₺39,90 KDV Dahil
₺66,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺91,00 KDV Dahil

Ekran Koruyucu

Kırılmaz Cam Çeşitleri

Gelişen teknoloji ile birlikte telefon ve tablet gibi cihazlar için geliştirilen koruma yöntemleri de çeşitlenerek artış göstermektedir. Kırılmaz cam, elektronik aletlerin ekranlarını kırılma ve çizilmelere karşı koruma altına alan bir ekran koruyucu çeşididir. Ekran koruyucular telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik ürünlerin ekranını korumak için tasarlanmaktadır. Bu elektronik cihazların ekranlarının güvenilir bir şekilde korunabilmesi son derece önemlidir. Kırılmaz cam koruyucu elektronik aletlerin ekranını en iyi şekilde koruyarak cihazın daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlamaktadır. Kırılmaz cam normal cama kıyasla çok daha yüksek güvenilirlik sağlamaktadır. Saydam yapıda olan kırılmaz cam çeşitleri elektronik aletlerin dış görünümünde herhangi bir farklı görünüme sebep olmamakta ve son derece estetik görünüm sağlamaktadır.

 

Cep telefonları için tasarlanan kırılmaz cam telefon ekran koruyucuları, yüksek sertliğe ve aynı zamanda esneme özelliğine sahip ürünlerdir. Akıllı telefonların en hassas yeri olan ekran bölümünü korumak için tasarlanmıştır. Günlük hayatta en çok kullanılan cep telefonları kullanım sıklığına bağlı olarak düşme, darbe gibi olaylara maruz kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda kırılmaz ekran koruyucusu sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmasının önüne geçilmektedir.

 

Temperli ekran koruyucular telefon ekranını darbelere karşı daha yüksek oranda koruyabilme özelliğine sahip ürünlerdir. Kırılmaz cam filmi akıllı telefon modellerinin tasarımına uygun olarak dizayn edilmektedir. Kenar hatları yuvarlak olarak tasarlanan cam ekran koruyucular kullanıcıya son derece konforlu kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kırılmaz cam ekran koruyucu kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Kırılmaz cam nasıl takılır?, telefon koruyucu film nasıl takılır? gibi sorular kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulan konular arasında yer almaktadır. Kırılmaz cam koruyucunun ekrana nasıl takılacağı gerekli araştırmalar yapılarak, titizlikle uygulanması gereken bir işlemdir.

En İyi Ekran Koruyucu

Akıllı telefonları darbe ve düşme gibi olaylar karşısında koruma altına alabilmek için ekran koruyucu ürünler kullanmak gerekmektedir. Telefonların en hassas parçası olan ekranlar bu ekran koruyucu aparatlar sayesinde korunmakta ve daha güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Yeni nesil akıllı telefon ekranları gorilla glass teknolojisiyle üretilmektedir. Fakat gorilla glass teknolojisi her ne kadar telefonu darbelere karşı koruyor olsa da bu yeterli olmamaktadır. Tam anlamıyla telefon ekranını koruyabilme kapasitesine sahip en iyi ekran koruyucular kullanılarak telefon kullanım ömrü uzatılabilmektedir. Çizilme, darbe ve suya karşı dayanıklı ve yüksek kalitede üretilen ekran koruyucular alanında uzmanlaşmış markalar tarafından üretilmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır.

 

“Hangi ekran koruyucu daha iyi” sorusu oldukça fazla araştırılan bir konudur. En iyi ekran koruyucu modelleri arasında yer alan temperli cam ekran koruyucu ve nano ekran koruyucular yüksek dayanıklılığa sahip ürünlerdir. Ekran koruyucuların farklı özellikleri bulunmaktadır. Bunlar:

9H Sertlik Özelliği: 9H ekran koruyucu cihazın ekranını mikro ve makro çiziklere karşı muhafaza etmektedir.

3D - 6D Koruma Özelliği: Bu iki değer ekran koruyucu filmin kıvrılma kapasitesini ve kırıldığı takdirde etrafa saçılan parçanın büyüklüğünü ifade etmektedir.

Hayalet Ekran Koruyucu Özelliği: Siyah kırılmaz cam çevredeki insanlar tarafından ekranın görünmesini önlemektedir. 90 derecenin dışında hangi açıdan bakılırsa bakılsın ekran karanlık görünmektedir.

Oleofobik Ekran Koruma Özelliği: Oleofobik ekranın en önemli özelliği ekran yüzeyinde kir birikmesine izin vermemesidir. Kullanımdan kaynaklı oluşacak parmak izi oluşumunu da önlemektedir.

Nano Ekran Koruyucu

Telefon ekranını çeşitli darbe ve çizilmelere karşı koruma altına alan cep telefonu ekran koruyucularından biri olan nano ekran koruyucu son derece dayanıklı ve sağlam koruma özelliğine sahiptir. Nano ekran koruyucular, gelişmiş ekran koruyucu modellerinden biridir. Nano ekran koruyucu silikon yapıya sahip olduğundan telefon ekranını dış darbelerden çizilme olmadan koruyabilmektedir. Nano ekran koruyucu esnek ve dayanıklı olmakla birlikte ekranın dokunmatiğine zarar gelmesini önlemektedir. Nano ekran koruyucular son derece ince bir yapıya sahiptir. Nano ekran koruyucu, nano camından yararlanılarak tasarlanmış bir üründür. Toplam kalınlığı yaklaşık 0.35 mm şeklinde olmaktadır. Nano ekran koruyucunun yüzey katmanı plastik, 6H sertliğinde ve akıllı darbe koruması özelliğinde tasarlanmıştır.

 

Nano ekran koruyucular esnek yapısı sayesinde kenar bölümleri kavisli olan telefon modellerine de rahatlıkla uygulanabilmektedir. Ayrıca nano ekran koruyucularının bir diğer önemli özelliği ise su ve yağ itici özelliğe sahip olmalarıdır. Telefon ekranına su döküldüğü takdirde nano ekran koruyucusu sayesinde su, orjinal ekrana geçemeyecektir. Nano ekran koruyucular kırılmaz özellikte bir yapıya sahiptir. 9H Hardness teknolojisi ile en sert darbelere karşı dayanıklıdır. Telefon modeline göre seçilen nano ekran koruyucu kolaylıkla takılabilmektedir. Ekran koruyucu takılmadan önce telefon ekranının toz ve kirlerinden temizlenmesi gerekmektedir.

Temperli Ekran Koruyucu

Akıllı telefonların ekranlarını kaplayarak yüksek koruma sağlayan temperli cam koruyucular, 9H sertlik derecesine sahip ürünlerdir. Temperli cam ani ısı değişimlerine, darbelere, sivri cisimlere, toza ve belli miktardaki su sıçramalarına karşı telefon ekranlarını koruma altına almaktadır. Temperli camlar çok şiddetli bir darbe aldığında yada yüksekten düştüğünde çatlama söz konusu olabilmektedir. Fakat darbeyi tüm katmana yaydıkları için kendisi deforme olsada telefonun ekranının zarar görmesini engellemektedir.

 

Telefona tamamen uyumlu şekilde tasarlanan temperli cam, uygulama sonrasında neredeyse tamamen görünmez hale gelmektedir. Hayalet temperli cam, mat temperli cam gibi çeşitleri bulunan temperli camlar gün boyu yüksek konforda telefon kullanımı sunmaktadır. Mat telefon camı, ekranın yansıma yapmasını engelleyerek iç ve dış mekanlarda yansıma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Klasik, mat ve privacy şeklinde sıralanan temperli cam renkleri kullanıcılara farklı alternatifler sunmaktadır.

Kırılmaz Telefon Camı Fiyatları

Yüksek kalite düzeyinde olan kırılmaz cam çeşitleri çok ciddi bir darbe almadıkça kırılmayan ürünlerdir. Anahtar, kalem gibi keskin kenarlı objelerle bile çizilmeyen kırılmaz camlar uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Kullanıcıların “telefon camı ne kadar”, “çizik göstermeyen ekran koruyucu ne kadar”, “kalın ekran koruyucu ne kadar”, “3 boyutlu ekran koruyucu ne kadar”, “tablet kırılmaz cam fiyatları”, “kırılmayan telefon fiyatları”, “samsung kırılmaz cam fiyatları”, “kırılmaz plastik cam fiyatları”, “komple cam telefon kaplama ne kadar” gibi merak edip araştırdığı konular dikkat çekmektedir. Yüksek performansa sahip kırılmaz cam fiyatları farklı aralıklarda kullanıcıya sunulmaktadır. Camın özelliğine göre değişen fiyatlar, ürünün performansına göre belirlenmektedir. Her bütçeye uyum sağlayacak fiyat aralıklarında kırılmaz cam seçenekleri mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR