₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺109,99 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺80,00 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil

iPhone 11 Kılıf

iPhone 11 Kılıfı Fiyatları

 

Telefonlar günlük hayatımızda önemli bir yer kaplamaktadır. Değişen toplumla birlikte telefon markası ve fiyatı bir sosyal statü haline gelmiştir. Apple markasının ürettiği akıllı telefonlara iphone denilmektedir. Apple belirli zamanlarda farklı modeller de ve isimlerde iphone çıkarmaktadır. iPhone kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bunun sebebi Apple markasının hem çok popüler hem de kaliteli bir marka olmasıdır.

 

Apple 1 Nisan 1976 yılında bilgisayar şirketi olarak kurulmuştur. Daha sonra kendini geliştirerek ve farklı alanlarda ilerleyerek telefon pazarının sahibi olmuştur. iPhone fiyatları diğer marka telefonlara göre oldukça pahalıdır. Bundan da kaynaklı olarak alınan telefonu iyi muhafaza etmek ve korumak gerekmektedir. Son zamanlarda iphone 11 model telefon ve iphone 11 model kılıf alımları artmıştır. Telefon kılıfları telefonu dışarıdan gelecek olan darbelere karşı koruyarak kırılmasını ve çizilmesini engellemektedir.

 

iPhone kılıfları oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. iPhone 11 kılıf fiyatları kılıfın orijinal olup olmamasına veya üretildiği malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı iphone kılıfları orijinal olmaktadır. Bazıları ise normal üretimdir ve iphone modellerine göre oluşmaktadır. Orijinal kılıfların fiyatları normal kılıflara göre biraz daha yüksek fiyatlıdır.

 

Kılıf üretiminde kullanılan silikonun kalitesi ve kılıfın kalınlığı da fiyatı etkileyen başka bir faktördür. Bazı iphone kılıfları özel bir yapıya sahip olmaktadır ve telefonun aşırı ısınmasını engellemektedir. Bu kılıflar ile diğer kılıflar arasında fiyat farkı oluşmaktadır. Her kılıf farklı farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Tutma aparatı veya asma aparatı olan kılıflar normal kılıflara göre daha pahalıdır. Dönem dönem popüler olan kılıf modelleri ve desenleri de mevcuttur. Bu kılıflarda popüler oldukları dönem diğer kılıflardan yüksek fiyatlara satılmaktadır.

 

iPhone 11 Kılıfı Modelleri Nelerdir?

 

iPhone 11 kılıfları sadece iPhone 11 telefonlara uygun olmaktadır. Renk ve desen olarak farklı iPhone 11 kılıf çeşitleri bulunmaktadır. iPhone 11 kılıf modelleri şu şekildedir:

 
 • iPhone 11 şeffaf kılıf,
 • iPhone 11 deri kılıf,
 • iPhone 11 orijinal kılıf,
 • iPhone 11 kamera korumalı kılıf,
 • iPhone 11 cam kılıf,
 • iPhone 11 silikon kılıf,
 • iPhone 11 360 kılıf,
 • iPhone 11 siyah kılıf,
 • iPhone 11 kılıf desenli,
 • iPhone 11 kapaklı kılıf,
 • iPhone 11 beyaz kılıf,
 • iPhone 11 gold kılıf,
 • iPhone 11 köşeli kılıf,
 • iPhone 11 kırmızı kılıf,
 • iPhone 11 zırhlı kılıf,
 • iPhone 11 yeşil kılıf,
 • iPhone 11 mor kılıf,
 • iPhone 11 ultra ince kılıf,
 • iPhone 11 yüzüklü kılıf,
 • iPhone 11 simli kılıf,
 • iPhone 11 turuncu kılıf,
 • iPhone 11 sarı kılıf,
 • Askılı iPhone 11 kılıfı,
 • iPhone 11 metal kılıf,
 • iPhone 11 kılıf pembe.
 

Verilenler haricinde daha birçok farklı telefon kılıfı modeli mevcuttur. Verilen kılıf modelleri genellikle en sık tercih edilen kılıf modelleridir. Kılıf modelleri kişinin zevkine ve kullanım ihtiyaçlarına göre seçilmektedir. Bazı kişiler tam korumalı iPhone 11 kılıf tercih ederken bazı kişiler iPhone 11 tasarım kılıf tercih ederek kılıfın arka yüzüne kendinin veya sevdiklerinin fotoğrafını koymaktadır.

 

Kılıf modellerinde neredeyse her renk kılıf bulmak mümkündür. Kılıfın yapısı ve maddesi isteğe göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

iPhone 11 Kılıfı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Kılıflar özellik olarak farklı olabilmektedir. Telefon açısından en doğru kılıfı alabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar şu şekildedir:

 

Koruma yönünden değerlendirilmelidir: Telefon kılıfı alımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kılıfın iyi bir koruyuculuğa sahip olmasıdır. Bazı telefon kılıfları telefonun sadece arka veya kısımlarını korumaktadır. Fakat kapaklı veya 360 korumalı kılıflar telefonun her tarafına koruma sağlamaktadır. Ayrıca telefon ekranını korumak için de ek olarak kırılmaz cam taktırmak gerekmektedir. Bu nedenle kılıf alımı yaparken kılıfın modeline ve üretildiği malzemeye dikkat ederek en yüksek koruma sağlayacak kılıf tercih edilmelidir.

 

Kullanım kolaylığı sağlamalıdır: Telefon çok kullanılan ve her zaman kişinin yanında bulunan bir teknolojik cihaz olduğu için takılan kılıfın da kullanım kolaylığı sağlaması gerekmektedir. Çok ağır ve büyük kılıflar kişiyi yormaktadır. Ayrıca telefonu olduğundan büyük hale getirerek taşıma problemine de sebep olabilmektedir. Bu nedenle kişi için kullanımı en rahat kılıf tercih edilmelidir.

 

Kalitesine önem verilmelidir: Alınacak olan telefon kılıfının yapımında kullanılan ürünler insan sağlığına uygun olmalıdır. Aynı zamanda kılıf kaliteli olmalıdır. Darbelere karşı koruma özelliğini en iyi şekilde yerine getirmelidir. Aynı zamanda çok sert ve kalitesiz plastikten yapılan kılıflar telefona da zarar verebilmektedir.

 

Dış görünüşü kişiyi yansıtmalı: Alınacak olan kılıfın dış görünüşünü kişiye uygun olması gerekmektedir. Aksi halde sürekli yeni kılıf alımı gerçekleştirilebilir. Kişi kendi tarzına ve sevdiği renklere uygun kılıf tercihi yaparsa kılıfı uzun zaman boyunca kullanabilmektedir.

 

iPhone 11 Kılıflarının Özellikler Nelerdir?

 

iPhone 11 kılıfları modellerine göre farklı özellikler gösterebilmektedir. Bazı kılıflar tam koruma sağlarken bazı kılıflar tutuş kolaylığı sağlamaktadır. iPhone 11 koruyucu kılıf genellikle kaliteli malzemeden üretilmektedir. İyi bir koruyuculuğa sahip olan iphone 11 kılıfları aynı zamanda canlı renkleriyle kişilerin dikkatini çekmektedir.

 

Kılıfların içerisinde bulunan bir yapı sayesinde telefonun hemen ısınmasını engellemektedir. iPhone 11 kılıflarında öne çıkan diğer bir özellik ise kamera koruması sağlamasıdır. Telefonun kamera kısmında açılır kapanır şekilde bir sistem bulunmaktadır. Kamera kullanılmadığı zamanlarda kapatılmaktadır. Bu sayede kamerayı gelecek olan toz ve kirlerden korumak mümkün olmaktadır.

 

iPhone 11 Kılıfı Su Geçirir mi?

 

Su geçirmez özelliği farklı bir noktadır. Normal koruma sağlayan kılıflar sıvılara karşı koruma sağlamaz. Normal kılıfların koruması darbelere karşıdır. Fakat sıvılara karşı koruma sağlayan iphone 11 kılıfı bulmak mümkündür. Su geçirmez telefon kılıfı özel bir yapıya sahiptir ve tüm telefonu içine almaktadır. Su geçirmez kılıflar özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Bu kılıflar sayesinde denize veya havuza yüzmeye giderken de telefonu yanında götürmek mümkün olmaktadır. Su geçirmez kılıflarda genellikle askı bulunmaktadır bu sayede telefonu bileğe veya boyna takmak mümkün olmaktadır. Yüzerken kullanılan kılıfın içerisine telefon tamamen konulur ve kılıf malzemesinin özel olmasından dolayı dokunmatik ekran kullanılır. Özellikle su altı çekimleri yapmak isteyenler için sıkça tercih edilmektedir. Günlük hayata uygun su geçirmez kılıflarda yine telefonun her noktasını tamamen kaplayan özel üretim kılıflardır. Gün içerisinde su ile yaşanabilecek kazalara karşı da ekstra koruma sağlamaktadır. Özellikle gün içerisinde sıvılar ile yakın olarak vakit geçiren kişiler için tercih edilebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR