₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil

iPhone 11 Pro Max Kılıf

iPhone 11 Pro Max Telefon Kılıfları

 

Apple marka akıllı telefonlar kullanıcılarına sunmakta olduğu çeşitli özelliklerle oldukça popüler bir hal almaya başladı. Piyasadaki muadillerine oranla kamera, gizlilik ve kullanıcı güvenliği açısından üstün özellikler sunması kullanıcıların bu markayı tercih etmelerinin başlıca nedenleri arasında yer almakta. Bunun yanı sıra iphone 11 pro magsafe kılıf gibi ek teknolojik aksesuarlar da kullanıcıların telefonun yanı sıra satın aldığı ürünlerdendir. Ekstra şarj aleti görevi de gören bu ürünlere ek olarak iphone 11 pro max 256 gb kılıf depolama alanı işlevi gören aksesuar çeşitleri de son dönemlerde aktif olarak satışa sunulmaktadır.

Özellikle iPhone pro max model cep telefonları için bu tarz aksesuar çeşitleri özel olarak üretilmektedir. Bu amaçla üretilen iphone 11 pro max kılıf çeşitleri cihazın çevreden alabileceği darbe gibi hasarları engelleyerek ekran da kırık veya çatlakların oluşmasını engellemektedir. Cihazlara üst düzey koruma sağlayan iphone 11 pro max kılıflar farklı malzemelerden üretilmektedir. Bu nedenle farklı çeşit, model ve renk seçeneklerine sahip sayısız ürüne ulaşmayı da mümkün kılmaktadır. Kılıf çeşitleri sadece koruyucu önlem sunmanın yanı sıra iphone 11 pro max aksesuar olarak da kullanılabilmekte ve böylece kullanıcıların kendi tarz ve zevklerini yansıtmaları da sağlanmaktadır.  

Apple iPhone 11 Pro Max Kılıf Renkleri

 

Apple marka telefonlar için özel olarak üretilen iphone 11 pro max telefon kılıfı çeşitleri yukarıda da bahsedildiği gibi cihazı çeşitli darbe veya düşme gibi olası kazalardan koruma amacıyla üretilen aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Özellikle iphone 11 pro max karbon kılıf gibi ürünler farklı maddelerden üretilerek koruyuculuk seviyesi arttırılmış şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Ancak bunların yanı sıra kullanıcı zevkleri de ön plana alınarak üretim ve tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Bu amaçla farklı renk seçeneklerine sahip kılıf çeşitleri bulunmaktadır. Onlarca farklı renk seçeneği arasından en fazla tercih edilenler iphone 11 pro max siyah kılıf çeşitleridir. Siyah rengin sunduğu sade ama bir o kadar şık görüntü kullanıcıları cezbetmektedir. Bunun yanı sıra iphone 11 pro max lacivert kılıf çeşitleri de pek çok kullanıcının sevdiği modeller arasında yer almaktadır. Daha marjinal bir görüntü elde etmek isteyen kullanıcılar için ise iphone 11 pro max turuncu kılıf gibi daha gösterişli renk seçenekleri de mevcuttur. 

Günümüzde özellikle genç kullanıcı kesimi arasında en fazla popüler olan kılıf çeşitlerinden bir tanesi ise iphone 11 pro max taşlı kılıf çeşididir. Daha ihtişamlı ve dikkat çekici bir görüntüye sahip olan bu kılıf çeşidi kullanıcılara parlak bir görüntü sunmaktadır. Benzer şekilde farklı renk ve tasarımlara sahip çok sayıda iphone pro max kılıfları Apple kullanıcılarına sunulmaktadır. 

iPhone 11 Pro Max Kılıf Şekilleri

 

Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra farklı tasarım şekillerine sahip iphone 11 pro max tam koruma kılıf çeşitleri de müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. Bu kılıflar arasında en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi iphone 11 pro deri kılıf modelleri olarak bilinmektedir. Yumuşak, sağlam ve vintage görünüme sahip bu ürünler iphone 11 pro cüzdan kılıf olarak kullanılabilmesi nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Koruyucu görevinin yanı sıra kart ve para bölmelerine sahip olmaları nedeniyle iphone 11 pro max cüzdan kılıf ürünleri çift fonksiyonu kullanıcılarına tek ürünle sağlamaktadır. Kullanımı oldukça yaygın olan iphone 11 pro kartlıklı kılıf çeşitleri ekstra cüzdan ya da çanta taşıma ihtiyacını ortadan kaldırarak konforlu ve avantajlı kullanım sunmaktadır. 

Öte yandan iphone 11 pro max zırhlı kılıf çeşitleri de oldukça revaçta olan modeller arasında yer almaktadır. Üstün koruma sağlayan iphone 11 pro max tank kılıf çeşitleri darbelere karşı yüksek seviyede dayanım göstermektedir. Bunlara ek olarak ürün çeşitleri köşe tiplerine göre de farklılık göstermektedir. Kullanıcılar çoğunlukla iphone 11 dikdörtgen kılıf tercih etmektedir. Ancak iphone 11 pro max köşeli kılıf çeşitleri de rağbet gösterilen modeller arasında bulunmaktadır. Tüketicilerin kendi tarz, zevk ve ihtiyaçlarına göre tercih edebilecekleri çok sayıda kılıf çeşidi aktif olarak satışa sunulmaktadır. 

Apple marka telefonlar için üretilen iphone 11 pro max kılıf orijinal çeşitleri farklı renklere sahip şekilde tasarlanarak kullanıcıların tercihine sunulmaktadır. Bu kılıf çeşitleri arasında iphone 11 pro max gold kılıf modelleri altın rengi görünümüyle kullanıcıların ilgisini en fazla çeken ürünler arasında yer almakta. Bulunduğu kategori içerisinde iphone 11 pro max lüks kılıf seçenekleri arasında yer alan altın renkli modeller kaliteli ve dikkat uyandırıcı havalı bir görüntü sunmaktadır. 

Lüks serisi arasında yer alan 11 pro max gold kılıf çeşitlerinin yanı sıra daha sade görünüme sahip olan kılıf modelleri de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Özellikle iphone 11 gece mavisi rengine sahip telefon kılıfları çoğu kullanıcının tercih ettiği renk seçenekleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra iphone 11 pro max mavi renge sahip ürünlerde kullanıcıların en fazla satın aldıkları ürün modelleri arasında yer alıyor. Diğer bir yandan standart ve popüler renklerin yerine daha marjinal ve karakteristik renkleri seven kullanıcılar iphone 11 pro max yeşil kılıf gibi farklı renklere sahip modelleri de tercih etmektedir. Telefonun kendi rengini ön plana çıkarmak isteyen kullanıcılar ise şeffaf görünümlü iphone 11 pro max ultra ince kılıf çeşitlerini kullanmaktadır. Bu ürün çeşidi hem şeffaf görüntüsüyle telefonun kendi rengini ön plana çıkartmakta hem de aşırı ince yapısıyla sanki kılıf yokmuş gibi rahat ve esnek kullanım sunmaktadır. 

iPhone 11 Pro Max Şeffaf Kılıf

 

Apple telefon modelleri için üretilen aksesuar çeşitleri arasında en popüler ürünlerden bir tanesi de 11 pro max şeffaf kılıf modelleri. Bu ürün çeşidi iphone 11 pro max arkası korumak için de oldukça uygun ve dayanıklıdır. Aynı zamanda sahip olduğu esnek yapısı sayesinde de rahat kullanım sunmaktadır. Ancak esnek yapıya sahip modelleri tercih etmeyen kullanıcılar için iphone 11 pro max sert şeffaf kılıf çeşitleri de mevcuttur. Bu kılıf çeşitlerinin en önemli özelliklerinden bir tanesi ise iphone 11 pro max görünümlü kılıf şeklinde olması ve telefonun kendi renk ve tasarımını ön plana çıkarmasıdır.  Diğer bir yandan telefonun kendi renk ve tasarımı yerine daha farklı bir görüntü elde etmek isteyen kullanıcılar için iphone 11 pro max silikon kılıf çeşitleri de piyasa da bulunmaktadır. 

Piyasada bulunan ürünler arasında iphone 11 pro max en iyi kılıf kategorisinde olan bu ürünler hem esnek hem sağlam hem de yaratıcı tasarımlara sahiptir. Öte yandan daha göz alıcı bir görünüm elde etmek için iphone 11 pro max cam kılıf modelleri de tercih edilebilir. Bunun yanı sıra cihazlara tam koruma sağlayan iphone 11 pro max 360 kılıf çeşitleri de bulunmaktadır. Bu modeller cihazın tüm kısımlarını tamamen kaplayarak her yönden gelebilecek darbe gibi tehlikelere karşı cihazı korumaktadır. Akıllı cihazların en fazla maruz kaldığı tehlike ise suya düşme durumudur. Bu tip kazaların önüne geçmek için üretilen iphone 11 pro max su geçirmez kılıf ürünleri cihazların suya düşmeleri durumunda üstün koruma sağlamaktadır.  

iPhone 11 Pro Max Desenli Kılıf

 

Piyasada çok sayıda iphone 11 pro max kabı bulunmaktadır. Bu ürünler farklı işlev ve tasarımlara sahiptir. Örneğin iphone 11 pro max boyun askılı kılıf çeşitleri cihazları boyun bölgesine takarak daha kolay kullanım sunmaktadır. Son dönemlerde iphone 11 pro max ipli kılıf modelleri hem kullanım fonksiyonları hem de estetik görünümleri nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bütün bunlara ek olarak iphone 11 pro max kişiye özel kılıf çeşitleri de mevcuttur. Özellikle futbol tutkunları iphone 11 pro max fenerbahçe kılıf gibi kılıf modellerini aktif olarak kullanmaktadır. Ek olarak iphone 11 pro max kap çeşitleri köşe tiplerine göre de farklılık göstermektedir. Bunlar arasında kullanıcıların tercih ettiği modellerden bir tanesi de iphone 11 düz kenar kılıf modelleridir. Ancak bunların yanı sıra iphone 11 kare çerçeve kılıf modelleri de bazı kullanıcılar tarafından satın alınmaktadır. 

Piyasada bulunan kılıf çeşitlerinin birçoğu aynı zamanda 11 pro max ekran koruyucu özelliğine de sahiptir. Bu bağlamda 11 pro ekran koruyucu ürünleri kullanıcılara kaliteli ve ekranı darbelere karşı %100 koruyacak özelliklere sahip ürünler sunmaktadır. Son dönemlerde oldukça popüler olan 11 pro max lansman kılıf ürünlerinin farklı tasarım ve renklerine internet üzerinden ulaşım oldukça kolaydır. Diğer bir yandan iphone 11 pro max manyetik kılıf çeşitleri de son dönemlerde oldukça popülerdir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR