₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil
Tükendi
₺64,90 KDV Dahil
₺108,00 KDV Dahil

Airpods Figürlü Kılıf

Figürlü AirPods Kılıfları

Hayatın her alanında var olması ile birlikte insanlığı da geliştiren teknoloji, yaşamın vazgeçilmez bir parçası hâline gelmiştir. Hayatı kolaylaştırması, gelişimi hızlandırması ve zamandan tasarruf sağlaması ile her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabileceği ürün grupları oluşmuştur. Teknoloji, önce ihtiyaç ürünlerini doğurduktan sonra ardından keyif alınabilecek ürünlere yer açmıştır. Bunlardan bir tanesi kulaklık ve kulaklık koruyucu kılıf olmuştur. Tüm bunlar telefonu süslemek ile birlikte korumak amacıyla üretilmiştir.

 

Pratik kullanıma sahip olan, kablosuz kulakları korumak ve havalı bir görünüm elde etmek için bir ihtiyaç ürünü olan AirPods kabı, olmazsa olmaz aksesuarlar listesinin başında yer almaktadır. Kablosuz kulaklık modelleri için tasarlanan kılıflar aynı zamanda birer şarj cihazıdır. Darbelere, tozlara ve ezilmelere karşı dirençli olan AirPods Pro kılıf, pek çok farklı tasarım alternatifi ile gönüllerde taht kurmaktadır. Estetik olarak en çok satılan ürünlerden biri olan AirPods kılıfları, sağlam ve dayanıklı malzeme yapısına sahiptir.

 

AirPods kılıfları arasında yer alan AirPods Pro figürlü kılıf minimal tasarıma sahip, eğlenceli aynı zamanda da işlevsel bir ürün olarak pazarda yer alır. Kutuları farklı tasarımlar ile özelleştiren figürler, her daim dinamik görünmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli tasarıma sahip olan desenli şeffaf kılıf, neredeyse her bireyin zevkine ve beğenisine hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Genel olarak silikon malzemeden üretilen kılıflar, doku olarak yumuşak yapılara sahiptir.

AirPods 2. Nesil Sevimli Kılıf

Özel desenler ile hazırlanan AirPods 2. Nesil kılıf, kullanıcıları özel hissettiren detaylara sahiptir. İşlevsel olarak şarj cihazı görevini gören ve kulaklığı koruyan kılıflar, tasarım olarak çantalarda ya da masalarda farklı bir stil yaratmaktadır. Pek çok tarzda üretilen sevimli ve şekilli AirPods kılıf, yumuşak ve hoş bir görünüm elde etmek isteyenler için kişisel bir aksesuar olmaktadır. Zengin ürün yelpazesinde farklı renk ve desen alternatifine sahip olan kılıflar, kulaklıkların uzun yıllar aynı kalitede kullanılmasını sağlar.

 

AirPods, kendi aralarında 1. Nesil ve 2. Nesil olarak segmente edilmektedir. Bu ürünler hassas oldukları için özel kutularında korunmaları gerekir. Kulaklıklar yapı gereği değişse de dış kutuları neredeyse aynı özelliklere sahip olmaktadır. Farklı renk ve modelde pek çok ürünü bulunan kılıflar arasından en çok sevilen desenler şirin tasarımlar, sevimli hayvanlar ve yiyecek olmaktadır. Pürüzsüz, esnek ve dokulu yüzeye sahip olan kılıfların koruyucu yapıları bir o kadar dirençlidir.

 

Gösterilen direnç sayesinde herhangi bir darbe esnasında yumuşak yapısı hızı keser. Kaymaz yapısı sayesinde çanta içinde hareket etmez ya da elden düşme ihtimalini ortadan kaldırır. Tasarımları ile çok sevilen sevimli kılıflar modern, şık ve tatlı bir görünüm oluşturmak için tercih edilir. Bu nedenle, hassas yapıya sahip olan AirPods kulaklıklarını en iyi koruyacak ve havalı göstererek ortama renk katacak ürünlerden bir tanesi AirPods silikon kılıf olmaktadır.

Kızlar için AirPods Kılıf

Stili, rengi ve tasarımı ile farklılaşan, sevimli duruşu ile spesifik zevklere hitap eden kız için AirPods kılıfları, bir nevi özel tasarım segmentine dahil olmaktadır. Daha canlı renklere sahip, sevimli figürlerden oluşan kılıflar, satın al noktasında oldukça etkileyici olmaktadır. Genel yapı itibariyle silikon olan ürünler iki parçadan oluşmaktadır. Kapak ve gövdenin ayrıştığı AirPods kutu kılıfı, tasarım açısından benzersizlik yaratır. İlginç tasarımlar ile diğer modellerden farklı olan kızlar için kılıflar, dikkat çekici hale getirilen detaylara sahiptir.

Karakter Temalı AirPods Pro Kılıf

Kendi içinde farklılaşan AirPods ürünlerinin güncel tasarım ve özelliklerine sahip ürünü AirPods Pro olmaktadır. Kulaklıklar segment olarak birbirinin üstüne çıkacak detaylara sahip olsalar da kutu açısından çok farklılaşmamaktadır. Bu nedenle AirPods 3 kılıf, 2. Nesil tasarım ile benzer özelliklere sahiptir. Tasarım noktasında özgünlük sağlayan AirPods Pro kılıflar arasından en çok tercih edilen modeller ise karakter grubuna sahip ürünler olmaktadır.

 

Karakter temalı kutu ürünleri, her yaştan bireyin severek kullandığı ürünler olmaktadır. Sevdikleri filmin, tiyatronun, dizinin ya da oyunun karakterlerini her daim çantada taşıma hissi, fazlasıyla mutluluk vermektedir. Silikon yapılı ürünlerin neredeyse her rengi bulunmaktadır. Kılıf kapağı kolayca açılır ve şarj noktasında herhangi bir sorun yaşanmaz. Su geçirmeme özelliği sayesinde oldukça tercih edilen kılıflar, gündelik yaşamda pratiklik kazandıran koruyucu ürünlerdendir.

Kawaii AirPods Kulak Kılıfı

Moda konusunda oldukça özenli olmanın yanında aynı zamanda aksesuar seçimi de önemlidir. İhtiyaç ürünlerinden biri olmasına rağmen farklı tasarım ve renk seçenekleri ile istenilen görünüm elde etmek için kawaii AirPods kılıf tercih edilmektedir. Japoncada şirin manasına gelen ve tüm dünyada kullanılan bir tanım olan kawaii, tasarım noktasında da oldukça şekillendirici bir etkiye sahiptir. Kawaii ürünler denildiğinde akla ilk gelen silikon yapılı, sevimli telefon kılıfları olmaktadır.

 

Canlı renklerden sade tonlara, ışıltılı ve parıltılı görünümlerden sevimli tasarımlara kadar zengin ürün yelpazesine sahip olan kılıflar bir noktada özel tasarıma girmektedir. Kulaklıkların görünümün değiştiren, neredeyse anlaşılmayacak kadar farklılaşan tasarımları her daim çantada gezdirmek, estetik açıdan özgüvenli hissettirecektir. Kawaii seçenekler arasından çok sevilen ve satılan ürünlerden biri olan inek desenli AirPods kılıfı, özgün, yenilikçi ve bir o kadar da sevimli olmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR