₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
Tükendi
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
Tükendi
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
Tükendi
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil
Tükendi
₺159,90 KDV Dahil
₺266,50 KDV Dahil

iPhone 14 Pro Kılıf

iPhone 14 Pro Telefon Kılıfları

Günlük hayatın en fazla kullanılan araçları telefonlardır. Yediden yetmişe herkesin elinde olan bu araçlar, korunaklı bir şekilde kullanıldığı takdirde uzun yıllar kullanan kişiye hizmet etmektedir. Bu kapsamda Apple markasının çıkarmış olduğu son model telefonu iPhone 14 Pro kılıflar piyasaya sürülmeye başlamıştır. Telefonu her türlü darbeye, çiziğe ve kırılmalara karşı koruyacak şekilde üretilen bu ürünler pek çok renk ve desende üretildiği için her türlü zevke hitap etmektedir. Yeni iPhone 14 Pro kılıf çeşitleri telefonu korumanın dışında farklı amaçlar için desteklenmiş özellikleri ile oldukça fonksiyonel bir biçimde tasarlanmıştır.

iPhone 14 Pro kılıf gerek telefonun kasasını gerekse ekranını koruyacak şekilde üretilmiştir. Bazı tasarımlar sadece telefonun arka yüzünü ve kenarlarını korurken bazı tasarımlar ise telefonun ekranını da etkili bir şekilde korumaktadır. Bu sayede telefonun ömrü uzun olmaktadır. Telefon kılıfları ultra ince tasarımları ile kullanan kişinin elinde rahatça tutulabilme imkânı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kişiselleştirilme olanağı olan bu kılıflar, kişiye özel tasarımları ile hediye olarak da sunulabilmektedir.

iPhone 14 Pro kılıf tasarımları arasında en fazla kullanılan silikon kılıflardır. Silikon malzeme telefonu sararak dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı etkili koruma sağlamaktadır. iPhone 14 Pro silikon kılıf birçok renk seçeneği ile üretildiği için kadın-erkek; her kullanıcının zevkine uygun renkleri ile göz doldurmaktadır. Ayrıca silikon kılıfın bir başka avantajı da esnek yapıya sahip olduğu için yere düşme durumlarında düşmenin şiddetini azaltma etkisine sahiptir. Bu avantajı sağlayabilmesi için silikon kalitesinin yüksek olması, orijinal iPhone 14 Pro kılıf tercih edilmesi gerekmektedir.

Son teknoloji ile üretilen iPhone 14 Pro max telefon hem özellikli hem de görüntü açısından korunması gereken bir cihazdır. Telefonun ekranı, arka kasası ve kamera merceği gibi aksanlarının korunmasına özellikle özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu amaçla gelişen kılıf teknolojisi kapaklı, köşeli, çerçeveli birçok modeli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. iPhone 14 Pro tam koruma kılıf tercihlerinde her türlü koruma kapasitesi önemsenmektedir. Kamera korumalı kılıflar genelde kamerayı kapatan bir sürgüye sahiptir. Bu sürgü günlük kullanımlarda kameranın çizilmesine ya da hasar görmesine engel olmaktadır.

iPhone 14 Pro mıknatıslı kılıf şık tasarımları ile elde güzel bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır. Cüzdanlı, kartvizit cepli gibi farklı tasarımları olan mıknatıslı kılıflarda ön camı koruyan mıknatıslı kapakta bulunmaktadır. Telefon kabı şeklinde görülen bu tasarım cep telefonunu tam koruma sağladığı için oldukça avantajlı bir modeldir. iPhone 14 Pro kartlıklı kılıf ise cüzdana ihtiyaç duymadan çeşitli kartları, kimlik ve sürücü belgesi gibi önemli eşyaları taşımaya imkân sunmaktadır. Hem fonksiyonel hem de pratik bir kullanımı olana bu ürünler günlük kullanımlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Dayanıklı malzeme kalitesinden yapılan iPhone 14 Pro kılıflar, telefonu çeşitli darbelere karşı korumaktadır. Sadece korumak değil telefonun ömrünü uzatması bakımından da son derece önemlidir. Telefon aksesuarları arasında bu sebeple en fazla tercih edilen ürün telefon kılıfları olarak bilinmektedir. Özel tasarım, lüks, orijinal pek çok kılıf modeli cep telefonunu etkili bir şekilde koruyarak kullanıcılara uzun ömürlü kullanım olanağı sunmaktadır.

iPhone 14 Pro MagSafe Kılıf

MagSafe, iPhone telefonları kablosuz olarak şarj etmeye yarayan bir özellik olarak bilinmektedir. iPhone 14 MagSafe kılıf, MagSafe şarj aleti ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hızlı ve güvenli şarj işlemi kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Farklı malzeme türlerinden de tasarlanan MagSafe kılıflarda iPhone 14 Pro karbon kılıf gibi çeşitler en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yeni nesil teknolojiyi en iyi şekilde hissettiren MagSafe, kablosuz şarj imkânını kolaylaştırdığı için de beğenilmektedir.

Kadınlar için iPhone 14 Pro Telefon Kabı

Kişiye özel telefon kılıflarında cinsiyet belirleyici olmaktadır. Kadınlar iPhone 14 Pro taşlı kılıf gibi şık tasarımlarda üretilen çeşitleri daha çok tercih etmektedirler. Aynı şekilde iPhone 14 Pro boyun askılı kılıf telefonları çanta gibi boyuna takılarak kullanılmasını sağlamaktadır. Bu modelde genellikle kadınların tercihlerinde yer almaktadır. Ayrıca simli iPhone 14 Pro silikon kılıf çeşitleri de eğlenceli kılıf tasarımları arasında yer almaktadır. Özellikle genç kızların tercih ettiği bu kılıflar farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmuştur. En iyi kılıf tasarımları ile etkili bir koruma sağlayan bu ürünler piyasalarda kolaylıkla bulunabilmektedir.

Erkekler için iPhone 14 Pro Telefon Kılıfı

Tam korumalı kılıflarda erkekler genellikle tutukları takımlarının tasarımlarının bulunduğu çeşitleri tercih etmektedirler. iPhone 14 Pro Fenerbahçeli kılıf, Galatasaraylı kılıf erkeklerin en çok tercih ettikleri telefon kılıf tasarımlarıdır. Ayrıca renk ve tasarım olarak da erkek kullanıcılar iPhone 14 Pro zırhlı kılıf, tank kılıf, köşeli kılıf gibi tasarımları sıklıkla kullanılmaktadır. Deri kılıf modelleri de malzeme olarak erkekler için daha çok uyumludur. Sağlam ve kalitesi malzemeden üretilmiş her türlü kılıf modeli telefonu tam koruyarak uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.
iPhone 14 Pro Kılıf Renkleri

iPhone 14 Pro kılıf tasarımları renkleri ile de dikkat çekmektedir. Her zevke ve her cinsiyete uyumlu olacak şekilde üretilen renkli kılıflar oldukça kullanışlı telefon kaplarıdır. iPhone 14 Pro siyah kılıf en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Telefon günlük hayatta kişisel bir aksesuar olarak görüldüğü için farklı renklerle kıyafetler ile kombinlenebilmektedir. Bu amaçla siyah kılıflar her kıyafete uyumlu olduğu için sıkça kullanılmaktadır. Aynı şekilde iPhone 14 Pro yeşil kılıf yeşilin farklı tonlarında oldukça canlı tasarımlara sahiptir. Bunun yanı sıra iPhone 14 Pro kılıflar arasında pembe, mor, şeffaf tonlarında üretilmiş çeşitleri ile kullanıcılara sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR