₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil

iPhone 12 Mini Kılıf

iPhone 12 Mini Kılıflar

 

iPhone telefon modelleri günümüzde pek çok telefon kullanıcısının akıllı cihaz tercihleri arasında ilk sırada yer almakta. Apple tarafından yıllar içinde birçok iPhone modeli teknoloji meraklılarının ilgisine sunuldu. iPhone 12 mini modeli de bunlardan yalnızca bir tanesi. Apple’ın bu modeli normal telefon boyutlarından küçük olmasıyla diğerlerinden ayrılmaktadır. Bunun yanında pek çok kurtarıcı özelliği de kullanıcılara sunmaktadır. Genel olarak kullanıcıların çoğunluğu cihazların teknolojik yanını ön planda tutsa da cihazın korunması da bir o kadar önemlidir. Bu nedenle iphone 12 mini kılıf cihazın dış etkenlerden korunması açısından kilit rol oynamaktadır. Kılıf çeşitleri arasında son dönemlerde öne çıkan modellerden bir tanesi ise iphone 12 mini deri kılıf olarak bilinmektedir. Bu kılıf çeşidi üstün koruma ve göz alıcı estetiği bir arada sunmaktadır.

 

Bu kılıf çeşidi aynı zaman da iphone 12 mini cüzdan kılıf olarak da bilinmektedir. iPhone 12 mini kartlıklı kılıf çeşitleri hayati önem taşıyan kimlik ya da ehliyet kartlarının ve bunlara ek olarak kredi ya da banka kartlarının yerleştirilebileceği özel bölmelere sahip. Cüzdan aksesuarını ekstradan almak istemeyen ama yine de kartlarını pratik bir şekilde yanında taşımak isteyen kullanıcılar için kılıfların kendisinde mevcut olan kartlık bölmeli ürünlerin kullanımı oldukça yaygın. Kullanımı oldukça yaygın olan iphone 12 mini koruyucu kılıf hem ekstradan bir cüzdan almadan hem de telefonun görüntüsüne yeni bir obje eklenmeden iki işlevi bir arada sunarak ergonomik ve çok fonksiyonel bir ürün olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

 

iPhone 12 Mini Kılıf Renkleri

 

Telefonu hem kullanıcıya özel kılan hem benzerlerinden ayırmayı sağlayarak belirli bir tarz ortaya koymayı sağlayacak farklı bir seçenek telefon kılıfı kullanımıdır. Kullanıcılar karakterlerini yansıtan renkleri, iphone 12 mini tam koruma kılıf yardımıyla kişiselleştirerek dış dünyaya yansıtabilmektedirler. Apple tasarımını gerçekleştirdiği çeşitli renk ve modellerde birçok renkte iphone 12 mini orijinal kılıf çeşitlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Her ne kadar Apple tarafından üretilen orijinal kılıflar müşterilerin hizmetine sunulmuş olsa da ekonomisini düşünen kullanıcılar için pek çok farklı kalite ve dizaynda üretilen 12 mini lansman kılıf seçenekleri de mevcuttur. Bu seçenekler arasından en fazla tercih edilen modeller arasında ise iphone 12 mini siyah kılıf çeşitleri gelmektedir. Siyah renk kılıfların göz alıcı ve uyumlu bir görüntü sunması kullanıcı tercihleri arasında ilk sırada gelmesine neden olmaktadır. Bunun yanı sıra benzer şekilde estetik, zarif ve şık bir görüntü sunan iphone 12 mini beyaz kılıf modelleri de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

 

Apple iPhone 12 Mini Şeffaf Kılıf

 

iPhone 12 mini telefon kılıfı tasarımında kullanılan göz alıcı renklerle kullanıcılarını fazlasıyla cezbetmektedir. Kullanıcılar akıllı cihazlarını daha uzun ömürlü kullanmak ve darbe alma, düşme ya da hasarla sonuçlanabilecek eylemlerden korumak için bir kılıf satın aldığında aynı zamanda iphone 12 mini şeffaf kılıf kullanarak cihazın göz alıcı renklerini de ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır. Şeffaf kılıf aynı zamanda iphone 12 mini ince kılıf kategorisinde de yer almaktadır. Şeffaf ve ince yapısıyla bu kılıflar var olup olmadığı anlaşılmaksızın kolay bir telefon kullanımı sağlamaktadır. iPhone 12 mini ultra ince kılıf sahip olduğu elastik ve yumuşak yapısıyla telefonu dış etmenlerden korurken sağlam yapısıyla telefona zarar vermez ve takıp çıkarırken çizilmelere neden olmaz. Şeffaf kılıflar telefonlara ekstra ağırlık yapmadan darbelere karşı bariyer görevi görerek akıllı cihazı korumakta ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamasına aracılık etmektedir. Diğer bir yandan akıllı cihazların en fazla karşı karşıya kaldığı tehlikelerden bir tanesi de suya düşmesidir. Bunu engellemek için özel olarak üretilen iphone 12 mini su geçirmez kılıf çeşitleri mevcuttur. Bu ürün çeşidi cihazın şarj aleti, kulaklık girişi veya hoparlör açıklığı gibi noktalardan su almasını engellemektedir. Bu sayede cihazın iç kısmında bulunan elektronik yapıların zarar görmesini engeller ve böylelikle cihazın kullanım ömrünü de arttırır.

 

iPhone 12 Mini Silikon Kılıf

 

Kimya endüstrisi insan hayatının neredeyse her kesiminde etkin olarak yer almaktadır. Kimyasal bileşenlerden elde edilen silikon maddesi telefon kılıfı yapımında en fazla kullanılan maddeler arasında bulunmaktadır. İPhone 12 mini için tasarlanan aksesuarların arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de iphone 12 mini silikon kılıf olarak bilinmektedir. 12 mini silikon kılıf çeşitleri cep telefonu aksesuarı olarak kullanılırken kullanıcının kendi tarzını göstermesine olanak tanımanın yanı sıra yapımında kullanılan silikon malzeme sayesinde tam koruma sağlamaktadır. Bunun yanı sıra son dönemlerde oldukça popüler olan bir diğer kılıf çeşidi ise iphone 12 mini magsafe kılıf çeşididir. Bu kılıflar Apple tarafından telefonu kılıfından çıkarılmaya gerek duymadan daha kolay bir şekilde şarj olabilmesi için tasarlanmıştır. Magsafe teknolojisi kablosuz şarj deneyimi bir powerbank çeşidi olarak da bilinmektedir. Kullanım esnasında iphone 12 mini şarjlı kılıf hareket halindeyken ve prize ihtiyaç olmaksızın cihazı temassız şarj edebilme özelliğini kullanıcılara sunmaktadır. iPhone 12 mini magsafe kılıf içinde bulunan yerleşik mıknatıslar sayesinde kılıf telefona rahatlıkla tutunmaktadır. Bunun yanı sıra iphone 12 mini bataryalı kılıf çeşitleri de benzer özelliklere sahiptir. Bu kılıf modeli telefonun kendi şarjı bittiği takdirde ek bir batarya işlevi görerek telefonunu şarj etmektedir. İPhone 12 mini bataryalı kılıf çeşitleri telefonlar için aksesuar görevi görürken aynı zamanda ikinci batarya özelliği de göstermektedir.

 

iPhone 12 Mini Tam Korumalı Telefon Kılıfı

 

Telefonun kullanım esnasında uğrayacağı deformasyonları önlemek amacıyla telefonu çepeçevre sararak hasara sebebiyet verecek dış faktörlerden korumak mümkündür. Bu amaçla üretilen iphone 12 mini 360 kılıf modelleri akıllı cihazı üç parçaya sahip materyalleriyle koruma işlevini yerine getirecek şekilde dizayn edilmiştir. Apple marka telefonun ön ve arka kısımlarını çeşitli malzemelerden elde edilen plakalarla kaplamaktadır. Ek olarak cihazın alt ve üst kısımlarını da benzer şekilde kaplayarak darbe, düşme ya da çeşitli kazalara karşı üst düzey koruma sunmaktadır. Firma tarafından piyasaya sürülen iphone 12 mini kılıf kalitesi ve güvencesiyle Apple marka telefonlar için üst düzey koruma ve kaliteyi kullanıcılara sunmaktadır. iPhone 12 mini orjinal kılıf sadece sipegen markasının ürünleriyle de sınırlı kalmamaktadır. Bunun yanı sıra iphone 12 mini kılıf apple tarafından üretilen orijinal çeşitleri de bulunmaktadır.

 

Diğer bir yandan iphone 12 mini deri kılıf modelleri de kullanıcılar arasında oldukça yaygındır. Deri malzeme çeşidiyle üretilen kılıflar cihaza doğal bir hava katmanın yanı sıra, yüksek kaliteli yumuşak yüzeye sahip olması nedeniyle olası hasarlardan en iyi şekilde cihazın korunmasını sağlamaktadır. Deriden üretilen kılıflar çeşitli renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Özellikle iphone 12 mini mavi kılıf doğal dokusu ve etkileyici görüntüsü sayesinde hem estetik açıdan hem de koruyucu işleviyle en iyi seçeneklerden birini oluşturmaktadır. Piyasa da pek farklı seviyelerde koruma sağlayan kılıflar mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR