₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺249,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺109,90 KDV Dahil
₺183,17 KDV Dahil

iPhone 13 Pro Max Kılıf

iPhone 13 Pro Max Telefon Kılıfları

Telefon aksesuarları içinde önemli bir yere sahip olan telefon kılıfı, telefonu çeşitli darbelere karşı korumak için kullanılmaktadır. Bu amaçla üretilmiş telefon kılıfları günümüzde yeni bir sektörü meydana getirmiştir. Farklı tasarımları ve farklı malzeme türleri ile her zevke hitap eden bu kılıfların telefonu koruma dereceleri de birbirinden farklıdır. Her marka kendi telefonuna uygun olacak şekilde üretmiş olduğu kılıflarla kullanıcıların cihazlarını koruma altına almayı hedeflemişlerdir. Apple, bu markaların başında gelen ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı olan markalardan biridir.

 

iPhone telefonlar için üretilmiş özel tasarımlı pek çok kılıf, kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. iPhone 13 Pro Max kılıf, iPhone 13 Pro Max cihazına uygun ölçülerde üretildiği için telefonun tam korunmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca telefon kılıfları kullanıcı kişinin tarzını yansıtması bakımından da son dönemlerde çok daha önemsenen bir aksesuar hâline gelmiştir. Kadın ve erkek kullanıcılar için üretilmiş pek çok model günlük kullanımlarda kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısı birer parçası hâine gelmiştir. Bu amaçla simli, siyah, beyaz, pembe, altın, gold renklerinde üretilmiş kılıflar kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

 

Tam korumalı kılıf, telefonu bir bütün haline korumakla görevlidir. Cihaz ekranı, kenarları ve arka kasasını etkili bir şekilde koruyan telefon kabı, telefonun ömrünü uzatmaktadır. Standart tasarımların dışına çıkmak isteyenler için ise iPhone 13 Pro Max kılıf, kişiye özel tasarlanabilmektedir. Hem işlev hem de görsel olarak kullanıcı ihtiyacına cevap veren dayanıklı kılıflar oldukça başarılı koruma sağlamaktadır. Son teknoloji ile üretilen telefonlar dokunmatik oldukları için ekran koruması da maksimum düzeyde sağlanmalıdır. Kılıflarla birlikte kullanılacak olan ekran koruyucu ekranı küçük çağlı çiziklere karşı koruyacaktır.

iPhone 13 Pro Max Deri Kılıf

iPhone 13 Pro Max kılıf tasarımlarında deri malzeme sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle iPhone 13 Pro Max cüzdan kılıf çeşitleri deri ve deri görünümlü malzemeden üretilmektedir. Sağlam ve kaliteli bir ürün olan deri, telefonu tam koruyarak dışarıdan gelebilecek her türlü darbeye karşı muhafaza etmektedir. Hem yumuşak hem de elastikiyet seviyesi yüksek olan derinin düşme, çarpma gibi durumlarda da cihazın etkilenmemesine yardımcı olmaktadır. Telefon kılıfı bu yüzden kullanılması gereken önemli bir telefon aksesuarıdır.

 

Son dönemlerde çıkarılan telefon kılıfları, sadece kılıf olarak değil cüzdan ve kartlık gibi tasarımlarıyla da tercih edilmektedir. Kartlıklı kılıf, kılıfın arka yüzeyine ek bir cep konularak oluşturulmaktadır. Bu cep içerisine çeşitli kartlar konularak hem telefon kılıfı hem de kartlık olarak kolayca kullanılabilmektedir. Fonksiyonel bir aksesuar olarak kullanıcılara birçok avantaj sağlamaktadır. Ayrıca pek çok renkte üretilebilen kartlıklı kılıflar dayanıklı yapısı ile bilinen deri malzeme ile çok daha uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Bu malzeme süet iç dokusu ile de telefonun yüzeyine hiçbir şekilde zarar vermediği için oldukça avantajlıdır.

iPhone 13 Pro Max Kartlıklı Kılıf

iPhone 13 Pro Max cüzdan kılıf günlük kullanımlarda kişilere fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır. iPhone telefon modelleri için özel üretilmiş kılıfların arkasına konulan kartlık içine kimlik ve sürücü belgesi gibi önemli belgeler de yerleştirilebilmektedir. Son teknoloji ile üretilen kılıflarda kartlığın yanı sıra telefon tutucu bölümünde bulunmaktadır. Bu bölüm sayesinde, telefon düz bir zemine sabit bir şekilde konularak video gibi medyalar kolaylıkla izlenebilmektedir. Orijinal iPhone kılıfları arasında yer alan modeller üstün koruma sağlayarak telefonu daha uzun ömürlü kullanım imkânı sunması bakımından güvenilirdir.

iPhone 13 Pro Max Kamera Korumalı Kılıf

Son zamanlarda popüler olan kılıflardan biri de kamera koruma iPhone 13 Pro arka kılıf modelleridir. Kamera telefonların en değerli donanımlarından biridir. Özellikle sosyal medya kullanımının artması ile birlikte günlük yapılan rutin işler de dâhil olmak üzere fotoğraf çekilerek paylaşılmaktadır. Bu yüzden cep telefonlarının kamerası üst düzey korunması gereken bir bölümdür. Farklı malzemelerden üretilmiş iPhone 13 Pro Max kılıf kameraları için kızaklı bir bölüm tasarlanmıştır. Bu kızak kamera kullanılırken açılıp fotoğraf çekimi bittikten sonra kapanacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede kamera merceği korunarak daha kaliteli fotoğraf çekme imkânı elde edilmiş olacaktır.

iPhone 13 Pro Max Şeffaf Kılıf

iPhone 13 Pro Max kılıf çeşitlerinde en çok kullanılan şeffaf kılıflardır. Hem renk hem de tasarım olarak yüzlerce çeşidi bulunan bu kılıflar, her zevke hitap eden modelleri ile kullanıcılara sunulmuştur. Şeffaf kılıflar genellikle sade tasarımlara sahiptir ancak çeşitli materyaller ile süslenerek kılıflara hareket getirebilmektedir. Simli kılıflar bu türde popüler telefon kılıfı olarak tercih edilmektedir. Özellikle kadın ve genç kızların tercihlerinde yer alan bu ürünler eğlenceli kılıf tasarımları olarak piyasalarda yer almaktadır.

iPhone 13 Pro Max Telefon Kılıfı Fiyatları

iPhone 13 Pro Max kılıf tasarımları farklı malzemelerden üretilmektedir. Aynı şekilde her kılıfın farklı tasarımsal özellikleri de bulunmaktadır. Bütün bu durumlar kılıf fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Kaliteli malzemeden üretilmiş orjinal iPhone telefon kılıfı, muadil modellere göre daha yüksek fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Hem kalite hem dayanıklılık bakımından üstün özelliklerle desteklenen orijinal kılıflar apple markasının garantisinde olan telefon aksesuarlarıdır.

 

Tam koruma kılıf modelleri, telefonun her köşesini etkili bir biçimde koruduğu için daha çok tercih edilmektedir. Silikon deri, mıknatıslı, şeffaf pek çok çeşidi bulunan dayanıklı kılıfların fiyatları ekstra özelliklerine göre değişebilmektedir. iPhone 13 Pro Max 6,1 inç kılıf çeşitleri telefon boyutuna göre tasarlandığı için diğer boyutlardan farklı fiyatlandırılmıştır. Aynı şekilde magsafe kılıf modellerinde iPhone telefonları kablosuz hızlı bir şekilde şarj edebilme olanağı bulunduğu için standart kılıflardan fiyat olarak daha yüksektir. Piyasalarda her türlü beğeniye hitap eden özel tasarımlı telefon kılıfı çeşitleri kolayca bulunabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR