₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil

AirPods 3. Nesil Kılıf

AirPods 3. Nesil Kılıf Fiyatları

 

Yüksek ses kalitesi sunan ve gürültü engelleme, kablosuz şarj gibi özellikler de barındıran kablosuz kulaklık modeli Airpods için, en önemli aksesuarlardan biri kılıftır. Kulaklığın, Magsafe özelliği ile şarj olmasını sağlayan kutusunu koruma altına alan kılıf, hem aşınma ve sürtünme gibi sorunlara karşı Airpods’un şarj kutusunu korur, hem de göz alıcı, şık bir tasarım konsepti ortaya koyar. Farklı tasarımlar içermesiyle, her tarza hitap eden Airpods kılıfları, tercih edilen aksesuarlar arasında bulunmaktadır. Airpods kılıflarının fiyatları, merak edilenler içinde yer almaktadır. Polikarbon malzeme ile koruyucu yapıda olabilen, kumaş kaplaması ile göz alan Airpods kılıflarının fiyatları, ürünün materyal kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

 

Airpods 3 kılıf fiyatları konusunda, en önemli faktör kılıfın içerdiği teknik özelliklerdir. Genel olarak tüm Airpods şarj kutusu kılıfı, çarpma ve çizilme gibi sorunlara karşı koruma sağlamaktadır. Bununla birlikte, Airpods kılıflarının dış ve iç yüzeylerindeki materyallerin kalitesi değişebilmektedir. Sentetik malzemeden üretilmiş kılıflarda fiyat aralıkları tasarım ve dayanıklılık özelliklerine göre farklı olabilmektedir. Airpods 3. nesillerde, sorunsuz bir kullanım için en önemli aksesuarlar içinde yer alan şarj kutusu ile ilgili bir sorun yaşamamak için, Airpods kılıfı herkesin tercih etmesi gereken bir koruyucudur. Fiyat skalası değişkenlik gösterebilen kılıflarda, en ucuz modellere fiyat sıralaması ile erişmek mümkündür. 

 

Airpods 3. Nesil Kılıf Modelleri Nelerdir?

 

Airpods 3. nesil kılıf satın alma sürecinde, her kullanıcı kendi tarzına ve beklentilerine uygun bir model tercih edebilmektedir. Model çeşitliliği geniş olan Airpods 3 kılıf alternatiflerinin tamamı, farklı tasarımlar içerse de aynı kullanım amacına sahiptir. Fonksiyonel ve şık bir teknolojik ürün olan Airpods 3. nesil kablosuz kulaklıklarda, şarj kutusu darbelere karşı korunması gereken bir yapı olmasından ötürü korunmalıdır. Airpods 3 kılıf modelleri üst düzey koruma sağlamasına ek olarak, şık tasarımları ile dikkat çekmektedir. En çok tercih edilen Airpods 3 kılıf seçenekleri şu şekildedir:
 

  • Airpods 3. nesil deri kılıf
  • Airpods 3. nesil silikon kılıf
  • Airpods 3. nesil kumaş kılıf
 

Airpods şarj kutusunu, çarpma, darbe ve çizilmeye karşı koruyan kılıf modellerinin tamamı, 360 derece koruma sağlaması ile öne çıkmaktadır. Bununla birlikte her kılıf modelinin, farklı tasarımsal özellikleri mevcuttur. Deri Airpods kılıfları, parlak ve göz alıcı görüntüsü ile modern, lüks bir konsept sunmaktadır. Silikon Airpods kılıfları, silikonun koruyucu özelliğini ön plana çıkarırken, aynı zamanda modern ve enerjik bir görüntüye sahiptir. Kumaş kılıflar ise, Airpods’u çizilme gibi dış risklere karşı korurken, iç yüzeyinde koruyucu sentetik bileşenler içerebilmektedir. Apple’ın en çok tercih edilen aksesuarlarından Airpods 3. nesil, içerdiği deri, silikon ve kumaş gibi kılıf türleri ile herkese hitap eden modeller sunmaktadır. 

 

AirPods 3. Nesil Kılıfın Özellikleri Nelerdir?

 

Airpods 3. nesil, gelişmiş teknik özellikleri ile en çok tercih edilen kablosuz kulaklıklardan biri olarak öne çıkmaktadır. Tek şarjla 6 saate kadar dinleme sunan, ter ve suya dayanıklı bir tasarıma sahip olan kablosuz kulaklık için, şarj kutusu uzun süreli, sorunsuz bir kullanım için en önemli yapıdır. Gün içinde Airpods’u aktif bir şekilde kullananlar için, şarj kutusunun doğru bir şekilde korunması önemlidir. Estetik tasarımı ile, Airpods 3. nesil kablosuz kulaklığı şarj eden kutu, standart olarak beyaz bir tasarıma sahiptir. Bununla birlikte, Airpods sahipleri tercih edebilecekleri Airpods kılıfları ile hem kutuyu korumakta, hem de kişiselleştirebilmektedir. 

 

Apple 3. nesil Airpods kılıf modellerinin genel özelliklerine bakıldığında, yüksek seviyede bir koruma öne çıkmaktadır. Kutuyu, fiziksel dış darbelere karşı etkili bir şekilde koruyan Airpods kılıfı modelleri, kulaklığa güç sağlayan şarj kutusuna tam oturmaktadır. Bu durum, kılıfı kullanırken şarj kutusunun hareket etmemesine neden olmaktadır. Sert plastikten üretilmiş şarj kutusu, zaman içinde aşınma, çizilme gibi dış etkenlerden ötürü kozmetik güzelliğini kaybedebilmektedir. Airpods kılıfı ise, etkileyici bir tasarıma sahip şarj kutusunu korumaktadır. İç ve dış kısmında farklı koruyucu katmanlar içerebilen Airpods 3. nesil kılıfların genel özellikleri ise şu şekildedir:

 
  • Kablosuz şarj imkanı sunan kutunun kullanımını daha pratik hale getirme
  • Şarj kutusunu çizilme, çarpma ve aşınmaya karşı koruma
  • 360 derece koruma konsepti ile, şarj kutusunun kullanım ömrünü arttırma
 

Üst düzey koruyucu yapısı ile Airpods 3. nesil şarj kutusu kılıfları, her Airpods kullanıcının sahip olması gereken ürünler içinde yer almaktadır. Bir iPhone için telefon kılıfının önemi ne ise, AirPods’lar için kılıfların önemi de o denli yüksektir. 

 

Airpods 3. Nesil Kılıf Su Geçirir mi?

 

Airpods 3. nesil kılıf modelleri, farklı materyal yapılarına sahiptir ve bu da özellikleri değiştirebilir. Airpods kılıfı özellikleri içinde, su geçirmeme özelliği en çok aranan konular içinde yer almaktadır. Airpods’u her anlamda koruma altına almak ve su geçmesi riskine karşı korumak için, su geçirmeyen kılıflar tercih edilebilmektedir. Darbeye, düşmeye ve çizilmeye karşı koruma sağladığı gibi, Airpods 3. nesil kılıfları suya karşı da koruma sağlamaktadır. Tam koruma sağlaması ile öne çıkan Airpods 3. nesil kılıf modellerinde, toz ve suya karşı koruma, Airpods için çok yönlü bir koruma sunar. Kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkan Airpods kılıfları, su geçirmez olduğu gibi aynı zamanda iyi bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Bu anlamda Airpods 3. nesil kılıfları, çanta gibi aksesuarlara çok kolay bir şekilde tutturulabilmektedir. 

 

AirPods 3. Nesil Kılıf Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Günlük yaşam içinde en çok kullanılan teknolojik cihazlar içinde yer alan kablosuz kulaklıklar, günümüzde en fazla 6-10 saat arasında kullanım süresine sahiptir. Bu da, gün içinde en az birkaç saat, Airpods modellerini şarj kutusunda tutmayı gerekli kılmaktadır. Hem ofiste otururken, hem de hareket halindeyken Airpods 3. nesil kulaklıkları ve tutulduğu şarj kutularını korumak için, kaliteli bir kılıf seçimi önemlidir. Silikon, deri, kumaş gibi farklı sentetik yapılardan oluşabilen şarj kılıflarında en önemli konu, sağlam bir yapıda olmasıdır. Şık, estetik bir tasarıma sahip olması ile ön plana çıkan Airpods 3. nesiller için, iyi bir kılıf aşağıdaki özellikleri sunmalıdır:

 
  • Kılıf kapağı kolayca açılmalıdır ve şarj noktasına ulaşılabilmelidir.
  • Çanta, kemer gibi aksesuarlara kolayca tutturulabilen bir yapıda olmalıdır.
  • Su geçirmeme özelliği sunmalıdır.
  • Airpods 3. nesil ebatları ile birebir uygun olmalıdır ve kullanım esnasında, Airpods 3. nesil tam oturmalıdır.
 

AirPods kablosuz kulaklıkları kırılma, çizilme ve aşınma gibi sorunlara karşı koruyan Airpods 3. nesil kılıfları, gelişmiş yapıları ile en çok tercih edilen Airpods aksesuarları içinde yer almaktadır. Bununla birlikte, Airpods 3. nesil ebatları, 2. nesil ve 1. nesil ile ortak olduğundan, Airpods 3. nesil kılıfı satın alındığında, diğer Airpods modelleri için de kullanılabilmektedir. Fiyatları bakımından uygun Airpods 3. nesil kılıf modelleri, sahip olduğu kalite ile kablosuz kulaklığı uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanmayı sağlamaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR