₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺249,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

iPhone 13 Pro Kılıf

iPhone 13 Pro Kılıf Fiyatları

Günümüzde telefon kullanımı gelişen teknoloji ile birlikte artmıştır. Kullanılan telefonlar yıllar içinde geliştirilmiş ve çeşitli özellikler eklenmiştir. Telefon kullanımının artmasıyla birlikte telefonları zarar verebilecek etkenlerden koruma ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Telefonları korumanın en iyi yolu kılıf kullanmaktır. Telefon kılıfları da telefon markasına göre değişiklik göstermektedir. Üretilen telefonlara göre kılıflarda farklılık gösterir. Telefon kılıfı fiyatları kılıfın özelliklerine göre değişir özellikle iphone telefonlarda apple tipi kılıflar kullanılır.

iPhone yeni çıkan iphone 13 pro telefon kılıflarında fiyatlar; kullanılan malzemeye, tasarımına ve koruyuculuk özelliklerine göre değişiklik gösterir. Kılıf içinde kendinden şarj edilme özelliği varsa yüksek fiyatlı iphone 13 pro kılıfıdır. iPhone kılıfları; silikonlu, tutamaçlı ve mıknatıslı kılıflar daha uygun fiyatlıdır. Tutamaçlı kılıflar özellikle film ve videolar izlerken kolaylık sağlar. Esnek katmanlı emici özellikler bulunan, çift kaplamalı (PC +TPU) kılıflar daha yüksek fiyatlı kılıflardır. Tank tipi kılıflar ve lansman kılıflar 13 pro için yüksek koruyuculuk sağlayan kılıflardandır ve yüksek fiyatlıdır. Kılıflarda desenler su tasarımlı kılıf fiyatları şeffaf sade kılıf fiyatlarına göre daha pahalıdır. Kılıf fiyatlarında lansman tipi kılıflar daha ekonomiktir. Lansman kılıflar daha hafif kullanımı kolaydır. Markaların bilindik olması fiyat belirlenmesinde önemli bir etkendir.

iPhone 13 Pro Kılıf Modelleri Nelerdir? 

Telefon kılıfları günümüzde telefon kullanımının artmasıyla birlikte yaygın kullanılan aksesuarlardandır. Telefon kılıfları tasarımları ve telefon kullanımı kolaylaştıran özellikleriyle alıcılarını kendine çekmektedir. Son günlerde arz talep konusunda iphone 13 pro telefon kılıfları da oldukça tercih edilen kılıflardandır. Kullanılan malzemeye, özelliklerine, renklerine ve desenlerine göre değişiklik göstermektedir Kılıflar çoğunlukla sentetik malzemelerden üretilir. Sentetik malzemelerin dışında kumaş, ahşap ya da karbon fiber gibi malzemelerden de üretilmektedir. Telefon kılıflarında kullanılan en iyi malzemelerden biri termoplastik poliüretan yani TPU’ dur. İphone 13 pro kılıf modelleri termoplastik poliüretan malzemeden üretilir 

iPhone 13 pro kılıf modellerinde en çok tercih edilen modeller şeffaf sade modellerdir. Şeffaf modeller özellikle erkekler tarafından tercih edilir. Erkekler siyah ve lacivert renkleri daha çok tercih ederler, su detaylı desenli tasarımlar kadınlar tarafından tercih edilen modellerdendir. Kadınlar daha çok kırmızı, lila, pembe ve fosforlu renkler tercih etmektedir. İz çıkarmayan kılıflar sık tercih edilmektedir. Telefon kılıflarında koruyuculuk özelliği önemlidir. Son zamanlarda pro 13 telefonlarda tank tipi kılıflar koruyucu kılıflar olarak ön plana çıkmaktadır. iPhone 13 pro kılıflarında mat yüzeyli kılıflar daha çok tercih edilen kılıflardır. Mat yüzey parmak izini önler ve rahat et hissi sağlar. Metal çerçeve, temperli cam arka kapaklar daha dayanıklıdır ve daha çok tercih edilir. 

Telefon kılıflarında tutmaçlı ve mıknatıslı modeller; film izlerken kolaylık sağlar ve tercih edilen modeller arasındadır. Kişiye özel resim baskılı modeller en çok tercih edilen modellerdendir. iPhone 13 pro kılıflarında bulunan arka kamera lens çıkıntıları arka kamera lenslerini konur. Kılıflarda ince dokulu kılıflar daha çok tercih edilir. İphone 13 pro kılıflarda katlanabilir standlı kılıflar son zamanlarda rağbet gören kılıf modellerindendir. 13 pro orijinal kılıflar; şeffaf ve esnek malzemelerden üretilmiş kılıflardır. Hem iç hem de dış yüzeyine çizilmelere dayanıklı kaplamalar yapılan, özel modellerdir. 

iPhone 13 Pro Kılıfın Özellikleri nelerdir? 

 • Şeffaf polikarbon ve esnek malzemelerin karışımından üretilir
 • İç ve dış yüzeyine, çizilmelere dayanıklı kaplama yapılır.
 • Magsafe şarj özelliği vardır.
 • Kılıf içinde kullanılan malzemeler sararmayı önler.
 • iPhone 13 pro kılıf uzun süreli koruma sağlar.
 • Darbelere karşı dayanıklıdır.
 • Estetik ve şık bir görünümü vardır.
 • Tamamı Dubai aksesuar olarak üretilmiştir.
 • Bazı kılıf modellerine su geçirmezlik özelliği mevcuttur.mevcuttur. 
 • Genellikle silikon malzemeden yapılır. 
 • Son zamanlarda kullanılan tank tipi kılıflar iPhone 13 Pro telefonlarda daha yüksek koruma sağlar. 
 • Lansman kılıf diğer kılıf modellerinden daha ekonomik ve hafiftir iPhone 13 Pro telefonlarda rahatlıkla kullanılabilir. 

iPhone 13 Pro Kılıf Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Günümüzde telefon kılıfları telefonlar kadar önemlidir. Telefon kılıfı alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kılıfın koruyuculuk özelliğinin yüksek olmasıdır. Kılıflar genellikle ön tarafı kapaklı olan telefon modelleri ile yan kısımlarını ve arka kısımlarını koruyan telefon kılıfları olarak ikiye ayrılır. Bazı telefon kılıfları telefonu korumak yerine telefona zarar verir. Örneğin çıtçıtlı kılıfları çıtçıtları çıkarırken telefona zarar verebilir. Zamanla telefona zarar verebilecek kılıflar tercih edilmemelidir.

Telefon kılıfı seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta, kılıfın kullanım kolaylığı dır. Kullanım kolaylığı sağlamak için telefonu kaba hale getirecek kılıflar tercih edilmemelidir. Tercih edilen kılıf telefonu kalınlaştırmamalıdır. Zarif kullanımı kolay kılıflar tercih edilmemelidir. Telefon kılıfı seçerken kalitesi dikkat edilmesi gereken başka bir noktadır. Telefon kılıflarında yüksek kaliteli kılıflar çabuk eskimeyecektir. Daha uygun fiyatlı olduğu için basit kılıflar tercih edilmemelidir. Kaliteli kılıflar uzun vadede daha kullanışlı ve avantajlıdır.

Telefon kılıfı seçerken som olarak dış görünüşün estetik olmasına dikkat etmek gerekir. Kaliteli bir görüntü kullanım kolaylığı sağlayan kılıflar alıcıların en çok tercih ettiği kılıflardır. Deri kılıflar seçmek koruyuculuk açısından önemli bir noktadır. Deri kılıflar plastik kılıflara göre telefon yere düştüğünde zarar daha etkili şekilde önler. Telefon kılıfı seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta sağlık dostu kılıflar olmasıdır. Kanserojen maddeler içeren kılıflar içeren kılıflar sağlığa zarar veren kılıflardır. iPhone 13 pro telefon kılıfı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus; ekranı çatlak ve kırıklardan korumasıdır. 13 pro kılıfları; özellikle telefon kasasını korumalıdır. Kamera koruyucu içeren kılıflar tercih edilmelidir. Daha ince kılıflar daha çok tercih edilir otomatik kolaydır. Bilindik markaların kazıkları daha sık tercih edilir.

iPhone 13 Pro Kılıf Su Geçirir mi? 

Telefon kılıflarında yüksek koruma özelliği çok önemlidir. Birçok telefon kılıfı modellerinde su geçirmezlik özelliği mevcuttur ancak telefon kılıflarında su geçirmezlik özelliği ekstra bir özelliktir. Etkin bir koruma sağlar. Su geçirmezlik özelliğinin olması iphone 13 pro telefon kılıflarında fiyatların yükselmesine yol açar. Her telefon kılıfında su geçirmezlik özelliği bulunmadığından kullanılan her telefon kılıfı su geçirmez denilmesi yanlış bir çıkarımdır. Su geçiren kalitesiz kılıflar daha uygun fiyatlıdır. 

Kılıflarda su geçirmezlik özelliğinin olması yüksek kalite açısından da değerlendirilebilir ancak su geçirmezlik özelliği bulunan her telefon kılıfları kaliteli bir kılıftır denilemez. Su geçirmezlik özelliği kılıfta tam bir kalite unsuru değildir. Su geçiren her kılıfa da ucuz kalitesiz kılıf denilemez. iPhone Pro 13 kılıflarda su geçirmez özelliği özel bir malzemeden yapılmaktadır. TPU malzeme kullanılan kılıflar, su geçirmezdir. TPU malzeme kullanılan iphone pro 13 kılıflar daha maliyetli üretilir ve daha pahalıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR