₺349,90 KDV Dahil
₺583,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺359,90 KDV Dahil
₺599,83 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺119,90 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
₺316,00 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺416,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺666,50 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺549,90 KDV Dahil
₺916,50 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺74,90 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil
Tükendi
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
Tükendi
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
Tükendi
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
Tükendi
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
Tükendi
₺139,90 KDV Dahil
₺233,00 KDV Dahil
Tükendi
₺249,90 KDV Dahil
₺416,00 KDV Dahil
Tükendi
₺179,90 KDV Dahil
₺300,00 KDV Dahil
Tükendi
₺299,90 KDV Dahil
₺500,00 KDV Dahil
Tükendi
₺89,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
Tükendi
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil

Şarj Aleti

Şarj Aleti Fiyatları

 

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar gibi taşınabilir cihazlar ve giyilebilir elektronik  aksesuarlar günlük hayatın önemli bir parçası haline gelmiştir. Günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alan teknolojik ürünleringüç kaynağı olan batarya kapasiteleri, kullanıcının günü tamamlamasında yetersiz kalmaktadır. Sürekli kendini yenileyen teknoloji ile birlikte firmalar kullanıcılarına teknolojik ürününü her alanda kullanabilme imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar günlük işlerinin çoğunu hatta mesleklerini yenilenen teknolojik cihazlar sayesinde icra edebilmektedir. Bu ürünlerin kullanım süresindeki artma beraberinde batarya problemlerinin de ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Böylece şarj aleti kullanıcılar için en az teknolojik ürünler kadar önemli hale gelmiştir. Şarj aleti teknolojik ürünlerin kullanılabilmesi için ihtiyaç duydukları enerjiyi sağlamaktadır.

 

Teknolojinin kendini sürekli yenilemesi ile şarj cihazları; yeni, pratik ve daha işlevsel olmaları ile göz doldurur hale gelmiştir. Apple firması da Apple şarj aleti üretimi yaparken değişen teknolojinin getirdiği yenilikleri şarj aleti aksesuarlarına yansıtmaktadır. Apple şarj aleti fiyatları kullanıcısının  kullanım tercihlerine göre çeşitlilik göstermektedir. iPhone  şarj aleti modellerinin sağladığı bu çeşitlilik fiyat yelpazesinin de geniş bir aralıkta olmasına neden olmaktadır.

 

Apple firması tarafından üretilen cep telefonları, MacBook, AirPods, Apple Watch ürünleri dünyada sıkça tercih edilmektedir. Kalitesi ve sağlamlığı ile kendisini dünyada ispatlamış firma ürünleri için en önemli aksesuarların başında  şarj aleti gelmektedir. Orijinal Apple ürünlerinde olduğu gibi orijinal iPhone şarj aleti ürünleri de sağlamlıkları ile bilinmektedir. iPhone ürünlerinin kullanıcısına sunduğu birçok teknolojiden kullanıcıların kesintisiz yararlanabilmesi için iPhone orijinal şart aleti ürünleri önem taşımaktadır. Apple teknolojik ürünlerinde olduğu gibi  şarj aleti konusunda da kullanıcısına çeşitli ayrıcalıklar sunmaktadır. Tek bir şarj aleti ile Apple’a ait birçok ürün şarj edilebilmektedir. Şarj cihazlarının da birçok elektronik alet gibi sınırlı ömürleri olmaktadır. Şarj aleti ürünlerinin kullanıcılar tarafından yanlış kullanılması ürünün ömrünün kısaltılmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda  kullanıcı ürününe uygun olan şarj aleti modelini tercih ederek ürününü kesintisiz kullanabilmektedir.

   

Kullanıcı ürününe uygun tercih ettiği Apple şarj aleti modeline göre fiyat çeşitlendirmesi görebilmektedir. Apple firması şarj aleti modellerinde kullanıcısına watt değeri çeşidi de sunmaktadır. Kullanıcının şarj aleti alırken tercih ettiği watt değerine göre de fiyat farklılıkları görülmektedir.

  

Firma şarj aletini Apple şarj kablosu ve apple adaptör olmak üzere iki parça halinde  üretmektedir. Bu durum kullanıcıya avantaj sağladığı kadar dezavantaj da  sağlayabilmektedir. iPhone şarj kablosu bozulan ya da zarar gören kullanıcı sadece şarj kablosu kısmını temin edebilmektedir. Yine aynı şekilde Apple adaptör kısmı bozulan ya da yeterli verimliliği alamayan kullanıcı sadece iPhoneşarj başlığı olarak bilinen Apple adaptör kısmını temin edebilmektedir. Bu da kullanıcının bütçesini olumlu yansıyabilmektedir. Ama her iki parçanın da bozulması durumunda kullanıcının iki parçaya da ayrı ayrı fiyat ödeyecek olmasından dolayı kullanıcının bütçesi zorlanabilmektedir.

  

Apple type c şarj aleti modelleri ise iPhone hızlı şarj adaptörü sayesinde şarj etme süresinde kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. iPhone hızlı şarj modelleri kullanıcısına sağladığı bu kolaylık sayesinde  diğer şarj aleti modellerine göre daha yüksek fiyatlandırmalarla satışa sunulmaktadır.

 

Apple Şarj Aleti Modelleri Nelerdir?

 

Apple firması kullanıcısına sunduğu kalite ve güven ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Firmanın ürettiği ürünlerdeki sağlamlık ve kalite kullanıcılar tarafından büyük beğeni kazanmaktadır. Firmanın herhangi bir ürününü kullanan kullanıcı memnun kalmasından kaynaklı farklı alanlarda sunduğu diğer ürünlerine de tercihte bulunabilmektedir. Apple firması birçok ürünün de gelişen teknolojiye ayak uydurmakta olduğu gibi Apple şarj aleti kategorisinde de kullanıcısını memnun etmeyi hedeflemektedir. Bu sebeple şarj aleti kategorisinde teknolojik ürünün özelliklerine ve türüne göre şarj aleti modelleri geliştirmiştir. Bu şarj aleti modellerini şu şekilde sıralanabilir:

   

Apple adaptör/iPhone şarj başlığı: Şehir elektriğini cihazın çalışması için uygun olan voltaja düşürmek için kullanılmaktadır. Kullanıcılara Apple adaptör kategorisinde  20 W USB-C güç adaptörü, 30 W USB-C güç adaptörü ve 35W çift USB-C bağlantılı güç adaptörü seçenekleri sunulmaktadır.

 

MagSafe şarj aleti: iPhone ürününü kablosuz olarak hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmek üzere üretilmektedir. Üzerindeki mıknatısları sayesinde uyumlu iPhone, ve Airpos ürünlerine  yapışarak 15 W ‘a kadar daha hızlı kablosuz şarj imkanı sunmaktadır. Apple Watch şarj aleti olarak da kullanılan ürün kullanıcısına büyük bir konfor sağlamaktadır. MagSafe Duo çeşidinin  de olduğu şarj aleti modeli, tek bir ürünle birden fazla cihazı şarj etme imkanı sunmaktadır.

   

Apple kablo: Apple adaptör parçası ile birlikte kullanılarak cihazların bataryalarının şarj olmasını sağlamaktadır. Şarj aleti parçası olarak kullanımının dışında kullanıcısına  dosya aktarma gibi işlevlerde sağlamaktadır.

   

Belkin  BOOST↑ CHARGE: Magsafe özellikli Apple hızlı şarj kategorisinde satışa sunulan ürün,  tekli ve üçlü seçenekleri ile birçok iPhone ürününü aynı anda şarj ederek kullanıcısına teknolojik kolaylık ve konfor sağlamaktadır.

 

Apple Şarj Aleti Özellikleri Nelerdir?

 

Apple firması, değişen teknolojiye ayak uydurmak için teknolojik cihazlarına gün geçtikçe yeni ve kullanıcısına kolaylık sağlayan birçok özellikler yükleyerek cihazlarını satışa sunmaktadır. Kullanıcıların teknolojik cihazları kullanım süresinin günlük hayatta artması üzerine firma cihazların batarya kalitesini ve verimini de arttırmıştır. Artan batarya verimi beraberinde şarj aleti modellerinde gelişmeye de sebep olmuştur. Kullanıcıların hızlanan hayata ayak uydurabilmesini sağlamak için  Apple firması, Apple hızlı şarj adaptörü üretmektedir. Apple hızlı şarj aleti modelleri kullanıcısına daha çok performans ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

 

Cep telefonlarının güç kaynağı olarak bilinen bataryalar, firmanın ürettiği batarya güç kapasitesinin dışında watt gücü kabul etmemektedir. Örneğin iPhone 11 telefon modeli için iPhone 11 şarj adaptörü 18W özellikli olarak belirlenirken, iPhone 12 telefon modeli için iPhone 12 şarj aleti 20W özellikli belirlenmiştir. iPhone 11 şarj aleti alacak bir iPhone 11 kullanıcısı, iPhone 11 adaptör başlığını telefonun bataryasının kabul edeceği güç kapasitesine göre tercih etmesi gerekmektedir.

  

Apple Şarj Aleti Nerede Kullanılır?

 

Teknolojik aletler kullanıcısının ürünü kullanım süresine göre kullanıcısına sunduğu performans değişmektedir. Çok sık kullanılmayan bir ürün kullanıcısına daha uzun süre kullanma imkanı sunarken, sık kullanılan bir ürün kullanıcısına daha kısa süre kullanma imkanı sunacaktır. Kullanıcı tükenen ve azalan güç kaynağı için şarj aletine ihtiyaç duymaktadır. Kullanıcı Apple adaptör başlığını takabileceği prizli bir ortamda ise bataryasını doldurmakta sıkıntı yaşamayacaktır. Kullanıcı prizin olmadığı bir ortamda cihazını doldurmak istediğinde ise kablosuz şarj aleti modellerinden birisine sahip olması gerekmektedir. Kablosuz ve hızlı şarj aleti modelleri kullanıcısına prizin olmadığı her ortamda bataryasını şarj etme imkanı sunmaktadır. Apple şarj aleti modellerini kullanıcısı arabalarda, havaalanlarında, iş yerlerinde, cafelerde kısacası her ortamda kullanabilmektedir.

  

Apple Şarj Aleti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Apple kullanıcıları cep telefonlarını satın alırken genelde kutu içerisinde Apple adaptör ve iPhone kablo aksesuarlarına da sahip olmaktadır. Ancak kullanımdan kaynaklı hasar görmüş ya da kaybolmuş Apple şarj aleti için yerine yenisini almak zorunda kalmaktadır. Apple şarj aleti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi şarj aleti ürününün orijinal olmasıdır. iPhone şarj aleti orijinal olması takılan cihazın batarya ömrünün kısalmamasını ve performansının zarar görmemesini sağlamaktadır.

 

Apple Şarj aleti alırken kullanıcı Apple  adaptör  ve Apple şarj kablosu parçalarının orijinal olmasına dikkat etmesi gerekmektedir. iPhone orijinal şarj kablosu ve orijinal iPhone adaptör aparatları telefon bataryasının kullanım ömrünün ve performansının kötü etkilenmesinin önüne geçmektedir. Apple şarj aleti  alırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli husus ise cihaz bataryasına uygun şarj aleti alımı yapmaktır. Cihazın batarya özelliklerine uygun şarj aleti alınmaması durumunda uzun vadede cihaza hasar verecektir. Uygun şarj aleti modelinin alınmaması  cihazın batarya ömrünün ve performansının azalmasına  neden olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR