₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil

AirPods Kılıf

 

AirPods Kulaklık Kılıfı

 

Teknolojinin hayatın her alanına girişi sayesinde kulaklıklar vazgeçilmez aksesuarlar arasında yerini aldı. Hayatın her anında müziği beraberinde götürmek isteyen insanlar için vazgeçilmez bir ürün olan kulaklıklar evde, işte, koşarken, kitap okurken ve daha birçok aktiviteyi yaparken aynı zamanda da çevreye rahatsızlık vermeden müzik ya da sesli herhangi bir şeyi dinlemeyi sağlar. Her geçen gün yeni modelleri üretilen kulaklıkların gündemde olan ve en çok kullanılan modelleri de bluetooth kulaklıklardır. Bu modellerden de en çok kullanılanı ise Airpods kulaklıklardır. Airpods kulaklıkların nesilleri bulunmaktadır. Airpods modelleri; Airpods 1.nesil, Airpods 2.nesil, Airpods 3.nesildir. Bu gibi oldukça pratik kullanım sağlayan Airpods modelleri için çeşitli Airpods aksesuar modelleri bulunmaktadır. Bu aksesuarlardan en sık kullanılan ve ihtiyaç duyulan çeşitleri kulaklık kılıfı ya da Airpods kılıflardır. 

Bu kılıflar kablosuz kulaklıkların şarj kutularını korumak için kullanılır. Kulaklık şarj kutuları darbe ve toza karşı korunmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu amaçla Airpods telefon kılıfı gibi özel tasarım kılıfla korunabilir. Airpods kap ya da iPhone kulaklık kılıfı olarak da bilinen kulaklık kabı, Airpods şarj kutusu için özel olarak tasarlanmıştır. Apple airpods kılıflar, işlevsel kullanıma ve oldukça şık tasarımlara sahiptir. Kablosuz kulaklıkları düşme ve toza karşı koruyan Airpods kılıfı, şarj kutusunun modeline uyumlu olarak tasarlanmıştır. Airpods modeline göre; Airpods 2.nesil kılıf, Airpods 3. nesil kılıf, Airpods 1 kılıf, Airpods pro kılıf gibi Airpods kutu kılıfı modelleri bulunur. 

Airpods şarj kutusu kılıfı silikon ya da plastik malzemeden üretilebilir ve modelleri çeşitlenir.  Bu ürünler kolayca kulaklık şarj kutusuna geçirilebilir. Bluetooth kulaklık kılıfı ya da Airpods kabı ergonomik tasarıma sahip ürünlerdir. Bu özel tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık kılıfı sayesinde kulaklıklar istenilen yere rahatlıkla taşınabilir. Askı aparatına sahip olarak tasarlanmış Airpods kulaklık kılıfı, çanta ya da kemere asılarak kullanılma imkanı sunmaktadır. Dolayısıyla kulak üstü kulaklık kılıfı, kişilerin kulaklıkları konforlu bir şekilde kullanması ve taşıması amacıyla tasarlanmıştır. Minimal tasarıma sahip olan kulaklık kılıfları, kullanıcının konforlu bir şekilde seyahatlere çıkabilmesi için tasarlanmıştır. Uzun yolculuklarda ya da yoğun iş yaşamında Airpods kılıf sayesinde kulaklıklar, güvenli bir şekilde istenilen yere taşınabilir.

AirPods 2. Nesil Kılıf

 

Yüksek maliyetlere sahip olan, kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken Airpods 2, ikinci nesil Airpods olarak da bilinmektedir. Airpods 2 kılıfı sayesinde kulaklık kutusunun, alınan darbelerden etkilenerek deforme olma şansını en aza indirir. Şarj kutusu için özel olarak tasarlanan bu kulaklık kılıfı Airpods 2. Nesilin darbe ve tozlardan etkilenmesinin önüne geçmektedir. Kişi, zevkine ve şarj kutusu modeline uygun kılıf modelini tercih ederse kulaklıklarını olası darbelerden koruyabilir. 

Özellikle leke tutmayan özelliğe sahip kılıflar, kişilere büyük ölçüde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Beyaz renkte olan bu kulaklıkların ya da şarj kutusunun kirlenmesini, Airpods kulaklık kılıfı kullanarak engellemek mümkündür. Ayrıca 

Airpods 2. Nesile uygun olarak tasarlanan Airpods 2. Nesil kulaklık kılıfı, kulaklığı uzun yıllar aynı kalitede kullanmaya olanak tanır. Kablosuz kulaklık kullanmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Airpods, özel tasarıma sahip olan kulaklık kılıfları sayesinde toz ve kirden etkilenmez. Airpods 2 kılıfların birçok sayıda renk ve modeli bulunur. Bu kılıflar sayesinde kulaklıklar özelleştirilebilir ve hatta şık tasarıma sahip olan bu Airpods 2. Nesil kılıf modeli, telefon kılıfı ile ya da kıyafetle uyumlu şekilde seçilebilir. Ayrıca bu kılıflar yalnızca Airpods 2’ler için değil aynı zamanda Airpods 1. nesil kulaklık modellerine de uyum sağlar.

AirPods 3. Nesil Kılıf

 

Airpods 3 kılıf, tarz ve stilleri ile üçüncü nesil kulaklık modellerine uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Oval ya da keskin hatlara sahip olan kılıflar, Airpods 3 kulaklık modellerine uyumludur. Bu kulaklık kılıflarının içine kulaklık kutusu tam olarak oturmaktadır. Dört köşe koruma özelliği bulunan Airpods 3. Nesil kılıflar ise daha keskin hatlara sahiptir. Kolay kullanım imkânı sunarken aynı zamanda da yüksek düzeyde koruma sağlayan Airpods 3. Nesil kılıflar sayesinde kulaklıklar özgürce ve güvenli şekilde her yere kolayca taşınabilir. Airpods 3 kılıf modellerinde diğer kılıflarda olduğu gibi kapalı ve açık şekilde bulunabilen şarj giriş kısmı bulunmaktadır. 

Şarj girişi, kapalı şekilde tasarlansa bile kablo kullanımı sırasında kolayca açılabilir. Bu şekildeki giriş, kulaklık kutusunun şarj noktasını toza karşı koruyucu özelliktedir. Airpods 3. nesil kılıfları kişiye özel modellere sahiptir. Beyaz zemin üzerine isim yazılabilir ve özelleştirilebilir.  Bu kılıflar, özel modeller arasında yer alır. Airpods 3. Nesil kılıf üzerine isim yazdırmak,  kulaklığın diğerleri ile karışmasını önleyebilir. 

AirPods Silikon Kılıf

 

Airpods silikon kılıflar, cihaz modeline %100 uyumlu olarak üretilir örneğin; Airpods 2 silikon kılıflar ya da Iphone 7 airpods kılıf. Bu sayede kılıf, kulaklık kutusunu sıkıca kavrar ve cihaz tamamen korunmaya alınır. Çeşitli tasarımlar ile daha dikkat çekici hale getirilen bu ürün, cihazını korurken aynı zamanda hoş görüntü sağlar. 

Taşıma kopçası bulunan modeller ise kemer, çanta ve bunun gibi yerlere takılabilir. Rahatlıkla taşınabilir ve klips sayesinde cihazın kaybolma olasılığı oldukça düşer. Silikon kılıf, çizik ve darbelere karşı dayanıklıdır ve bu sayede kılıf ve cihaz uzun süre kullanılabilir. 

AirPods Kulaklık Kabı Renk ve Desenleri

 

Airpods kılıfların birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller; Airpods silikon kılıf, Airpods kılıf şeffaf, Airpods deri kılıf, Airpods su geçirmez kılıf, Airpods Pro kılıf Apple, Airpods Pro kılıf gibi modellerdir. Bu model çeşitlerinden olan Airpods Pro Kılıf,  hassas kesime sahiptir. Bu kılıf AirPods 1 ve 2 uyumludur. AirPods Kılıf, şarj bölgesini açıkta bırakarak pratiklik sunmanın yanı sıra örgü kumaşı sayesinde çok şık görüntü sağlar.  Airpods kılıflar çeşitli desenlerde de üretilebilirler. Bu desenlerden oluşan modeller ise; Airpods mermer kılıf, Airpods kılıf kamuflaj, kişiye özel Airpods kılıf, Airpods taşlı kılıf, Airpods kılıf karikatür, Airpods kılıf Marvel, Airpods kılıf Louis Vuitton, Airpods kılıf Mickey Mouse, Airpods Pro deri kılıflardır. Bu modeller tüm kablosuz kulaklık modellerine uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. 

Airpods kılıflar çeşitli renklerde de üretilebilir örneğin; Airpods kılıf kırmızı, Airpods kılıf siyah.  Kullanılan Airpods kulaklık modeline uygun olan renkli kılıf seçeneği özel olarak da tasarlanabilir.  Airpods mermer kılıf ya da Airpods kılıf kamuflaj gibi desenli modeller de farklı renklerde üretilebilir. 

Earpods kılıflarla karıştırılabilen bu modeller, yalnızca bluetooth kulaklıklar içindir. Airpods boyama imkanı olmadığından renkli çeşitleriyle Airpods kılıflar, kulaklıklara tarz katar örneğin; Airpods siyah kılıf, Airpods kılıf mermer. Airpods kılıf en ucuz modelleri değil en dayanıklı modelleri araştırılmalı ve kullanılmalıdır. Çünkü kulaklık kılıfı, Airpods’ları her türlü dış etkenden korur. Airpods kılıf nerede satılır konusu da diğer bir merak edilen konudur. Bu kılıf çeşitleri internet sitelerinde, butiklerde, telefoncularda ve hatta giyim mağazalarında bile satılır, örneğin; Airpods kılıf Bershka.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR