₺324,90 KDV Dahil
₺541,50 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺349,90 KDV Dahil
₺583,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺474,90 KDV Dahil
₺791,50 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺349,90 KDV Dahil
₺583,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺449,90 KDV Dahil
₺749,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺449,90 KDV Dahil
₺749,83 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺574,90 KDV Dahil
₺958,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺274,90 KDV Dahil
₺499,83 KDV Dahil
Tükendi
₺299,00 KDV Dahil
₺498,33 KDV Dahil
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Tükendi
₺449,90 KDV Dahil
₺749,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺329,90 KDV Dahil
₺550,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺449,90 KDV Dahil
₺749,83 KDV Dahil

Bluetooth Kulaklık

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

 

Bluetooth kulaklık fiyatları, orijinal markalara uyumluluk dereceleri, model özellikleri ve ürünün kalitesine göre farklılık gösterir. Ayrıca bluetooth kulaklıkların fiyatını ses kalitesi, çekim gücü, pil kapasitesi gibi özellikleri de etkilemektedir.  Her markanın ürettiği orijinal bluetooth kulaklık özellikleri birbirinden farklıdır, bu durum da fiyatlarına yansımaktadır.

 

Günümüzde cep telefonlarında oldukça işlevsel bir parça olarak kullanılan bluetooth kulaklıklar, teknolojinin de gelişmesi ile oldukça fazla kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Kablosuz kullanım, yüksek ses kalitesi gibi birçok özelliği içinde barındıran bluetooth kablosuz kulaklıklar fiyat performans açısından da son derece ekonomiktir. Telefon, tablet, bilgisayar gibi teknolojik aletlere uygun bir şekilde tasarlanmış bluetooth kulaklıklar günlük hayatın bir parçası hâline gelmiştir.

Telefon görüşmesi yaparken, müzik dinlerken, iş yerinde, evde, spor salonunda ve çok daha fazla alanda kişilere kullanım imkânı sunmaktadır. Hareketleri kısıtlamayan kullanım rahatlığı olan bluetooth kulaklıklar, keyifli ve konforlu hizmet sunan özellikte tasarlanmıştır. Kablosuz kulaklık fiyatları itibariyle her bütçeye hitap eden seçenekleri olmakla birlikte, satın alırken birtakım özelliklere ve uzun ömürlü kullanım imkânı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
 

Bluetooth Kulaklık Modelleri Nelerdir?

 

Bluetooth kulaklıklar, yapısal özelliklerine ve kullanıldıkları teknoloji ürünlerinin özelliklerine göre farklı modelleri vardır. Pek çok farklı özelliği içerisinde bulunduran kablosuz bluetooth kulaklıklar, kullanılan cihazlar ile kişilerin doğrudan bağlantı da olmasını sağlar. Seslerin daha kaliteli bir şekilde alınmasını sağlayan bu kulaklıklar dıştaki seslerin rahatsız edici durumlarını da ortadan kaldırır.

Bluetooth kulaklıkların çalışma sistemi kısa mesafede radyo frekansı sistemi ile bağlantı sağlanmasıdır. Bu sayede kabloya ihtiyaç duyulmadan rahatça görüşmeler yapılabilir. Son yıllarda kullanımı yaygınlaşan teknolojik ürünlerin başında gelen kablosuz kulaklıklar, dayanıklı olmaları, küçük boyutları ve tasarımları ile farklı model seçeneklerine sahiptir. Birçok elektronik cihaz ile kolayca uyum sağlayabilen bu modellerin öne çıkanları şu şekilde sıralanabilir:

Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Modelleri: Kulak içinde hafiflikleri ile son derece pratik kullanım imkânı olan fonksiyonel bir modeldir. Dışarıdan fark edilmeyen bu ürünler her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Kulakta hafif yapıları ile ağrı oluşturmadığı için sağlık açısından da güvenilir bir modeldir. Birçok markanın üretmiş olduğu kulak içi bluetooth kulaklık, farklı yapıları ile ön plana çıkıyor. Farklı kullanım imkânı olan Apple kulaklıklar, güçlü ses sistemleri ile kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. Minimal tasarım şekilleri ve gelişmiş sensörleri ile tüm iş ve işlemlerde rahatlıkla kullanılabilir yapıda üretilmiştir. 

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Modelleri: Bluetooth kulaklık kulak üstü modelleri ile son derece pratik bir kullanım imkânı sağlıyor. Uzun süreli kullanım isteyenlerin tercihi olan modellerin başında gelmektedir. Ayrıca sağlık açısından da kulak üstü kulaklıklar son derece daha avantajlı olanlardır. Çünkü uzun süreli kullanımlarda kulağın yapısına, duyma özelliklerine vs. zarar gelmemesi için bu model tercih edilmektedir. Dışarıdan gelen sesleri de son derece izole eden kulak üstü kablosuz bluetooth modelleri üstün teknolojileri ile de göz doldurur yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca JBL Pure Bass teknolojisi ile üretilmiş kulak üstü bluetooth modelleri ses kalitesini oldukça iyi bir şekilde yansıtmaktadır. Hızlı şarj olma özellikleri ile de kullanma avantajı sağlamaktadır.
 

Bluetooth Kulaklık Özellikleri Nelerdir?


Kulaklıklar, teknolojik cihazların daha pratik ve fonksiyonel kullanılmasını sağlayan başlıca aksesuarlardan biridir. Teknolojinin gelişmesi ile pek çok yeni modeller ve yeni özelliklere sahip ürünler kullanıcılara sunulmuştur. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu kulakların başında kablosuz olarak tasarlanan bluetooth kulaklık modelleri gelmektedir. Her markanın üretmiş olduğu, her cihaza kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler oldukça pratik kullanımları ile tercih edilmektedir. Bluetooth kulaklıklar kabloya ihtiyaç duyulmadan telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon gibi cihazlar da rahatlıkla kullanılabilir. Dışarıdaki sesi içeri yansıtmayacak özellikte tasarlanmış bu ürünlerin işlevsel olması da kullanılmasında etkilidir.

Bluetooth kulaklıkların en önemli özelliği kablosuz olmasıdır. Kabloların hareketleri kısıtlama durumu bluetooth kulaklıklar ile giderilmiştir. Bu sayede her ortamda rahatça kullanılabilir hale getirilmiştir. Bunun yanı sıra kablosuz kulaklık modellerinin yüksek pil ömrünün olması uzun süreli kullanımlarda avantaj sağlayan bir özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Kullanıcıların tercih etmesinde ki bir diğer önemli özellik hafif olmalarıdır. Kulağa tam oturan bu kulaklıkların kulak içerisinde veya üzerinde hafif olması sağlık açısından son derece önemli bir unsurdur. Suya dayanıklı modelleri ise yağmurlu havalarda, denizde, havuzda yüzerken kullanım avantajı sağlar. Aynı şekilde uzun süre seyahat eden kullanıcıların tercih edebileceği aktif gürültü engelleyici özelliği olan bluetooth kulaklıklar da mevcuttur.
 

Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?


Uzaktan bağlantıyı destekleyecek şekilde tasarlanmış bluetooth kulaklıklar son yıllarda oldukça fazla bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Rahat ve konforlu kullanım olanağı olan bu ürünler kullanıcıları tarafından beğeni toplamaktadır. Kullanım rahatlığı bakımından her cihazla kolay bir şekilde eşleşebilir. Satın alınan bluetooth kulaklığı kullanmaya başlamadan önce kullanım kılavuzunda yer alan bilgilerin dikkatle okunması gerekir. Çalışma şekilleri aynı olsa da her marka ve modelin bazı önemli kullanım detayları olabilir. Bu durumlara dikkat edilmelidir. Bluetooth kulaklıklar teknolojik cihazlardan ayrı olarak üretildikleri için açma kapama düğmesi vardır. Bu tuşa birkaç saniye basılı tutulduğu zaman kulaklık açılacak ve bluetooth özelliği aktif hale gelecektir. Daha sonra kulaklığın hangi cihaz ile eşleştirilecek ise o cihazın da bluetooth özelliği aktif hale getirilerek eşleme sağlanacaktır.

 

Kablosuz bluetooth kulaklık kullanırken dikkat edilmesi gereken bir nokta da, bağlantı tek seferde yalnızca bir cihaz ile yapılmasıdır. Kulaklık, başka bir cihaza bağlanmak istenildiği zaman bağlantının kesilip yeni cihaz ile eşleştirilmesi gerekmektedir. Bluetooth kulaklıklar bilgisayar ve tabletler ile de rahatlıkla eşleştirilerek kullanılabilir. Bilgisayarın ses ayarından ses çıkışını bluetooth kulaklık olarak seçildiğinde bağlantı kurulur ve eşleşme sağlanır. Bilgisayar üzerinde yapılan birçok işlerde konforlu kullanım ve rahat hareket edebilme imkânı sağlayan kablosuz kulaklıklar oldukça pratik teknoloji ürünleridir.

 

Bluetooth Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Bluetooth kulaklık alırken öncelikle kullanım amacının iyi bilinmesi gerekiyor. Telefon görüşmesi yapmak için mi, iş hayatında sürekli kullanmak için mi gibi durumlar göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü her marka ve modelin kullanım özellikleri farklı olduğundan amaca hizmet eden kulaklığın tercih edilmesi memnuniyet açısından gereklidir. iş hayatında kullanmak için kulak içi, kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri tercih edilirken, spor yaparken ya da oyun oynarken kulak üstü modeller tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra bluetooth kulaklıkların pil ömrünün uzun olması ya da kolay şarj edilebilir olması da alırken dikkat edilecek durumlardan biridir. Yeni nesil teknoloji ile üretilen modeller kutularında kolay şarj edilebilir şekilde üretilmiştir. Bu modeller de tercih edilebilir. Batarya yapısına, ses düzeyine, ağırlığına, dizaynına, markasına gibi pek çok özelliklerine dikkat edilerek uzun süre kullanım imkanı sağlayan kaliteli bluetooth kulaklık tercih edilmesi son derece önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR