₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil

iPhone 14 Pro Max Kılıf

iPhone 14 Pro Max Kılıflar

Telefon aksesuarları arasında en fazla tercih kullanılan aksesuar, kılıflardır. Telefon kılıfı telefonu çeşitli darbelere karşı korumak için üretilmiştir. Her marka kendi telefon modeline uygun kılıf tasarlayarak kullanıcılara sunmuştur. Bu markalardan biri de dünya üzerinde en fazla kullanıcısı olan markaların başında gelen iPhone dir. iPhone'un son çıkarmış olduğu telefon modeli iPhone 14 Pro Max için tasarlanan farklı tasarımlarda pek çok kılıf modeli bulunmaktadır.


iPhone 14 Pro Max kılıflar, iPhone’un son çıkan telefon modeli 14 Pro Max için tasarlanmıştır. Farklı renklerde her türlü zevke hitap eden ürün çeşitliliği ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Telefon kılıfı sadece görüntü olarak değil, telefonu korumak da için kullanılmaktadır. bu yüzden alınan kılıfın telefona uygun ve telefonun her türlü yüzeyini koruyacak şekilde tasarlanmış olması çok önemlidir. iPhone 14 Pro Max kılıf tasarımları cihazı gelebilecek her türlü tehlikeye karşı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle orijinal kılıflarda bu koruyuculuk maksimum düzeydedir.


Yeni nesil teknolojinin en sık kullanılan ürünlerinin başında telefonlar gelmektedir. Bu telefonlar her geçen gün farklı modelleri ile daha fazla özelliği içinde barındırarak kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Bununla birlikte aynı teknoloji telefon kılıfı modellerinin üretilmesinde de kullanılmaktadır. Telefonu her açıdan değiştiren ya da her türlü koruma imkânı sunan bu kılıfların kullanılması telefon kullanımı açısından da konfor sağlamaktadır. iPhone 14 Pro Max silikon kılıf bu kapsamda oldukça kullanışlı bir kılıf modelidir. Her renkten üretilmiş çeşitleri ise kullanıcı zevkine göre tercih kolaylığı sağlamaktadır.

iPhone 14 Pro Max MagSafe Kılıf

iPhone 14 Pro Max MagSafe kılıf, iPhone markası için üretilmiş özel bir tasarımdır. Bu tasarımda telefonu kolay bir şekilde şarj etmeye yarayan bir sistem bulunmaktadır. Hızlı şarj olanağı sunan bu kılıflar telefon kullanımı için oldukça fonksiyonel telefon kılıfları başında gelmektedir. Yeni nesil teknolojinin en son ürünlerinden olan iPhone 14 Pro Max Max MagSafe kılıf, mıknatıs sayesinde kablosuz şarj cihazı ile telefonu hizalayarak kolayca şarj olmasını sağlamaktadır. Bu amaçla Max MagSafe destekli kılıflar üretilerek bu sistemi kullanabilme imkânı oluşturulmuştur.


iPhone 14 Pro Max manyetik kılıf gibi modellerde Max MagSafe özelliklerini destekleyen kılıf modelleridir. Her kılıf iPhone telefonu iyi ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Ayrıca telefonu olası kazalardan da koruyarak uzun yıllar kullanım imkânı yaratmaktadır. Yeni iPhone 14 Pro Max kılıf arasında yer alan Max MagSafe kılıflarda tasarımsal farklılıklarda bulunmaktadır. En çok tercih edilen tasarım ise cepli kılıf tasarımıdır. Kapak arkasında yer alan özel cep içerisine çeşitli kartlar koyulabilmektedir. Bu sayede kullanıcı çanta ya da cüzdan taşımak zorunda kalmadan kısa işlerinde önemli kartlarını telefon üzerinde taşıyarak pratik bir kullanım imkanı elde edecektir.

Kadınlar için iPhone 14 Pro Max Telefon Kabı

Telefon kılıfı tercihlerinde en temel fark cinsiyet özellikleridir. Kullanacak kişiye göre farklı tasarımlarda üretilen telefon kabı yanı kılıflar geniş ürün çeşitliliği ile kadın erkek herkese hitap etmektedir. Kadınlar tarafından tercih edilen kılıfların başında iPhone 14 Pro Max taşlı kılıf gelmektedir. Telefona şık ve estetik bir hava katan bu model gösterişi seven kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Aynı şekilde iPhone 14 Pro Max boyun askılı kılıf modelleri de kadınların tercihlerinde yer almaktadır.

Erkekler için iPhone 14 Pro Max Telefon Kılıfı

Erkek kullanıcılar için üretilen kılıfların başında iPhone 14 Pro Max kartlıklı kılıf gelmektedir. erkekler günlük kullandıkları kartları telefon ile beraber taşıyarak fonksiyonel bir kullanım imkânı oluşturmaktadırlar. Ayrıca erkeklerin tercih ettiği telefon kılıfları arasında taraftarı olduğu takımın amblemi ya da tasarımı bulunan modellerdir. iPhone 14 Pro Max Fenerbahçeli kılıf, Galatasaraylı ya da Beşiktaşlı kılıf popüler kılıf tasarımlarındandır. Renk olarak ise erkek kullanıcılar daha çok iPhone 14 Pro Max lacivert kılıf gibi koyu renk tasarımları tercih edilmektedir.

iPhone 14 Pro Max Kılıf Renkleri

iPhone 14 Pro Max kılıf modelleri arasında en temel farklardan biri de renkleridir. Her türlü renkte üretimi yapılan kılıflar her zevke hitap etmektedir. Özellikle iPhone 14 Pro Max siyah kılıf ve iPhone 14 Pro Max yeşil kılıf gibi renkler kullanıcıların en fazla seçtiği renklerin başında gelmektedir. Dayanıklı malzeme kalitesi telefonu her türlü darbeye karşı koruma da etkili olduğu için bu kılıflar, telefon ömrünü uzatan önemli aksesuar olarak görülmektedir. Ayrıca kişiye özel iPhone 14 Pro Max kılıflar daha çok hediye olarak tercih edilmektedir. En yenilikçi tasarımları bünyesinde barındıran iPhone 14 Pro Max kılıf tasarımları onlarca renk seçenekleri ile piyasalarda yerini almıştır.

iPhone 14 Pro Max Şeffaf Kılıf

iPhone 14 Pro Max şeffaf kılıf, sade telefon kılıf tasarımlarının başında gelmektedir. bu modeller telefonu her açıdan kaplayarak çeşitli darbelere ya da düşmelere karşı koruyabilecek şekilde tasarlanmıştır. iPhone 14 Pro Max silikon kılıf, şeffaf olarak üretilerek telefonun orijinal rengini daha çok ön plana çıkarmayı sağlamaktadır. Ayrıca şeffaf üretilen kılıflarda iPhone 14 Pro Max Pro Max su geçirmez kılıf gibi modeller güvenli kullanım imkânı sunmaktadır. Aynı şekilde iPhone 14 Pro Max Pro Max cam kılıf, şeffaf renkte üretilen çeşitlerden biri olarak kullanıcı beğenisine sunulmuştur.

Apple iPhone 14 Pro Max Kılıf Fiyatları

iPhone 14 Pro Max kılıf fiyatları, marka ve modelin tasarımına göre farklılık göstermektedir. Öncelikle kılıf fiyatlarında orijinal markanın üretmiş olduğu telefon kılıfı çeşitleri diğer telefon kılıflarına göre daha yüksek fiyat aralıklarında satışa sunulmuştur. Aynı şekilde iPhone 14 Pro Max pro karbon kılıf, iPhone 14 Pro Max zırhlı kılıf gibi ağır tasarımları olan modeller sade tasarımlara göre daha yüksek fiyatlandırılmıştır. Kılıflarda yer alan ek özellikler ve ek aksesuarlar fiyat belirlemede etkili olan unsurlardan bazılarıdır. Bu yüzden piyasalarda her türlü zevke uygun farklı kalitede üretilmiş yüzlerce çeşit iPhone 14 Pro Max kılıflar kullanıcıların tercine sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR