₺89,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺189,90 KDV Dahil
₺316,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺183,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺583,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺74,90 KDV Dahil
₺125,00 KDV Dahil

Lightning Kablo

Apple Lightning Data ve Şarj Kabloları

Telefon aksesuarları arasında yer alan Lightning kablo, Apple markasının telefonlarını bilgisayara ve tablete bağlamak için kullanılmaktadır. Sadece bağlantı değil cihazın şarj olması için kullanılan bu kablolar, fonksiyonel ürünler arasında yer almaktadır. iPhone şarj kablosu, iPhone model telefonlar için üretilmiş özel uçlu kablolardır. Farklı kablo uzunluklarında üretilen seçenekleri bulunan bu ürünler orijinal özellikte ise uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır. iPhone orijinal şarj aleti kablosu telefonu verimli ve etkili kullanmak için gerekli önemli bir aksesuardır.

 

Lightning kablo nedir, sorusu arama motorlarında sıkça aranan bir kelimedir. Lightning, bir diğer adı ile konnektör birçok harici ekipmanı bağlamak için kullanılmaktadır. Apple markasının üretmiş olduğu bu kablo kompakt bir yapıdadır ve çift yönlü kullanılma imkânı bulunmaktadır. Bu yüzden oldukça kullanışlı telefon aksesuarları arasında anılmaktadır. 1 metrelik Apple Lightning kablosu, bu kabloların arasında en fazla tercih edilen modellerinden biridir. Günlük kullanımlarda yapılan işlerin hızını artırmak ve aktarılması gereken belgeleri cihazlar arasında kolayca taşımak için elverişli bu kablolar teknolojinin insanlığa sunduğu hizmetler arasında önemli bir yere sahiptir.

Orijinal iPhone Data Kablosu

iPhone şarj aleti, gerek tasarımı gerekse kullanışlı olması bakımından özel olarak tasarlamış ürünlerdir. Farklı telefon modelleri için uygun kablolar genellikle iPhone telefonların hepsinde kullanılabilmektedir. iPhone 7 şarj kablosu, iPhone x şarj kablosu gibi modellerin kabloları cihazlar arasında medya aktarımı sağlamak için elverişli telefon aksesuarları arasında satışa sunulmaktadır. Apple şarj kablosu, cihazların daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Çok fonksiyonlu özelliği sayesinde şarj dışında da çeşitli işlemlerde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

 

iPhone data kablosu, ara kablo olarak birçok üründe kullanılabilmektedir. Elektronik cihazları verimli kullanabilmek için aynı markanın orijinal aksesuarlarının kullanılması önerilmektedir. Hem cihazın ömrü hem de yapılan işin kalitesi bakımından bu durum önem arz etmektedir. Ayrıca Apple dönüştürücü kablo olarak da kullanılabilen bu ürünler kısa sürede şarj imkânı sağlayarak da kullanıcıları tarafından beğenisini kazanmaktadır. Apple şarj kablosu iOS işlemcili cihazlarda oldukça verimli şarj işlemi gerçekleştirmektedir. Bu kablolar farklı renklerde üretilebildiği için kişisel beğeni ve zevklere göre seçilebilmektedir.

Apple iPhone Hızlı Şarj Kablosu

Hızlı şarj kablosu, Apple marka cihazlarda kullanılan hızlı şarj özelliği olan telefon aksesuarı olarak bilinmektedir. Farklı tasarımlarda üretilen iPhone şarj aleti; düz, örgülü, renkli pek çok modele sahip çeşitleri bulunmaktadır. Şık ve zarif tasarımları ile de göze hitap eden seçenekleri kişinin tarzına uygun olarak seçilebilmektedir. iPhone hızlı şarj kablosu, Apple cihazları hızlı ve kolay bir şekilde şarjını doldurmak için üretilmiştir. Özellikle orijinal iPhone kablo yapılan işlemin hızını ve kalitesini çok daha fazla arttırmaktadır.

 

Farklı uzunluklarda üretilen şarj kablosu yeni nesil teknoloji sayesinde çok daha kullanışlı bir şekilde tasarlanmaktadır. iPhone uzun şarj kablosu, standart uzunlukta olan kablolardan biri iken iPhone 6 kısa şarj kablosu, kablo uzunluğu bakımından daha kısadır. Bu çeşitler kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Sağlamlık bakımından üstün kalitede üretilmiş Apple lisanslı şarj kablosu katlanma, kıvrılma, bükülme gibi durumlar karşısında da oldukça dayanıklı üretilmiştir. Çabuk bozulmayarak kullanıcıların uzun süreli ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Apple hızlı şarj adaptörü ile bağlanan şarj kablosu kısa süre içinde telefonu yada tableti tam şarj etmesi bakımından apple kullanıcıları tarafından da sıkça tercih edilmektedir.

TYPE-C Lightning Kablo Uzunlukları

iPhone orijinal şarj aleti kablosu, farklı uzunluklarda üretilebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan teknolojik cihazların aksesuarlarında birtakım değişiklikler yapılmaktadır. Anker kablo olarak bilinen yeni nesil kablolar küçük ve simetrik yapıları ile bilinmektedir. Anker powerline kablo çeşitleri ise standart şarj kablolarından daha fazla elektrik taşıyabildikleri için bilgisayarları bile kısa süre içerisinde şarj edebilmektedirler. Apple dönüştürücü kablo olarak da adlandırılan şarj kabloları iOS cihazlar arasında bilgi ve medya aktarımı konusunda oldukça başarılı işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

 

iPhone 8 şarj aleti, iPhone 6 şarj kablosu, iPhone SE şarj kablosu iPhone 7 Plus şarj kablosu gibi birçok modele ait orijinal kablolar kaliteli malzemeden üretilmiştir. Aynı şekilde iPhone yeni şarj aleti olarak bilinen Lightning kablolar uzunluk bakımından eski şarj kablolarından farklı tasarımlara sahiptir. 0,5 m, 1 m kablo uzunlukları bulunmaktadır. Ara kablo adı verilen bu ürünlerin kullanım alanları da çok yaygındır. TYPE-C lightning kablo ise en yeni teknoloji ile üretilmiş şark kablolarını oluşturmaktadır.

iPhone USB Şarj Kablosu Fiyatları

Değişen ve gelişen dünyada teknoloji hızla ilerlemektedir. Özellikle akıllı cihazlar ve aksesuarları her geçen yıl kendini yenileyerek daha üstün özellikte tasarlanarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu kapsamda yeni nesil teknoloji ile üretilen iPhone şarj kablosu fiyatları kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Bu ürünlerin fiyatları üzerinde etkili olan başlıca unsur ürünün orijinalliğidir. iPhone modellerinden biri olan iPhone 11 şarj kablosu orijinal özellikte ise fiyat olarak standart şarj kablolarından daha yüksektir. Çünkü orijinal ürünler daha kaliteli malzeme yapısına sahip olduğu için hem garantili hem de en küçük darbelerde zarar görmeyecek şekilde tasarlanmaktadır.

 

iPhone şarj kablosu fiyat belirlenirken üretilen kablonun fonksiyonel özellikleri de oldukça etkilidir. Çünkü yeni tasarımlar çok daha hızlı şarj imkânı sunarken eski kablolar biraz daha yavaş şarj dolum süresine sahip olabilmektedir. iPhone şarj aleti kablosu bu kapsamda ne kadar donanımlı ise fiyat olarak da o kadar yüksektir. Ayrıca son teknoloji ile üretilen farklı tasarımlı anker örgülü şarj kablosu gibi modeller ile düz modeller arasında fiyat farkının olabileceği kullanıcılar tarafından bilinmesi gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR