₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil

iPhone XS Kılıf

iPhone XS Telefon Kılıfları

 

Teknolojinin devasa ölçekli firmalarından olan Apple, piyasaya çıkarmış olduğu iphone xs telefon, tam olarak teknoloji harikasıdır. Bu tip telefonlar yüksek ücretlere sahip olduğu için kolay yenilenmez. Bu nedenle iphone xs tam koruma kılıf tercih edilmelidir. iPhone xs kılıf için pek çok çeşit mevcuttur. Farklı materyallerden üretilen, farklı tasarımlara ve renklere sahip olan iphone xs telefon kılıfı orjinal mağaza dışında ayrıca pek çok telefon satan firmada da bulunmaktadır. 


iPhone xs telefon kabı, tercihe göre şekillenebilir. Her ihtiyaca uygun, kişisel zevke hitap eden ve yaş kitlesi gözekmeksizin üretilen, telefon kılıfları arasından en çok satılan ürünler, genel olarak  iphone xs lansman kılıf olmaktadır. iphone xs kılıf önerisi için verilecek en iyi tavsiye ise sağlam yapılı, dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen kapların tercih edilmesidir. Tasarım noktasında istenilen her ürün rahatlıkla bulunabilir fakat kaliteli kaplar her yerde bulunmamaktadır. iPhone XS aksesuarları tercih edilirken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır. Sadece tasarım yönünden görselliği yüksek olması değil, aynı zamanda kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Örneğin iphone xs cam kılıf ve çerçeveli kılıflar koruma açısından çok güçlü olmasa da tasarım noktasında şık durmaktadır. En çok karıştırılan hata ise iphone x, xs kılıf ürünlerinin birbirine karıştırılmasıdır. Çok fazla fark olmasa da her kap kendi telefon modeli ile uyumludur. 

 

iPhone XS Orjinal Kılıf


Yeni alınan iphone xs telefonlar için tercih edilecek en güzel ve doğru ürün iphone xs orjinal kılıf olmaktadır. En iyi iphone xs kılıf, telefonu darbelerden korurken ekran kısmını boş bırakmaz. Ekranda da aynı şekilde koruma sağlayan ve çizilmeleri önleyen kılıf, aynı zamanda telefonun gün boyu şarj korumasını sağlar. Bunun için orjinal iphone xs şarjlı kılıf tercih edilebilir. Çok fazla özelliği olmadan, sadece kasa koruması talep eden bireyler için Apple orjinal iphone xs logolu kılıf ürünleri en kullanışlı ürünler olmaktadır. 


Apple tasarım noktasında oldukça sade ve minimal çizgiye sahiptir. Çıkardığı her üründe pratik kullanım ve işlevsellik ön panda olmaktadır. Bundan dolayı Apple orjinal telefon kılıfları unisex kullanıma uygundur. Geniş renk skalasına sahip, tasarımsız ve düz ürünlerden oluşan orjinal kılıfları, yüksek estetiğe sahip bir duruşa hakimdir. Görselliği yüksek olan telefon kılıflarının koruma güçleri de aynı oranda yüksektir. Her zaman orjinalden yana tercihini kullanmak isteyen bireylerin pişman olmayacağı kaliteye sahiptir.


Apple iPhone XS Kılıf Renkleri


Renkli kılıf kullanmayı sevenler, dinamizmi, enerjiyi ve heyecanı her daim yaşamak isteyen bireyler için pek çok renk bulunmaktadır. Telefonun bir ortamda güneş gibi parlamasını isteyenler  iphone xs sarı, farklı ve tutkulu tasarımlar için iphone xs kırmızı kılıf, daha soft ve yumuşak tasarımlar için iphone xs lansman kılıf beyaz, ve elbette şıkır şıkır görünmek, lüks bir imaja sahip olmak için iphone xs gold kılıf tercih edilebilir. Gothic tarzı seven ve koyu renklerden hoşlanan bireyler için iphone xs siyah kılıf en sevilen ürünlerdendir. 


Telefon imajı tamamen kullanıcı kişinin kişisel zevklerine ait olmaktadır. Retro, nostaljik, modern, gothic, romantik, agresif, minimal, sade, çılgın, kaba ya da kibar herhangi bir stilde tercih edilecek telefon kılıflarının rengi, bu noktada çok önemlidir. Her zaman renk ve tasarım noktasında ürün bütünleşmelidir. Bundan dolayı, renk seçimi yapmadan önce bireyler, hangi tarzdan hoşlandığını keşfetmelidir. Kılıflar sayesinde telefon sağlam bir şekilde kontrol altına alınırken, güçlü tasarım ile desteklenir.

 

iPhone XS Şeffaf Kılıf

 

iPhone xs şeffaf kılıf, genel olarak silikon ve plastik yapılı olmaktadır. Yumuşak dokunuşa ve orta kalınlığa sahip olmasıyla oldukça dayanıklı ve sağlam ürün çeşitlerindendir. Pek çok bireyin tercih ettiği, özellikle genç kızların severek kullandığı iphone xs silikon kılıf, tasarım olarak farklı çeşitlere sahip olurken, aynı zamanda içten dolgulu modeller de bulunmaktadır. İçten dolgulu modellerde genel olarak su içinde yüzen ikonlar, simler ya da harfler bulunmaktadır. 


Şeffaf kılıflar zaman içerisinde sararma yapabilir. Bu durumun önüne geçmek ve her daim temiz ve parlak görünmesini sağlamak için belirli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Temizliğin çok fazla kimyasal ürün kullanmadan, daha çok doğal malzemelerle yapılması gerekir. Hem telefon kılıfına hem de telefona zarar gelmemesi adına yapılan bu temizlik, kap içinde zamanla biriken toz ve kirlerden arınır. Bu tip küçük taneciklere sahip olan tozlar telefon kasasını çizen ve zarar veren unsurlardır. 

 

iPhone XS Kılıf Desenleri

 

iPhone XS kap tercih edecek bireyler korumaya ve darbeye karşı dirençli olmasına önem veriyorsa iPhone XS kapaklı kılıf ve iphone xs su geçirmez kılıf tercih etmelidirler. Gündelik hayatta kaliteli ve seçkin bir imaj yaratmak isteyen, casual yaşam stilinden hoşlanan bireyler hem kaliteli hem de gösterişli iphone xs deri kılıf seçiminde bulunmalıdırlar. Aynı zamanda apple iphone xs deri kılıf, aşınmalara ve yıpranmalara karşı oldukça dirençlidir. Birey tarafından apple xs telefon kılıfı tamamen ihtiyaca yönelik bir seçim olarak tercih edilecekse bu ürün  iphone xs şarjlı kılıf, iphone xs bataryalı kılıf,  iphone xs magsafe kılıf, ya da iphone xs kamera korumalı kılıf ürünleri incelenmelidir. Bu tip ürünler tamamen performans ürünü olarak kullanılmaktadır. Kullanım yönünden hafif ve kibar ürünler tercih eden bireyler iphone xs slim kılıf, seçeneklerini değerlendirmelidirler. Telefon kılıfları telefonunuzu sadece darbelere karşı değil, çizilmelere ve gündelik hayatın tozlarına karşı da korur. 

 
Desen çeşitliliği açısından en çok tercih edilen ürünler silikon kılıflar ve  iphone xs beyaz kılıf olmaktadır. Bu iki ürün neredeyse her tasarımı, rengi ve yazıyı üzerinde barındırmakta ve tasarımı ön plana çıkarmaktadır. Bundan dolayı bireyler çok canlı ve farklı tasarıma yönelmek istediklerinde genelde bu iki seçenekten biri tercih edilir. Ayrıca pek çok kapların renkleri ve tasarımları hazır tasarım olurken, kişiye özel üretim de yapılmaktadır. Bireyin kişisel zevklerine kalmış olan tasarım zevki telefon kılıfı üzerine baskılanır. iPhone XS telefon kılıfları ile iphone xs max kılıf ve iphone xs plus kılıf birbirine uyumlu olmamaktadır. Boyut ve tasarım olarak birbirine benzeyen ürünler olması sebebiyle dikkat edilerek alınmalıdır. iPhone xs max tank kılıf sadece xs max telefonlar için uyumludur. Kaba ve ağır bir ürün olmasının yanında en büyük avantajı telefonu bir kalkan gibi korumasıdır. Kalın kaplar herhangi bir darbeye karşı sert yapılı oldukları için esnememekte ve telefonu geri savurmamaktadır. Bundan dolayı tam koruma sağlar. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR