleri ise kullanıcı kişiyi yansıtan özel baskılara sahip olacak şekilde tasarlanmaktadır. Bunun yanı sıra iPhone 6 Plus şeffaf kılıf modelleri de renk çeşitliliği bakımından zengindir. Kılıf tasarımları son dönemlerde aksesuar olarak giyilen kıyafetlerin tamamlayıcı bir parçası olarak seçilmektedir. Hatta kullanıcılar günlük hayatta ve özel davetlerde farklı iPhone 6 Plus kılıf, kullanarak tarzlarını kolayca yansıtabilmektedir.

 

Ayrıca iPhone 6 Plus kılıf modelleri telefonların kamera çıkıntılarını korumak içinde işlevseldir. Çünkü yeni nesil telefonlarda yer alan kameraların mercekleri çıkıntı şeklindedir. Sürekli zeminle temas halinde olabilecek kamera merceği zamanla görüntü kalitesini yitirecektir. Bu da telefonun kullanım amaçlarından biri olan fotoğraf çekimini olumsuz etkileyecektir. Aynı şekilde iPhone 6 Plus su geçirmez kılıf modelleri de cihazı su temasından etkili bir şekilde koruyarak telefonun aksamasının önüne geçecektir. Bu gibi sebeplerden dolayı iPhone 6 Plus koruyucu kılıf kullanılması son derece gereklidir.

iPhone 6s Plus 360° Kılıf

iPhone 6 Plus 360 derece kılıf tam koruma sağlayan kılıf modellerinin başında gelmektedir. Standart kılıflar sadece telefonun arka yüzüne takılabilirken bu kılıf, telefonun ön yüzüne de takılabilmektedir. Son derece korunaklı yapıya sahip bir kılıftır. Ayrıca tasarım olarak da ultra ince olan 360 derece kılıf elde ağırlık hissi oluşturulmayacaktır. Farklı renklerde üretilen çeşitleri ile kadın erkek, genç yaşlı her türlü kullanıcının beğenisine göre seçilebilme imkânı da bulunmaktadır. iPhone 6 Plus 360 silikon kılıf ise silikon malzemeden üretilmiştir. Silikonun elastikiyet seviyesinin yüksek olması telefonu darbelere karşı daha fazla koruyacağı için güvenilir malzemeler arasında yer almaktadır.

iPhone 6 Plus Deri Telefon Kılıfı

Telefon kılıfları farklı malzeme türlerinde üretilmektedir. Bu malzemelerden biri de deridir. Deri pek çok sektörde hammadde olarak kullanılabilen değerli bir üründür. Telefon kılıf sektörü de deriyi tasarımlarında sıkça kullanılmaktadır. iPhone 6 Plus koruyucu kılıf olarak cihazları muhafaza eden ürünler doğru kullanıldığı takdirde cihaz ömrünü uzatmaktadır. Model olarak ise iPhone 6 Plus deri cüzdan kılıf kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu modeller fonksiyonel olduğu için günlük hayatta çok kullanışlıdır.

iPhone 6 Plus Silikon Kılıf

iPhone 6 Plus silikon kılıf renk ve desen olarak geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. iPhone 6 Plus leopar kılıf, iPhone 6 Plus Atatürk kılıf, iPhone 6 Plus joker kılıf gibi pek çok desende baskı yapılmaktadır. Aynı şekilde iPhone 6 Plus mor kılıf, kırmızı, siyah, yeşil her renk seçeneği olan çeşitleri de çok fazladır. Bu kapsamda silikon malzemeden üretilmiş telefon kılıfları her zevke hitap etmektedir. Tasarım olarak da kolay kavranabilir olması kullanıcı tercihlerini etkilemektedir.

iPhone 6 Plus Kapaklı Kılıf

iPhone 6 Plus kılıf modelleri arasında yer alan kapaklı kılıflar telefonun ekranını kapatan kapağa sahiptir. Bu kapak sayesinde ekran çizilmeyecek, toz ve kirden uzak kalacaktır. Bu yüzden iPhone 6 Plus kapaklı deri kılıf kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle deri malzemeden seçilmiş çeşitleri daha fazla kullanılan modellerde derinin koruyuculuğuna dikkat edilmektedir. Hem koruma hem görsel olarak klasik tarzlara hitap eden kapaklı deri kılıflar farklı renklerde üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Apple iPhone 6 Plus Desenli Telefon Kılıfı

iPhone 6 Plus desenli kılıf çok çeşitlidir. Her türlü baskının yapılabilme imkânı olan bu kılıflar kişiye özel tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra desenli kılıflarda iPhone 6 Plus mermer desen kılıf, iPhone 6 Plus Mickey Mouse kılıf gibi farklı tasarımlar kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Kadın ve erkek kullanıcılar için farklı desenleri de dikkat çekicidir. iPhone 6 Plus simli kılıf modelleri ise genellikle genç kızların kullandığı desenlerin başında gelmektedir.

iPhone 6 Plus Renkli Kılıf

Yeni nesil kılıf teknoloji ile üretilen iPhone 6 Plus telefon kılıfı geniş renk çeşitliliği ile kullanıcılara sunulmaktadır. iPhone 6 Plus renk çeşitleri arasında siyah, beyaz gibi ana renklerin dışında canlı renklerde oldukça popülerdir. Kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısı bir aksesuar olan telefon kılıfları kişilerin tarzını yansıtmaktadır. Son zamanlarda kullanıcı sayısı olarak artan iPhone 6 Plus yüzüklü kılıf çeşitleri de her renkte tasarlanmıştır. Aynı şekilde ipli, askılı kılıflarda günlük kullanımlarda son derece kullanışlıdır. iPhone 6 Plus şeffaf kılıf sadelikten hoşlanan kişilerce tercih edilmektedir. Bu kapsamda üretilen tüm kılıflarda koruyucu olmasının yanı sıra renk ve desenleri de kullanıcı tercihlerini etkilemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR