₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil

Airpods Pro Kılıf

Apple AirPods Pro Kılıflar

AirPods Pro kılıf, kulaklık kutusunda yer alan ve ekstra koruma sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda çakı gibi sert cisimlerin bulunmadığı çantaların içerisinde kolay bir şekilde konulabilir. Kulaklıklara ek bir katman sağladığından dolayı da çizilme ihtimallerini azaltmaktadır. Ağır olan cisimlere maruz kalmadıkları sürece herhangi bir problem yaşanması olasılığı ortadan kalkmaktadır. Ayrıca bu kılıflar, sadece Apple’da mevcut olan AirPods için üretilmektedir.

 

AirPods kulaklık kılıfı, birçok modeli ile günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kaliteli ve sağlam yapıları sayesinde uzun ömürlü olan kılıf türüdür. Aynı şekilde kulaklık kutularına da eğlenceli ve şık bir görüntü kazandırmaya yarayan bir üründür. En çok tercih edilen kılıf türleri de özellikle deri kılıf, plastik kılıf, AirPods Pro silikon kılıf ve şeffaf AirPods kılıf olmaktadır. Her biri oldukça estetik bir görünme sahip toz ve kirlere karşı da koruma sağlayan modellerdir. Koruyucu niteliği taşıyan bu kılıf türlerinin kullanılması AirPods ömrünü uzatmaya katkıda bulunur.

AirPods Pro 2 Kılıf

AirPods Pro 2 kılıf, 2.nesil için üretilmiş olan kılıf türüdür. 2. Nesil ne demek, sorusu da bu noktada ortaya çıkmaktadır. En çok merak edilen 2. Nesil, 1. Nesle göre daha gelişmiş bir nesil türüdür. Birinci nesil AirPods’a benzer olan pil ömrüne sahiptir. Fakat ikinci nesil AirPods ise içinde bulunan H1 çipinden dolayı Apple’a göre %50 daha fazla konuşma süresi olanağı sunmaktadır. Yeni AirPods, önceki nesildeki saatlere oranla tek şarj ile üç saate kadar konuşma süresi sağlamaktadır. Hâliyle bu tür nesiller için de özel olarak AirPods 2 nesil kılıf üretilmiştir. Kalitesi, dayanıklılığı ve sağlam yapısı ile en çok tercih edilen ürünlerden biri de bu kılıflar olmaktadır.

 

AirPods Pro 2 kılıfların yanı sıra bir de AirPods 3. Nesil kılıf türleri de mevcuttur. Mesela ikinci nesil kulaklıklar hem daha uzun ve geniş hem de daha kalın özelliklerini taşıyan bir üründür. Ancak üçüncü nesil olan bir Apple kulaklığı daha hafif ve daha kısa olan bir bacağa sahiptir. Ayrıca, kulaklıkta problemsiz bir kontrol sağlanması için bir basınç sensörü bulunmaktadır. Sonuç itibariyle birinci nesilden sonra geliştirilen ikinci nesil daha fazla özelliği beraberinde getirmiştir. Tabii ki üçüncü nesil de her iki nesilden de çok daha yüksek performansa ve özelliklere sahip olarak üretilmiştir.

 

AirPods nesilleri yükseldikçe özellik, kalite ve performans da doğru orantılı olarak artmaktadır. Kılıflara ek olarak bir de AirPods kabı türlerinden söz etmek de mümkündür. Daha doğrusu AirPods kılıfları yerine kullanılan terimlerden biri de AirPods kabı olmaktadır. Model ve renk seçeneği fazla olan kılıf türlerinin bir de aksesuar modelli olanları vardır. AirPods Pro aksesuar; kullanıcının zevkine, isteğine ve ihtiyacına göre seçebileceği pek çok türüyle bulunmaktadır. Öte yandan her türlü AirPods ile uyumlu olan modellere sahip birçok aksesuar mevcuttur.

AirPods Pro Silikon Kap

AirPods Pro silikon kılıf çeşitlerinde de herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Aksine birçok renk türü, nitelikli özellikleri ve Profesyonel olan kalitesi ile gözleri kamaştıran silikon kap türleri vardır. Kulaklıklara ise estetik bir görünüm kazandırmak ve daha şık bir hale getirmek amacıyla kullanılan silikon kaplar, dışarıdan gelecek toz ve kirlere karşı da dayanıklıdır. Yüksek koruma gücüne sahip ve oldukça da uzun ömürlü olan silikon kaplar sayesinde AirPods hijyeni ve kullanımı daha kolay olmaktadır.

 

AirPods türleri için ayrıca küçük, orta ve büyük olacak şekilde üretilmiş olan silikon uçlar bulunmaktadır. Bu uçlar arasından kullanıcıya uygun olan seçimler kolaylıkla yapılabilir. Önemli olan nokta kulak uçlarının kulak kanallarını tam anlamıyla kapatmasıdır. Doğru boyutu seçilen silikon uç sayesinde AirPods kulağa takıldığında daha iyi bir gürültü giderici performansı sağlar. Ve üstelik daha zengin ve doygun bir bas sesi sunar. Haliyle iyi bir ses kalitesinin elde edilmesi adına silikon AirPods uçların alınması önerilmektedir.

AirPods Pro Deri Kılıf

AirPods Pro deri kılıf türleri de özel olarak üretilmiştir. Kulaklıklar için özel bir kaliteye ve sağlamlığa sahip olan deri kılıflar, kulaklıkları en iyi şekilde korur. Darbe ve çizilmelere karşı da AirPods, daha dayanıklı hâle gelir. Kılıfın alt bölümünde yer alan şarj girişi, kulaklıkların kılıfından çıkartılmadan şarj edilmesine olanak tanıyan bir özelliktir. Aynı şekilde deri kılıflar kulaklıklar için ideal olan en güzel ve özel şık aksesuarlardan bir tanesidir. Hem kulaklıkları koruması hem de AirPods görüntüsüne zenginlik katması bu kılıfların seçilmesinin en büyük nedenidir.

 

Deri kılıflar, apple AirPods Pro ile tam uyumludur. Kablolu kulaklıklar yerine kullanımı daha ideal olan AirPods kulaklıklar, deri gibi daha birçok malzemeden yapılmış olan türleriyle de piyasada mevcuttur. Tüm AirPods kılıfları, ergonomik yapıları ve işlevsel özellikleri sayesinde herkes tarafından tercih edilen elektronik ürünlerin başında gelmektedir. Renk seçenekleri de çok fazla olan bu kılıflardan herhangi biri tercih edilebilir. Zira alınacak olan AirPods modellerinin tamamı kulaklıklar için doğru bir seçim olacaktır.

AirPods Pro Kılıf Renkleri

AirPods Pro siyah kılıf başta olmak üzere AirPods renkleri sayısızdır. Mesela en sevilen ve eğlenceli bulunan kılıf renklerinden biri de pembe rengidir. Bunların yanı sıra kırmızı, beyaz, sarı, yeşil vb. gibi daha birçok renkte kılıf üretilmiştir. Renk seçimleri de AirPods türleri için önemli bir adım olmaktadır. Hâliyle bu renkler sayesinde AirPods modelleri şıklık kazanmaktadır. Ayrıca en çok araştırılan AirPods Pro kılıf ne kadar, sorusunun yanıtı da ucuz olmaktadır. Kısacası AirPods aksesuarları, kılıfları ve çok daha fazlası en uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR