₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil

iPhone 6 Kılıf

iPhone 6 Kılıf Modelleri

 

Çoğu insan için vazgeçilmez bir parça haline gelen cep telefonları, artık temel bir ihtiyaç olarak görülmektedir. Her an herkesle sesli veya görüntülü iletişim kurulabilmektedir. Bunun dışında daha birçok işlemin yapıldığı cep telefonları ciddi anlamda hayatı kolaylaştırmaktadır. Bu kadar kullanışlı bir aletin talebi çok olduğu gibi arzı da ona paralel olarak hayli fazladır. Kullanıcıların isteklerini ve beklentilerini karşılamak adına telefon üreten markalar, yarış halindedir. Hepsinin ortak amacı daha iyi telefonu üretmek ve en çok satılan ürüne sahip olmak. Rekabet bu kadar yoğun olunca seçeneklerde fazla olmaktadır. Piyasada birçok renkte, tasarımda ve modelde cep telefonu bulunmaktadır. Telefon almak veya telefonunu değiştirmek isteyen kullanıcıların seçim yapması da giderek zorlaşmaktadır. Bu kadar çok telefon marka ve modelleri içinde hiç şüphesiz öne çıkan belli başlı telefonlar bulunmaktadır. Apple markasının iphone telefon modeli, telefon deyince akla gelen birkaç telefon modelinden biridir. Kullanıcılara sağladığı pek çok avantaj ile öne çıkan iphone, kullanıcıları için vazgeçilmesi güç bir konumdadır.

 

Sektöre bilgisayar üretimi ile giren Apple, ilk telefonu olan iphone serisinin başlangıcını 2007 yılında yapmıştır. Günümüze kadar hemen hemen her yıl yeni bir telefon modeli çıkan iphone’un önemli olan modellerinden biri de iphone 6 serisidir. iPhone 6 ve iphone 6 plus olarak üretilmiştir. Bu serinin en dikkat çekici özelliği ise ince olmasıdır. Büyük ekran tasarımının yanı sıra daha ince ve yuvarlak hatlara sahiptir. Kısa sürede kullanıcıların ilgisini çeken bu model, günümüzde de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcıların tabiri caizse eli ayağı haline gelecek kadar önemli bir işleve sahip olan bu telefonların dış etkilere karşı korunması gerekmektedir. Hem dış koşullardan korumak hem de tutuş kolaylığı sağlamak adına kullanıcıların çoğu telefonlarını kılıflı kullanmayı tercih etmektedir. Bu tercih doğrultusunda da piyasada her telefon marka ve modeline göre kılıf bulmak mümkündür.

 

iPhone 6 kılıf ve iPhone 6 plus kılıf modellerinde de pek çok seçenek vardır. Bu kadar çok seçeneğin olması kullanılan kılıf modellerinin de sürekli değişen moda akımında yer almasını sağlamıştır. iPhone 6 kılıf çeşitleri de modaya uyacak şekilde tasarlanmaktadır. Günün koşulları ve gündemine göre popüler olan konular moda sektörüne de yansımaktadır. Sevdiği filmleri veya tuttuğu takımları kıyafetine veya aksesuarına yansıtmak isteyenler için buna uygun şeyler tasarlanmaktadır. Galatasaray takımını tutanlar için iphone 6 kılıf Galatasaray temalı olarak tasarlanırken bayraklı kılıf kullanmak isteyenler için iphone 6 kılıf Türk bayraklı olarak tasarlanabilmektedir. Hayvanlardan hoşlanan kişilerin tercihi de iPhone 6 pandalı kılıftan yana olmaktadır. Ya da popüler çizgi film olan Simpsonlar hayranları için iPhone 6 Simpson kılıf seçeneği bulunmaktadır

 

iPhone 6 Kılıf Çeşitleri

 

iPhone 6 kılıf kadın kullanıcılar için pek çok seçenek sunmaktadır. Kadınlara hitap eden kılıflar ise daha renkli ve süslü olmaktadır. Simli ve taşlı iPhone 6 kılıfları, iPhone 6 kılıf aynalı veya iPhone 6 sticker kılıflar kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Ya da iphone 6 kılıflara isim yazdırılmaktadır. Bir diğer ilginç kılıf ise iphone 6 çikolata kılıftır. Dışarıdan bakıldığında telefonu çikolata kalıbı olarak göstermesinden dolayı kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

 

Sağlamlığı ve uzun süre kullanıma elverişli olması nedeniyle tercih edilen kılıf ise iphone 6 silikon kılıf modelidir. Sıklıkla telefon kılıfı değiştirmek istemeyenlerin en çok tercih ettiği kılıflar, silikon kılıflar olmaktadır. iPhone 6 deri kılıf ise hem sağlamlığı hem de estetik duruşuyla ilgi çekmektedir. Derinin uzun süre kullanılıyor olması ve şık duruşu derinin telefon kılıf sektöründe yer almasını sağlamıştır. Hem silikon hem de deri kılıflar farklı renklerden oluşabilmektedir. Uzun süreli ve renkli bir kullanım tecrübesi yaşamak isteyenlerin tercihi bu kılıf modellerinden yana olmaktadır.

 

Telefonunda güçlü koruma isteyenler için ideal koruma kılıfları da vardır. iPhone 6 360 kılıf, iPhone 6 kamera korumalı kılıf, iphone 6 tank kılıf, iphone 6 çelik kasa kılıf ekstra koruma sağlayan kılıf modelleri arasındadır. iPhone 6 cüzdan kılıf ve iphone 6 kapaklı kılıf açılır kapanır şekildedir. iPhone 6 cüzdan kılıfta bulunan para ve kart koyma yerleri sayesinde kılıf cüzdan görevi görmektedir. Iphone 6 şarjlı kılıfta başka bir amaca hizmet etmektedir. Bu kılıf içerisinde yer alan batarya ile istenilen yerde telefon şarj edilebilmektedir. iPhone 6 telefon kılıfları, iphone 6 aksesuarları içinde büyük öneme sahiptir. Bu nedenle piyasada birçok çeşitte sunulmaktadır. En ince iphone 6 kılıfından sert iphone 6 kılıfına kadar her dokuda ve yumuşaklıkta kılıf bulunmaktadır. Ayrıca ucuz iphone 6 kılıfları olduğu gibi daha kaliteli ve pahalılarına da rastlamak mümkündür. Her talebe ve bütçeye göre kılıf üretimi yapılmaktadır.

 

iPhone 6 Şeffaf Kılıf

 

iPhone 6 telefon kılıfı modelleri, sadece renkli materyalden üretilmemektedir. Telefonu orijinal renginde kullanmak isteyen kullanıcılar için iphone 6 şeffaf kılıflar da üretilmektedir. Telefonun kendi renginden hoşlanan veya daha sade bir görünüm isteyenler için bu kılıflar idealdir. iPhone 6s kılıf adıyla satılan aksesuarlar, iPhone 6 modeliyle uyumludur. iPhone 6s şeffaf kılıflarında olduğu piyasada dikkat edilmesi gereken nokta kullanılan materyalin kaliteli olmasıdır. Bunun için iphone 6 sararmayan şeffaf kılıflar tercih edilmelidir.  Sade ve şık duruşlarıyla şeffaf kılıflar kullanıcılarını memnun etmektedir.

 

iPhone 6 Lansman Kılıf

 

Lansman kılıfın tanımı kılıf, orijinal şekilde piyasaya sunulmadan önceden pazara tanıtılan kılıflar şeklinde yapılabilir. Lansman kılıflar, Apple markasının kullanıcıları için özel olarak geliştirdiği kılıf modelleridir. Telefonunu en iyi şekilde korumak ve şık bir görüntü yakalamak isteyenler bu kılıfları tercih edebilirler. Birbirinden güzel tasarımlara sahip iphone 6 akıllı kılıfları, marka kullanıcıları için iphone 6 lansman kılıf olarak satışa sunulur. Telefonun elden kaymasını engelleyen malzemeleri sayesinde bu ürünler birçok kişi tarafından tercih edilir.

 

 

iPhone 6 Desenli Kılıf

 

iPhone 6 kılıflar pek çok renkte, desende ve materyalde olabilmektedir. iPhone 6 kılıf desenli modelleri de ilgi çekmektedir. iPhone 6 mermer kılıf, desenli modellere örnek olarak verilebilir. Bunun dışında daha birçok rengi içinde barındıran desenlerde kılıflar bulmak mümkündür. Desenli kılıfların içeriği de farklı temalardan oluşabilmektedir. Bu desenler mevsim veya çiçek desenli olabileceği gibi hayvan figürlerini de içerebilmektedir.

 

iPhone 6 Kılıf Renkleri

 

iPhone kılıflarının cezbedici olmasının en büyük nedenlerinden biri çok farklı renklerde olmasından kaynaklanmaktadır. Farklı amaçlara hizmet eden kılıflar olsa bile en dikkat çekici özelliği renkleri olmaktadır. Standart renklerde üretilen telefonları farklı renklerde kullanmak isteyen kullanıcıların karşısına birçok alternatif çıkmaktadır. iPhone 6 siyah kılıf ve iphone 6 lacivert kılıf daha sade ve resmi dururken mor iPhone 6 kılıf ve sarı iphone 6 kılıf daha hareketli bir görünüm sağlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR