₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺216,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil
Tükendi
₺54,90 KDV Dahil
₺90,00 KDV Dahil

AirPods 2. Nesil Kılıf

Apple AirPods 2. Nesil Kılıflar

Çağımızda teknolojinin artıları yanında bu artıların ayrıca pratik bir hâl aldığı söylenmektedir. Bunun en iyi örnekleri günlük hayatta kabloların yer almadığı Bluetooth kulaklıklar Apple AirPods modelleri olan 1., 2. ve 3. Nesil cihazlarında görünmektedir. Teknolojinin son noktası olarak da kabul edilen Apple AirPods 2 modelleri ihtiyaç duydu AirPods 2 aksesuar arasında AirPods 2 kılıf hem şık ve tatlı dizaynları hem en son 2023 harika tasarımları hem de tam koruma özelliği ile alkış toplamaktadır. Özellikle AirPods gibi üst segment ürünlerin korunması AirPods 2 kılıfı ile mümkün olmaktadır. AirPods 2 Pro kılıf apple ile harika görsel uyum sergileyen AirPods 2 telefon kılıfı ve AirPods 2 şarj kutusu kılıfı düşmelere, darbelere, çizilmelere, kırılmalara ve bunun gibi pek çok olumsuz duruma karşı üst segment cihazların korunması için yüksek performans sunmaktadır.


Kişiye özel AirPods 2 kılıf modelleri, Apple Bluetooth kulaklıklarını tüm dış etkenlerden ve darbelerden korurken stilini göstermekten hoşlananlara özel tasarımları ile destek sunmaktadır. AirPods 2 kulaklık kılıfı eşsiz iç konforu ve benzersiz tarz sahibi yaratıcılığın yansıması tasarımları ile uzun yıllar kullanıcısını memnun etmektedir. Çünkü AirPods 2 kabı için sadece bir kulaklık kabı ya da kulaklık kılıfı demek doğru olmamaktadır. AirPods 2 su geçirmez kılıf ergonomik tasarımları ile kişiye özel ve kullanışlı ürün ünvanını taşımaktadır. Askı aparatı bulunan AirPods 2 kılıf, çanta veya kemere asılı bir şekilde gün boyu taşınmaktadır.


Apple AirPods 2 kılıf sayesinde çantaların içinde kaybolan, diğer çanta içi eşyalarından dolayı zedelenme, çizilme hatta bozulma riski taşıyan son teknoloji Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth kulaklıklar korunmaktadır. Kablosuz kulaklık kılıfı sınıfında en iyilerinin yer aldığı AirPods 2. Nesil kılıf ve AirPods 2 3. Nesil kılıf için Bluetooth kulaklık kılıfı seçeneklerinin son ederce kaliteli materyaller kullanılarak üretildiği, bu sayede de kullanımı sırasında yüksek başarı sergilediği vurgulanmaktadır. AirPods 2 Pro kılıf Bluetooth kulakları taşırken dış aksamlarında herhangi bir yırtılma, kopma, renk solması veya soyulması yaşanmadığının da altı çizilmektedir. “AirPods 2 kılıf nerede satılır?” sorusuna da e-ticaret sitelerinde hem kaliteli hem de AirPods 2 kılıf modellerinden en ucuz ürünlerinin bulunduğu cevabı verilmektedir.

Silikon AirPods 2 Kılıf

Silikon kullanılarak tasarlanan ve kullanıcıların karşısına çıkan kılıflar için görsel şölen yarattığı vurgulanmaktadır. Kulaküstü kulaklık kılıfı yani AirPods 2 silikon kılıf dizaynlarında kullanılan avokado, caddy, pati, gökkuşağı, çilek, stitch, lucky bear, poke topu, kaws ve cupcake gibi figürler; şirin, canlı hâlleriyle sevimli bir görünüm sergilemektedir. Kullanıcısının memnun görenlerin de dönüp bir daha baktığı AirPods 2 silikon Coca Cola, Starbucks gibi yansımaları ile de cool bir hava yaratmaktadır.


Apple AirPodslar için tasarlandığı, silikon materyalinin günlük rahat ve ergonomik kavramasını yarattığı, iPhone 7 AirPods 2 kılıf cep dostu olması adına ince ve hafif malzeme kullanıldığı belirtilmektedir. Silikon iPhone kulaklık kılıfı kullanıcı yorumlarına göre ürünlerin şok emici ve çizilmelere karşı dayanıklı olduğu öğrenilmektedir. Silikon AirPods 2 kılıf yumuşak ve şekil alan yapısıyla kolay kullanım imkânı yaratmaktadır. Ayrıca esnek formu sayesinde silikon AirPods kılıf içinde AirPods cihazlar kolay yerleştirilmektedir.

AirPods 2 Deri Kılıf

AirPods 2 Pro deri kılıf her ortamda deri materyalinin klasik ve şık duruşunu fark tasarımları ile göstermektedir. AirPods 2 deri kılıf, gün içinde sık kullanılan kablosuz kulaklıkların darbe ve toza karşı korunmasında etkin rol oynamaktadır. Deri kullanımı ile üretilen AirPods 2 taşlı kılıf hayatlarının her anını stil sahibi tasarımlarla yaşayanlar için eşsiz bir alternatif oluşturmaktadır. Söz konusu bu modellerin tek renkli taşlara sahip olmasının yanında çoklu renkli taş tasarımların varlığı da görülmektedir. Modern ve şık bir görünüme sahip olan deri AirPods 2 kap, kulaklıkların hafif ve orta şiddetli darbelere karşı iyi bir çözüm yaratmaktadır. Çıt çıtlı AirPods 2 deri kılıf tasarımları çanta ve kemerlerde harika uyum göstermektedir.

AirPods 2. Nesil Kılıf Renkleri

AirPods 2 kutu kılıfı renkleri farklı alternatifleri ile seçim yapma özgürlüğü tanımaktadır. AirPods 2 kılıf şeffaf olan ürünler rengârenk görselliği ile kullanıcılarında mutluluk yaratmaktadır. Parlak yüzeylere sahip şeffaf bluetooth kulaklık kutuları dayanıklı ve kaliteli tasarımları ile gün içinde, her ortamda cihazlara yüksek koruma da sağlamaktadır. Akıllı saat, cep telefonu kılıfı ile uyumlu AirPods 2 kılıfın kırmızı, siyah, sarı, mavi, yeşil, mor ve lila gibi nice renk seçeneğinin bulunması günlük yaşamda bütünlük sağlamaktadır. AirPods 2 kılıf bershka modelleri içinde yer alan AirPods 2 siyah kılıf renginin tüm asaletini yansıtmaktadır. Böylece AirPods 2. nesil kılıf renk seçenekleri ile kablosuz kulaklık kutuları kişinin kendisine özel hale gelmektedir.

Desenli AirPods 2. Nesil Kılıf

AirPods 2 kılıf desenli tasarımları incelendiğinde AirPods 2 boyama, AirPods 2 mermer kılıf, AirPods 2 kılıf kamuflaj, AirPods 2 kılıf karikatür, AirPods 2 kılıf louis Vuitton, AirPods 2 kılıf marvel ve AirPods 2 kılıf mickey mouse modelleri hemen göze çarpmaktadır. AirPods 2 kılıf Louis Vuitton deseninin farklı renkleri ile ürünlerde yer alması sade ve özel bir dizayn yaratmaktadır. AirPods 2 kılıf mermer desenlerin ise kendine has bir tasarıma sahip olduğu belirtilmektedir. Mermer görüntüsündeki AirPods 2. nesil kılıflar siyah, beyaz ve pembe gibi alternatifleri ile kişilerin beğenisine sunulmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR