₺69,90 KDV Dahil
₺116,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺100,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺166,00 KDV Dahil

iPhone 7 Plus Kılıf

iPhone 7 Plus Kılıf Fiyatları

 

iPhone 7 Plus kılıf fiyatları; kılıfın markasına, üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine ve model özelliklerine göre farklılık gösterir. Günümüzde oldukça fazla kullanıcı kitlesi olan cep telefonları farklı kılıflar ile her zevkten insanın tarzını yansıtır hale gelmiştir. Bu yüzden her bütçeye uygun gösterişli, şık, sade, renkli, taşlı vb. pek çok çeşit kılıflar üretilmektedir. Bu kılıflar, görsel olarak cep telefonlarını süslerken koruyucu özellikleri sayesinde ise telefonu dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruma görevini de üstlenmektedir. Iphone 7 plus kılıf ise bu özellikleri göz önünde bulundurularak kullanıcılarına sunulmaktadır. Telefonun uzun ömürlü olmasını ve temiz kullanmayı isteyen kişilerin ilk tercihleri kaliteli telefon kılıfıdır. 

 

iPhone 7 plus kılıf özellikleri ve farklı renk, desen çeşitleri ile dikkat çeken modellere sahiptir. Farklı malzemelerden üretilmiş oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Iphone 7 plus kılıf çeşitleri kullanıcılarına üstün hizmet sunarak beğeni toplamaktadır. 

 

iPhone 7 Plus Kılıf Modelleri Nelerdir?

 

iPhone 7 plus kılıf modelleri sayesinde cep telefonları temiz kalarak uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadır. Günümüzde cep telefonu kullanıcılarının tercih ettiği aksesuarların başında kılıflar gelmektedir. Gerek görsellik açısından gerekse koruyucu olması amacıyla satın alınan kılıflar, farklı model seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Iphone 7 plus cep telefon modeline uygun farklı renk ve desen de üretilen kılıf modellerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 

Şeffaf Kılıf Modeli: iPhone 7 plus telefona birebir uygun olarak tasarlanan şeffaf kılıfların kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Sadelikten hoşlanan sadece telefonun düşme, çarpma gibi çeşitli darbelere karşı korunmasını isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir modeldir. 
Silikon Kılıf Modelleri: Silikon malzemeden üretilen bu kılıfların geniş renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Her zevke hitap edecek şekilde üretilmiş Iphone 7 plus silikon kılıf yumuşak yapısı ile kırılmaz özelliğe sahiptir. 

 

Kartlıklı Telefon Kılıf Modeli: Zarif tasarımı sayesinde Iphone 7 plus cep telefonlarına uygun bir şekilde tasarlanmış bu kılıfta ek olarak kart koymak için bir bölme yapılmıştır. Cihazın yan ve arka tarafını birçok darbeye karşı koruyan tasarım da bir modeldir.

 

Kapaklı Kılıf Modeli: Iphone 7 plus kapaklı kılıf, cihazın ön yüzünü korumak isteyenlerin tercih ettiği bir modeldir. Kapaklı bir şekilde üretilen bu modelin pratik kullanımının olması da tercih edilen modellerin arasına girmesini sağlamıştır. 

 

Deri Kılıf Modelleri: Deri malzemeden üretilmiş kaliteli telefon kılıfları arasında yer alan bir modeldir. Farklı renk seçenekleri ve modellerine sahip çeşitleri vardır.

 

Cep telefonlarını çeşitli darbelere karşı koruyan kılıflar iPhone 7 plus telefon modellerinin orijinal tasarımlarını bozmayacak şekilde üretilmiştir. 

 

Logolu Kılıf Modelleri: Apple markasının tercih edilen modellerinden biri olan Iphone 7 plus telefon için üretilmiş logolu kılıf, modelin orijinal özelliklerini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Kılıfın arka kısmında Apple logosu yer aldığı için kullanıcıların tercih ettiği modellerin başında gelir.

 

Kişiye Özel Kılıf Modelleri: Birçok modelde olduğu gibi Iphone 7 plus cep telefonu modeline uygun olarak üretilmiş kişisel kılıflardır. İsim, harf, fotoğraf gibi farklı baskı çeşitlerine sahip olan bu modelde istenilen renk ve desenlerde tercih edilebilir.

 

360 Derece Kılıf Modelleri: iPhone 7 plus 360 kılıf modeli, cihazın ekran haricinde her yerini kaplar. Yüksek kalite PVC malzemeden üretilmiş seçenekleri ile uzun süreli kullanım imkânı sunan modellerden biridir. Ayrıca lazer kesimi sayesinde telefona tam olarak uyum sağlamaktadır.

 

iPhone 7 Plus Lansman Kılıf Modeli: Bu model Iphone kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış bir kılıf modelidir. Farklı malzemelerden üretilmiş çeşitleri mevcuttur.

 

iPhone 7 Plus Kılıfın Özellikleri Nelerdir?

 

Apple markasının cihazlarından olan iPhone 7 plus cep telefonu oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu yüzden kullanıcıların cep telefonlarını uzun süre kullanabilmeleri için korumaları son derece önemlidir. Gerek cepte gerek çanta da diğer eşyalarla sürekli temas halinde olmasından dolayı çiziklerden ve darbelerden korunmalıdır. Bu koruma işlemi de kılıflar sayesinde mümkün olmaktadır. Farklı renk ve desenlerde oldukça geniş ürün çeşitliliği olan telefon kılıfları alırken dikkat edilmesi gereken birtakım özellikler vardır. Bu özellikler:

 

iPhone 7 plus cep telefonuna uygun kılıf seçerken dikkat edilmesi gereken ilk özellik, telefon kılıfının koruyuculuk özelliği yüksek olması gerekir. Bazı tasarımlar telefonu korumak yerine cihazın zarar görmesine sebep olabilir bu açıdan dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Kılıflarda aranacak bir diğer önemli özellik ise kullanım kolaylığının olmasıdır. Telefonu ağırlaştırmayacak, kalınlaştırmayacak şık ve zarif olmalıdır. Kılıfın kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Telefonun uzun süre rahatça kullanılmasını sağlar.

 

Akıllı kılıf diye tabir edilen özellikte tasarlanmış modeller daha fonksiyonel kullanım imkânı sunabilmektedir. Örneğin; kapağın açılmadan bazı tuşların kullanılabilmesi bu özelliklerden biridir.

 

iPhone 7 Plus Kılıf Su Geçirir Mi?

 

Teknoloji geliştikçe üretilen cep telefonu kılıfları da son derece korunaklı yapıda tasarlanmıştır. Iphone 7 plus cep telefonu su geçirmez kılıflar sayesinde ise su ile teması sırasında kullanım imkânı sunuyor. Yüksek kalite de üretilen kılıflar yağmurlu havalar da dahi rahat bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca ekstrem sporlar ile ilgilenenlerin ilk tercihi olacak bu kılıflar telefonları çeşitli darbelere karşı oldukça iyi bir şekilde korumaktadır. Cihazın su ile teması durumda etkili bir şekilde koruma sağlayan bu kılıflar, cihazların beklenmedik arızalara karşı korunmasını sağlar.

 

iPhone 7 plus su geçirmez kılıf, su geçirmeyen özelliği sayesinde cihazı sımsıkı kavrayarak etkili bir koruma sağlar. Su geçirmez kılıflarında oldukça farklı renk ve desen çeşitleri mevcuttur. Her kesimden her zevke uygun olarak üretilmiş bu modellerin telefonların orijinal tasarımlarını da bozmayacak şekilde üretilmiştir.

 

iPhone 7 Plus Kılıf Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

iPhone 7 kılıf tercih edeceklerin ilk dikkat etmesi gerekilen durum, kılıfın telefonu iyi bir şekilde koruyacak şekilde tasarlanmış olmasıdır. Çünkü telefon kolay değişim imkânı olan eşyalardan biri değildir. Alındığı zaman uzun yıllar kullanılmak istenir. Telefonu her türlü darbe ve çiziğe karşı korumak için kılıf kullanmak zorunluluk olarak düşünülmektedir. Bu yüzden kaliteli malzemelerden üretilmiş yüksek koruma özelliği olan modellerin tercih edilmesi son derece önemli bir durumdur. 

 

Telefon kılıf tercih edilirken, kılıfın çok ince yapıda olmaması gerekir.  İnce yapıda tasarlanmış kılıfların koruyucu özelliği düşüktür. Kılıfın içi yumuşak malzeme ile kaplı olan kılıflar cihazı içten korurken dış yüzeyinde sert malzeme ise dış darbelere karşı korumaktadır. Bu özellikteki kılıflar da tercih edilebilir. Cihazı her açıdan korumak isteyen kullanıcıların tercihi ise kapaklı kılıflardır. Pencereli şekilde tasarlanmış yapıları sayesinde ekranında korunması sağlar. 

 

Koruma işlevinin yanı sıra Iphone 7 plus cep telefonu kılıfı satın alırken zevk ve beğenilerin de ön planda tutulması gerekir. Cep telefonu insanların vazgeçilmez eşyalarından birisidir. Bu eşyada kullanılacak aksesuarlardan biri olan kılıfların rengi, dokusu, deseni kişinin tarzına uygun olması gereklidir. Kişisel özellikleri iyi bir şekilde yansıtan kılıfların seçilmesi rahat kullanım imkânının olması gibi pek çok özelliği barındıracak şekilde tasarlanmış olmalıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR