₺349,90 KDV Dahil
₺583,17 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺333,17 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺200,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
₺133,00 KDV Dahil

Apple Watch Kordon Fiyatları

Günümüzde gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giyilebilir teknoloji kategorisinde giren akıllı saatler kullanıcılarından tam not almaktadır. Akıllı saatler, kullanıcılarına günlük hayat akışında kolaylık sağlayacak birçok özellik sunmaktadır. Çağrı görüşmeleri ve mesaj erişimi, tansiyon ve nabız ölçme, sportif faaliyetlerin takibi gibi kullanıcısına birçok fonksiyonel kolaylık sağlayan saatler son zamanlarda herkes tarafından kullanılır hale gelmektedir.

 

Apple birçok ürünün de olduğu gibi giyilebilir teknoloji ürünlerinde de adından söz ettirmektedir. Apple Watch saatler kullanıcılarına sunduğu teknolojik içeriklerin yanında bilekte duruşlarıyla da kullanıcıların gönlünü fetheden ürünler olarak bilinmektedir. Akıllı saatler birçok aksesuarlarla birlikte kullanılabilmektedir. Bunlardan en göz dolduran Apple Watch kordon modelleridir.Kullanıcı, watch modeline uyumlu kordon modeline watch modelinin ismini watch 3 kordon, Apple Watch 5 kordon, Apple Watch 6 kordon, Apple gt 2 kordon gibi belirterek ulaşabilmektedir.

 

Apple Watch kordon modelleri, kullanıcılara sunduğu geniş çeşit yelpazesi ile kullanıcıların en çok tercih ettiği Apple Watch aksesuar modellerinde ilk sıraları almaktadır. Apple akıllı saat kordonu kullanıcısına sunduğu birçok model sayesinde farklı farzlara hitap etmekte markalar arasında öncü konumundadır. Apple saat kordonu modelleri kullanıcısının saati kullanacağı ortama göre de kordon alternatifleri sunmaktadır.

 

Apple kordon modellerinde kullanıcıya sunulan geniş çeşitlilik i watch kordon fiyat aralığındaki değişmelere de etki etmektedir. Kullanıcıların tercih ettiği kordon modeli kullanıcının aldığı ürünün fiyatını belirlemede önemli bir etkendir. Apple saat kordonu fiyatları belirlenirken Apple kayış modeli imalatındaki süreç, kullanılan malzeme, harcanan malzeme miktarı ve sağladığı teknoloji etkili olmaktadır. Kullanıcı çeşitli etkenlere göre tercih ettiği kordon modeline göre geniş fiyat skalası ile karşılaşmaktadır.

Apple Watch Kordon Modelleri Nelerdir?

Apple ürünlerinde kullanıcının ihtiyaç ve tarzına göre kendini geliştirip yenilemiştir. Apple Watch ürünlerindeki sürekli kendini yenilemesi ve geliştirmesi Apple Watch aksesuarı olarak tercih edilen kordon modellerine de yansımaktadır. Apple Watch kordon modellerindeki bu değişim kullanıcıları büyük ölçüde tatmin etmektedir.

 

Apple Watch kordon modellerindeki bu gelişim ve farklılıklar şu kategoriler altında incelenebilir:

 
  • Kordon modelinin yapısında kullanılan malzeme ve yöntem
  • Kordon boyunun ayarlandığı ve sabitlendiği bölüm
  • Kasa ölçüleri ve uyumlu olduğu cihaz serisi
  • Kordon modelinin sahip olduğu renk
  • Kordon modelinin sahip olduğu tasarım
 

Yapım aşamasında deri, silikon, metal ve hasır gibi malzemeler tercih edilmektedir. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen Apple Watch deri kayış modeli klasik kayış görüntüsünün Apple Watch saatlerde de yakalanmasına olanak sağlamaktadır. Apple Watch deri kordon sağlamlığı ile kullanıcının uzun yıllar ürünü kullanabilmesini sağlamaktadır. Esnek ve yumuşak yapısı sayesinde kullanıcıya konfor sağlayan hasır modeller zarif ve modern bir görünüm sağlamaktadır. Hasır dokuya eklenen çıt çıt mekanizması da kullanıcının bilek ölçüsüne göre rahatça ayarlama yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Nemi atması ve nefes alabilmesi sayesinde özellikle yaz aylarında kullanıcıların rağbet ettiği ürünler arasında yerini almaktadır. Estetik ve klasik duruşları, kenar kısımlarında kullanılan yumuşatma yöntemi ve paslanmaz özellikleri ile göz dolduran metal kordonlar kullanıcıların son zamanlarda favori ürünleri arasında yerini almaktadır. Spor, klasik ve şık gibi pek çok stili kullanıcısına sunan Apple Watch kordon modelleri kullanıcının kendi tarzını yansıtmasında önemli bir gelişme sağlamıştır.

 

Kullanılan cihazın kasa ölçülerine göre çeşitlilik gösteren Apple Watch kordon modelleri kullanıcısına stilini yansıtmakta oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcının katılacağı ortama uygun tercih kolaylığı ve çeşidi sağlayan kordon modelleri, ayrıca sunduğu geniş renk yelpazesi ile de istenilen giysilerle uyum içerisinde olmayı sağlamaktadır.

Apple Watch Kordon Özellikleri Nelerdir?

Apple, kordon üretimi yaparken kullanıcının konforunu ve beğenisini ön planda tutmaktadır. Apple saat kordonu, akıllı saat modeline kolayca uyum sağlayarak kullanıcının bilek ölçüsüne göre ayarlama yapmasına elverişli olmaktadır. Farklı malzeme, desen ve renkler ile üretilen Apple Watch kordon modelleri ezilme, bükülme, kopmalara karşı dayanıklılığı ile ön planda olmaktadır. Apple firması Apple Watch kordon aksesuar üretimi yaparken ürünü sağlamlık testlerinden geçirerek kullanıcının beğenisine sunmaktadır. Kullanıcı uzun yıllar boyunca kullansa dahi Apple Watch kordon formunda herhangi bir bozulma görülmemektedir.

 

Apple kayış modellerinin suya dayanıklı olmaları da kullanıcıların kordon modellerini tercih etmesinde çok önemli bir özellik olarak kabul görmektedir. Hafif malzemeden üretilen Apple Watch saat kordonu modelleri kullanıcının bileğinde ağırlık oluşturmayarak kullanıcısına yok hissi vermektedir. Geniş renk seçenekleri ile her ortam ve mevsimde kullanıcısına rahatlık ve estetiklik sağlamaktadır. Sağlığa zararlı materyal içermemesi kullanıcılar tarafından çok tercih edilmesinde de önemli bir özellik olarak bilinmektedir. Kir tutmama ve kolay silinebilir özellikte modellerinin olması da tercih sebebi olmasında önemli bir etken olmaktadır.

 

Seçilen kordon modellerinin farklı ölçülerdeki Apple saat ölçüleriyle uyumlu olabilmesi de kullanıcının bütçesini olumlu olarak etkilemektedir. Örneğin Apple Watch 3 38 mm kordon modeli watch 3 serisinin diğer kasa ölçüsü watch 40mm modeli ile de takılabilmektedir. Yani kullanıcı satın aldığı Apple Watch 3 kordon modelini farklı kasa ölçülerinde üretilen watch 3 38 mm ve watch 3 40 mm içinde kullanabilmektedir. Aynı şekilde Apple Watch 42 mm kordon modeli Apple Watch 44mm kordon modeli yerine kullanılabilmektedir.

Apple Watch Kordon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Apple Watch kordon alırken dikkat edilmesi gereken belli hususlar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi kullanılan Apple Watch cihazının model bilgisidir. Model bilinmeyen bir Apple Watch kordonu almak kordonun cihaza uyum sağlamaması gibi problemlere yol açabilmektedir. Kordon alırken kullanıcı kordon alacağı cihazın kasa ölçülerin Apple Watch 40 mm kordon gibi belirtmesi cihaz ve kordon uyum problemlerinin yaşanmamasını sağlamaktadır.

 

Apple Watch kordon alırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli husus ise kordonun orijinal bir ürün olmasıdır.Apple Watch kordon orijinal bir ürün olduğunda kullanıcı kopma ve zedelenme gibi problemlerle çok nadir karşılaşmaktadır. Orijinal alınan bir kordon kullanıcısına uzun yıllar boyu kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

Apple Watch saat kordonu alırken kullanıcının dikkat etmesi gereken diğer husus ise kullanıcının bilek ölçüsüne uygun kayış uzunluğunu tercih etmiş olmasıdır. Bilek ölçüsü dışında tercih edilen Apple kordon modelleri kullanıcının kordonu rahat kullanamamasına ve beraberinde estetik olmayan bir görüntü oluşabilmesine neden olmaktadır. Kullanıcı Apple Watch kordon alırken temizliğinin kolaylığına da dikkat etmelidir. Kolay silinebilir ve yıkanabilir olması kullanıcının ürünü uzun yıllar boyu temiz kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Apple Watch Kordon Ölçüleri Nasıl Alınır?

Apple Watch saat kordonu alırken kullanıcının bilek ölçülerine göre tercih yapması gerekmektedir. Apple, her saat modeli için farklı Apple kayış modeli tasarlamaktadır ve yalnızca S/M (daha kısa) ve M/L (daha uzun) olmak üzere iki boyut ölçüsünde üretim yapmaktadır. Kullanıcı Apple Watch saat kordonu edinmeden önce bilek ölçüsünü bilmesi gerekmektedir. Aksi durumlarda kullanıcının seçeceği yanlış Apple kordon modeli saatin bilekte duruşunu güzel göstermemekle kalmayıp kullanıcıyı rahatsız edecektir. Doğru kordon ölçüsünü öğrenebilmenin yolu Apple Watch kordon ölçüm tablosunu kullanmaktır. Apple’ın bilek ölçüsünün nasıl ölçülebileceğini talimatlar ile gösteren kılavuzu bulunmaktadır. Bu kılavuzda yer alan bant modeline kullanıcı çıktı alarak ulaşabilmektedir. Kullanıcı edindiği bant modelini bileğine sararak çıkan numara ile Apple web sitesindeki ölçüm tablosundan kendi Apple kordon bilek ölçüsünü öğrenebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR